Вижте какво се продава в Икеа

  • 6 639
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
 Sad Sad Sad
При нас няма Икеа, най-близката е на 200 км, в Севиля.  Sad

# 16
  • Мнения: 3 388
Преди години си купихме от икеа дървена кутия за хляб ( 12 евро). Викам на мъжа ми, 4е майка ми  в бг има съЩата и струва 5 лв. Той ме взе на подбив, но погледнахме етикета.... и там пиШеШе естествено "made in bulgaria" Blush

Същата работа и при нас, но с едни дървени закачалки  Laughing

# 17
  • Мнения: 847
Само да ви кажа-тъй като се занимавам с дарво производство и търговия в БГ и Фр-я,та Икеа си имат даже офис в София.Тази година са здраво стъпили на българска земя... всъщност те са в БГ отдавна...Не търсят само евтина работна ръка-търсят и много други неща-като ка4ество ,сигурност на доставки и т.н...За да запо4не един бг производител да работи за Икеа годишният му оборот трябва да надхвърля 20 000?...Икеа не се занимават с дребни производители от тук и там...В Пазарджик са основните достав4ици на Икеа-има цял цех обзаведен с машини ,купени от Икеа за този производител.Въпросният производител,няма право да работи за друг клиент.Като влезеш в цеха им все едно се намираш на запад-вси4ко е по европейски стандарти..на4ина на работа също!Даже правилата им за безопасност носят пе4ата на Икеа Wink

# 18
  • Мнения: 6 167
А нашето мъниче получи дървено влакче от ИКЕА за рождения си ден.. по-късно като разглеждахме подаръците мъжът ми установи, че е произведено къде????? В БГ!!!!  Peace Sunglasses

Наистина ли?!  Crazy

това като пантофи на мъжа ми дефонсека, кооито като се прибрах вкъсти и разгледах етикета писе какво? прозведено в БГ

# 19
  • Мнения: 5 475
между другото като стана дума за икеа искам да ви похваля тиганите - няма по-качествени тигани от икейските Peace тефал близалки да яде, страхотни са!

 Peace И аз съм доволна,имам и тиган-скара!  Wink

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Скарлет О'Хара, за кои точно тигани става дума? Преди време имах тиган от ИКЕА (уж made in Italy) от който не бях особено доволна.
ми търсих го на сайта им, ама не го виждам нещо. май го няма...по-късно като ме отмързи ще го снимам Crazy
ама видях отдолу, че си пише произведено в италия Laughing
аз съм много, ама много доволна от него Simple Smile

# 21
  • Мнения: 847
А нашето мъниче получи дървено влакче от ИКЕА за рождения си ден.. по-късно като разглеждахме подаръците мъжът ми установи, че е произведено къде????? В БГ!!!!  Peace Sunglasses

Наистина ли?!  Crazy

това като пантофи на мъжа ми дефонсека, кооито като се прибрах вкъсти и разгледах етикета писе какво? прозведено в БГ
Ако знаете колко много неща се произвеждат в БГ.. WinkКато се запо4не от дрехите,пантофите,влак4етата...и още други....ами нещата от Факелман-те пък имат цех до Търново...абе изобщо в БГ има хора които знаят за какво работят и живеят....
На мен ми се слу4и да си купя риза от Швейцария на Бенетон,а на етикета пише made in BG...Сега покрай работата ги знам по4ти вси4ки  бг -производители за 4ужбински марки и си пазарувам маркови дрехи от БГ-сега си купих потник на Зара (шият ги в Димана -Харманли ),е къде са 3лв;къде са 12?....Даже и етикетите тези вътрешните ги шият в БГ-в Сигнал Габрово Wink та така..

# 22
  • Мнения: 464
Мдаа, моите са от там. Харесват ми евтините чаши, защото си купувам на всеки 2-3 месеца..много чупя Embarassed
П.С Нощницата и халата ми за бременни/кърмачки също бяха произведени в БГ, а бяха  закупен от Мадърхъъд магазина в САЩ.

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ikea предлагат доста добро качество на ниски цени. А ако не е качествено можеш да го върнеш без проблем. Ние имаме доста неща от там, но обикновено са произведени в азиатски страни. На български все още не сме попадали. Скоро видях една хубава дървена играчка за бебка там и мисля да я купим, може да е българска  Grinning
Преди време пък си купихме матрак, който след около година употреба се поразвали Wink Гаранцията му беше 3 години. Не става дума за замяна с нов, а направо ни върнаха парите  Flutter
Наименованията на артикулите са наистина странни, а и буквите които ползват са шведските.

# 24
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ей, Смърфиетке, на лято да ме светнеш от къде да си купя маркови дрешки без пари4ки,а  Wink
А с тези тигани направо ме развълнувахте  Laughing бях си купила от БГ Тефал, ама много бързо се скапа  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 914
Аз само да видя, непременно ще си купя нещо от българско....ей така да си го имам! bowuu

 newsm62

# 26
  • Мнения: 1 465
На ИКЕА нещата се произвеждат в цял свят - аз имам калъфки за възглавници произведени в Турция, завесите ми са произведени в Индия....

А с тези тигани направо ме развълнувахте  Laughing бях си купила от БГ Тефал, ама много бързо се скапа  Rolling Eyes
Моят тиган ТЕФАЛ, пък като е оригинален френски за 60?, да не мислиш, че е много издържлив Laughing Само дето много тежи, иначе още в магазина момчето каза, че дори и тези тигани се амортизират.

# 27
  • Мнения: 280
Току що се върхан от ИКЕА и видях тази тема.

Вчера отвориха нов магазин до нас (Canton, MI) - дори още го няма на сайта им.
И да ви каза имало е хора да чакат да го отворият на палатки от 3-4 дена преди официалното откриване на магазина! Днес като отидохме имаше още полиция и охрана които направляваха трафика. На нас с мъжа ни това беше адски чудно как хора ще разпънат палатки и чакат да се отвори тоз магазин с дни ... и то защото са давали безплатен стол на първите 100 човека  #Crazy

# 28
  • Мнения: 964
И ние тук си пазарим от ИКЕА ама не съм мярнала нищо сделано в нашенско,може би защото не съм гледала,утре ще се завра под кошарите на децата,те от там са купени,защото ми се видяха яки като българските,току виж те верно били нашенско производтво.

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
hahaha A аз в първия момент про4етох SLAVKA  Joy Така се казвам аз  Peace Mr. Green

И А3 ГО ПРОчЕТОХ ТАКА В ПЬРВИЯ МОМЕНЕНТ Crazy Crazy

а иначе не само от икеа сьм си купувала бг неща...миналата година си купих панталон от швейцарска верига мага3ини ( когато бях с голямата пупка Flutter ) и след половин година видях, че е прои3еден в БГ....

Общи условия

Активация на акаунт