Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

В най - красивата къща на света с двете ми маймунки !

какви медикаменти или бабини рецепти прилагахте за да намалите болките след вагинално раждане?
Цитирай

София

Освен 1-2 пъти бусколизин, нищо друго не съм вземала.Нормално е след раждане да има болка заради контрахирането на матката, но то е търпимо - като при цикъл.  Hug
Цитирай

на село

Е те болките са преди раждане, след това не са по -силни от менструалните
и с двете раждания не съм вземала нищо.
Цитирай

ГО

Не съм взимала нищо,пък и нямам спомен да ме е боляло нещо повече от менстуални болки.
Цитирай

Почти не съм имала болки, единствено веднъж си сложих свещичка Профинид и до там с болкоуспокояващите.
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Нищо не съм взимала.Както са ти писали момичетата по-горе болките не са по-силни от менструални и се търпят.
Цитирай

София

нищо, но не съм имала болки.Само шевовете,но не можеш да направиш нищо, само броиш дните Whistling

А и ако кърмиш, мисля,че не можеш да пиеш болкоуспокояващи newsm78

Не се притеснявай, като мине раждането, със всеки изминал час си все по-доб Hugре
Цитирай

За шевовете извара от тетра, доста облекчава.
Цитирай

sofia

за шевовете си правех компреси с риванол, по съвет на лекаря.като се прибрах след всяко ходене до тоалетна се измивах с разтвор от смрадлика.
Цитирай

Варна

За шевовете първата нощ пих 1 аналгин, а после пръсках с Бивацин около седмица и всичко беше ОК. Peace Иначе корем не си спомням да ме е болял. newsm78
Цитирай

София

За шевовете - промивки с отвара от смрадлика и после пръсках Бивацин шпрей. Лекарства не съм вземала.
След като родиш лекарите на първата визитация ще ти кажат от какво имаш нужда.
Цитирай

Габрово

Аз имах шевове и на ануса и ми разрешиха да пия Аулин. През 2 часа ходех да си правя промивки с йод и смрадлика. Но това е само за шевовете. Дано да не се стига до там. Иначе болки няма. УСПЕХ!
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Бивацин и бани със отвара от смрадлика! В началото даже си правех нещо като превръзка от памук, напоен със смрадликата и стоях така по 10 минути!
Цитирай

пред компютъра

Е те болките са преди раждане, след това не са по -силни от менструалните
и с двете раждания не съм вземала нищо.
Peace
Цитирай

София

Не съм взимала нищо.Болеше ме само хематома от епизиотомията.А знаем,че синката,докато само не си мине нищо не помага(т.ет за около 4-5дни).Контракции от свиването на матката не съм имала,дори при кърмене.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора