ВАРНА ,МОРЕТО, СИНИТЕ ВЪЛНИ (5)

  • 16 721
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ха зъдъръвейти и от мен!  Laughing [quote покрай нас площадките са супер...ама съм до кметство Приморски...как няма да са...[/color]
[/quote]
Точно тъй! Даже "подстригаха" треволяка до нашата!!! Rolling Eyes
И аз саках да ме включат в черния списък, ама не се виждам... Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 631
Ха зъдъръвейти и от мен!  Laughing [quote покрай нас площадките са супер...ама съм до кметство Приморски...как няма да са...[/color]

Точно тъй! Даже "подстригаха" треволяка до нашата!!! Rolling Eyes
И аз саках да ме включат в черния списък, ама не се виждам... Crossing Arms
[/quote]

sea woman, да не сме комшийки newsm78 че и тревата я окастриха около нас, аз съм на Клокотница Blush

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Е, не!!! И аз съм на Клокотница! Ти кой си? Да не се окажем познати!!!  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 631
клокотница 5, като гледам синчетата ни саадаши, слизаш ли на пейките до площадката newsm78 Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
И аз искам в списъка....
Живея близо до лятно кино Тракия и все още съм на 27 години.  Бебчо го очакваме на 13 юли, но кога ще реши да излиза си знае само то.

Ще идвам на протеста  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 629
За който не е разбрал, темата за Протеста е в подписа ми. Янич днес ще разпечата плакатите, моля всички, които имат желание, да вземат от нея или да разпечатат сами тук има два линка. Пишете на Янич или на мен ЛС, ако нещо не ви е ясно или искате да помогнете!

# 21
  • Мнения: 1 153
Привет мацки Hug
Как е морето,става ли за топкане Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Охоу, бълбукат морски талази,
сълнцето зорко ни пази,
щипкат ухилени раци,
плацикаме се като диваци. Joy
Малко жега се раздава, но плажуване се не отлага,
даже и по сютюен - аз съм пръв плажен манюкен! Flutter

# 23
  • Мнения: 164
Здравейте мами!Виждам че в момента има онлайн от вас и се надявам да ми отговори.Знам че утре в Аг има курс за бременни-интересува ме от колко часа е?Ако някой от вас знае ще съм благодарна да ми каже ,знам че е малко късно сега,но все пак.... Hug

# 24
  • Мнения: 4
Преди беше от 15h, но сега незнам. Заради жегите може да са го променили.

# 25
  • Мнения: 143
Здравейте мами  Hug айде и аз да ви се представя казвам се Яна и сьм на 26г.имам син Александьр 2.4м. живеем в раьона на спортна зала или по точно до спортна зала.Щесе радвам ако ме включите в списька Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте,момичета. Днес имам именик.Черпя ви виртуално  beer cheers Drunk Wine Glass cook

# 27
  • Мнения: 2 922
Да ти е жив и здрав именика!   bouquet

# 28
  • Мнения: 520
Здравейте,момичета. Днес имам именик.Черпя ви виртуално  beer cheers Drunk Wine Glass cook
smile3525
Честито!

# 29
  • Мнения: 143
ЧЕСТИТО Датие жив и здрав именника  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт