Помощ за избор на АМ

  • 1 851
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Забравих да напиша,че пак се обадих на педито,каза ми да съм я захранила със плодови пюрета и щяло да се регулира стомахчето по този начин и да съм изчакала до довечера ,ако не ,да действам аз със микрото Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 394
Милумила е точно за злоядите деца.По-сладичък е и по-гъст.Засища повече и мисля,че е най-добрата алтернатива за вас.Нищо не пречи да го пробваш и да видиш как ще и понесе. Peace

# 17
 Ами ако детето не е злоядо,ами напротив-хапва с радост и доста,мога ли да давам Милумил?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Калипе ,ние сега сме точно на Милумил ,макар че не е злояда ,но тя от 1 седмица отказва да яде сутрин към 9, нямам представа защо,може да е някаква "стачка" пък и има и колики още.Първо бяхме на Аптамил,запече.След това на Нутрилон смесвах с Омнео Пак не се изходи 4дни и започна през ноща към 3-4 да се събужда и педката ми каза че може би  Нутрилона не я засища щом се събужда(преди това спеше до 6-7)да го сменя с Милумила, изходи се още на следващия ден и сега са минали 48 часа оттогава давидим днес дали ще го направи.Та така сега сме на Милумил....по гъстичко е и на нея и харесва . Laughing

Общи условия

Активация на акаунт