Количка Chicco S3 ваше мнение?

  • 1 057
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Майками идва на гости и ми носи този подарок
Имам количка Quinny Sppedi SX пуснах да я продавам, обаче момичета ми съветват да запазя и двете, но нямам къде да ги държа и двете.
Ако продам на майка количка ще има сърдене по добре да продам моята.
Кажете какво ви е мнението за Chicco S3?
Благодаря  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 177
Не че имам личен опит, но пробвах Чикото.Хубаво е, маневрено, но много голямо...Лично мое мнение!

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Е, след като нямаш избор, продай старата.  И двете колички са много добри, а и за какво са ти две еднотипни Rolling Eyes  Това е малко като да имаш Мерцедес и БМВ и да се чудиш от коя да се откажеш... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 188
аз имам тази количка, засега съм я ползвала със "зимния кош" и столчето за кола.
не мога да направя сръвнение и да ти кажа коя е по-добра
но аз съм МНОГО доволна от количката
супер маневрена е, влиза в асансиорите без да разглобяваш нищо, не тежи, достатачно тясна е за да минава през тясни врати, но пък е широка за бебето, висока е и минава отвсякъде.
мога много да я хваля, наисина досега не съм и намерила косур, но аз я ползвам отскоро, а и ми е първата количка и нямам база за сравнение.

аз на твое място бих изчакала да доиде и да си я тестваш и тогава вече да си решиш коя да ползваш и коя да продаваш

# 4
  • Мнения: 30
Здравей аз има опит с ЧИКО плюс Куини, /чико триколка/ и никога не бих сменила куинито, още повече прецени коя е по лека защото не знам колко сте големи ,но детенце расте и лекотата за мен е най важна!
Имай в предвид и факта ,че Чико няма сервиз в България!!!!

# 5
  • Мнения: 2 214
Благодаря момичета ще ви пиша за избора.

# 6
  • Мнения: 89
Перфектна е. QUINNY - засега просто е модерно.

# 7
  • Мнения: 6 039
Перфектна е. QUINNY - засега просто е модерно.

AХА- МОДЕН СПЕЦ.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз си купих комбинираната Chicco S3+зимен кош+столче за кола.Много ми е хвалеха, но аз още не съм я пробвала!Дано съм доволна!
А за Куини само хубави неща съм чувала.Приятелка я има.Използва я за по-голямо детенце 1 г.+2 м. и е супер доволна.

# 9
  • Мнения: 2 214
Вече сме с нова количка smile3534
Давам сравненителна характеристика.
Плюсовете на Куини:1 По - модерна в момента Hug
2 Изглажда ми по - стабилна.
3 Тапицерията със сигурност по здрава.
4 По - широка.
5 По - проходима
6 Коша и по - голям.
Мисля че има още newsm03

Плюсовете на Чико:
1 Нова Joy
2 Има пълно седнало положение
3 Има борд
А и червена което много ме кефи newsm68

# 10
  • Мнения: 6 039
Вече сме с нова количка smile3534
Давам сравненителна характеристика.
Плюсовете на Куини:1 По - модерна в момента Hug
2 Изглажда ми по - стабилна.
3 Тапицерията със сигурност по здрава.
4 По - широка.
5 По - проходима
6 Коша и по - голям.
Мисля че има още newsm03

Плюсовете на Чико:
1 Нова Joy
2 Има пълно седнало положение
3 Има борд
А и червена което много ме кефи newsm68



Толкова много плюсове за Куини, за да можеш по-лесно да я продадеш ли????Вече взе много смешно да ми става Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 2 214
Не ли мислиш че някой във форума съдят хората по себеси Peace

# 12
здрасти аз съм с такава количка трио ,доволна съм но зимния кош и кошът за кола ти вършат работа само 3 месеца освен ако не родиш началото на зимата,пък и колко време ще си навън зимно време.сега ще си продам CHICCO-то и ще си купя Quinny,защото зимния и кша за кола само се чудя къде да ги сложа

# 13
  • Мнения: 2 214
За съжеление си влезла във форума като гост и не мога да ти пиша на лични, детето ми на 1.5 така че зимните кошове не ми се нужни.
Ако искаш куини аз продавам моята пиши ми на лични ще се разберем.

Общи условия

Активация на акаунт