Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В сърцето на любимите мъже!

Вчера ми донесоха от градината на баба ми череши, ама череши - черни, сладки... една кофа.

И ядох, ядох.... ядох.. до пръсване! Викам си - нали не са ягоди. Днес същата работа - няма да ги оставя да се развалят я... преполових кофата.

Сега обаче го чувам стомахчето на моето момченце да къркори точно като моя когато имам разстройство. Понеже не знам какво точно са коликите - не знам тава къркорене на колики ли да го оттдам, или на майка му на лакомията за череши!

Вие на какво мнение сте?
Цитирай

София

Абцелютно възможно е , мисля от черешките да е.
Затвори някой компот или сладко да не идат зян черешките. На мен от половин кило ми става кофти, а от половин кофа Mr. Green... Дано бъркам и да му няма нищо на юнака. Very Happy
Цитирай

София-там нейде в западната част

напълно възможно е това което ядеш да влияе и на бебчо и то при такова количество .... но при вас като ти гледам лентичката може и колики да са това
Цитирай

Габрово

Аз си хапвам доста черешки и не съм забелязала да се отразява на беба,но пък вие сте доста по-малки. Възможно и да са колики. Моят съвет е да си хапваш, но в по-умерени количества. Smile
Цитирай

София

Възможно е, но това не означава да престанеш да ги ядеш. Просто гледай да са в умерени количества  Mr. Green А при вас като нищо има и колики...
Цитирай

Ям череши като разпрана, пък той не е акал от вчера!
Цитирай

London, Sofia

Възможно е, но това не означава да престанеш да ги ядеш. Просто гледай да са в умерени количества  Mr. Green А при вас като нищо има и колики...
Peace
Цитирай

И аз ядох вчера и днес вечерта аките и бяха по-редки. Не знам от каквое, защото ни растат зъби, а съм чула, че и тогава има разстройство
Цитирай

В сърцето на любимите мъже!

Хм, аз изследвах обстойно акото му в черешовите си дни и ... ами няма никава промяна, а вече два дни не съм яла череши и стомахчето му пак си къркори, та... явно не е било от черешите!

Явно имаме колики, но са доста слаби, щото, освен, че е раздразнителен вечер и се събужда с плач, други признаци нямаме, а и на мама цицата все си го успокоява!
Цитирай

София

Дано това да са ви коликите и бързо да минават! Very Happy И при нас бяха така и "универсалният утешител" винаги се притичаше на помощ и действаше безотказно Laughing
Цитирай

у нас

Ям череши като разпрана, пък той не е акал от вчера!
И аз така само,че не е акал от няколко дни
Цитирай
аз вчера изядох 1 кило,а беба има запек.  bouquet
Цитирай

София

Аз също хапвам доста напоследък и череши и ягоди и моят дриска след всяко ядене  Mr. Green, чак по едно време се притисних. Отвреме навреме му къкори стомахчето, но неплачи и затова смятам, че може и да са колики, но ги понася безболезнено именно защото му е по разхлабено стомахчето.
Цитирай

Габрово

и моето напоследък е подрискано пък е на седем месеца, вече не знам от какво е
аз ям и ягоди и череши .....и днес съм пратила памперса му в микробиология
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.