Колко често излизате само двамата?

  • 5 607
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 391
Още не сме излизали да се забавляваме

# 46
  • Мнения: 101
Поне 2 пъти в седмица излизаме на вечеря , през уикенда сме с познати някъде.

# 47
  • Мнения: 5 647
Всеки петък и събота. Даже тази събота сме канени на градинско парти, но явно няма да се осъществи заради времето и смятам да отидем на кино. През работната седмицата не излизаме много-много, защото сме изморени, но когато излезе  нещо интересно, винаги отиваме.

# 48
  • Мнения: 1 172
Не знам колко често се случва да сме само двамата - май сме на периоди. Но когато искаме да излезем без детето, го оставяме с детегледачката. Нямаме баби наоколо, а и да имахме, не знам доколко бих използвала услугите им.
Предпочитам да излизаме с приятелски семейства (с децата), но не можем съвсем да се лишим от излизането без дете. Все пак не всяко място е подходящо за малко дете.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ама ние и не искаме да излизаме само двамата Laughing Страхотно ни е с беба. Тя си е навсякъде с нас, а ние си ходим както и преди...Единствено аз спрях да ходя на кино, театър и подобни, защото не знам дали ще издържи/вероятно не Laughing/.

# 50
  • Мнения: 798
Ами гледам поне веднъж седми4но. И ние сме хора все пак. Малкия го оставяме на свекър ми и свекърва ми. Обикновено излизаме с приятели на бар или клуб, рядко сме само двамата, въпреки 4е и тогава се 4увстваме добре. Редуваме моите и неговите приятели, за да сме заедно. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 6 247
Ами обикновено заедно тримката си излизаме (и ни е много приятно). Всъщност като беше по-малък беше по-лесно - кротуваше си в количката.  Laughing Откакто почнах работа и сестра ми го гледа обаче й го оставяме понякога и излизаме само двамата - по-скоро ме забира от работа и се разхождаме.

# 52
  • Мнения: 3 760
Ние си падаме по домашните купони. И бебка не ни пречи никак  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 1 951
Винаго сме си четиримата.Много радко сме само двамата!Не ми пречи,а даже напротив харесва  ми да сме си заедно,"семейно"Дори децата играят игричка.Едното момиченцето е (майката) ,а момченцето(таткото)и ни показват плюсове и минуси в нашето поведение,като родители.

# 54
  • Мнения: 670
Бина, какво да ти кажа.. ти знаеш как е при нас...  Mr. Green  Излизаме ако има баба. Ще ви звъннем тези дни. Целувки на Макси  lovekiss

# 55
  • София
  • Мнения: 3 109
Излизаме 1-2 месечно, в зависимост от това колко сме били заети през седмицата (т.е., дали се е налагало често да викаме лелята, която гледа децата) и как са ни финансите в момента Simple Smile. Бихме излизали и по-често, но в крайна сметка толкова успяваме. Ние го приемаме като нещо много приятно и необходимо и винаги се чувстваме освежени след такова излизане.

# 56
  • София
  • Мнения: 39 744
За последно ни се случи преди 4г. Скоро може й да не ни се случи.

# 57
  • Мнения: 569

  Ние не сме женени, но излизаме заедно просто когато не искаме да виждаме други хора/приятели/. Разхождаме се, пием кафе, вечеряме някаде навън, а иначе за дискотека или кръчма почти винаги има и други с нас.

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Напоследък все по- рядко ни се случва.

# 59
  • Мнения: 4 629
Рядко излизаме само двамата с мъжа ми. Когато го правим оставяме детето при свекърите ми

Общи условия

Активация на акаунт