Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора

on the beach

какво мислите за този вид тренировки.някой опитвал ли е?харесало ли ви е?
ето от тук можете да си изтеглите бели денс.

чакам отзиви   bouquet
Цитирай

между два цигански квартала

мен много ме привличат тези танци , пък и от вътре ми идват някакси. Сега съм на вълна фитнес, че по бързо се виждат резултати, но като стигна желаните кг и формичка ще си потърся нещо такова илипък модерен балет за поддръжка и за кеф на душата. За бели денс знам че преди година имаше часове в Спа центъра на хотел Форум (бивш Славия) до Била.
Цитирай

София-Париж-София

belly dance има в Малееви клуб. Утре след фитнеса мислех да метна едно око и да преценя, дали искам да се включа:) Изглежда ми забавно!
Цитирай

Аз лично съм доволна-хем е забавно, хем наистина махаш някое килце Flutter
Цитирай

SF

и аз съм ЗА!Това е най-приятния начин за отслабване newsm53
Цитирай

в сърцето на любимия

За първи път чувам за подобно нещо Embarassed Thinking  Сега ще го дръпна и ... изглежда интересно и ободряващо Flutter
Цитирай

сърцето ми е до морето

аз след като родих редовно си тренирах или по-точно танцувах и бях много доволна, защото много натоварва талия,корем,ръце и ханш
Цитирай

сърцето ми е до морето

какво мислите за този вид тренировки.някой опитвал ли е?харесало ли ви е?
ето от тук

чакам отзиви   bouquet
станах разногледа-тук има невероятно страхотни неща и дърпам сега като луда Laughing
Цитирай

Пловдив

Здравейте на всички!
Наистина белиденс помага да отслабнеш, да стегнеш кожата,и найважното, да придобиеш самочувствие, че ти си найкрасивата и найжеланата жена!
Аз се занимавам с това изкуство вече 7 години. Две седмици след ражданието почнах да тренирам помалко. А през 2 месеца вече бях на сцената.  Blush
Сега преподавам в София и от септември набирам групи и в Пловдив. Ако има желаещи, пишете ми! Smile
Цитирай

Пловдив

По повод на линкчета постнати преди,мога с сигурност да кажа хубави неща за близначките Вина и Нина. Обаче не ви препоръчвам Рания. Тя дава движения помалко, бързо, и немного ясно за хората без подготовка. Вина и Нина се учили при известен египетски педагог и организатор на фестивал "Ахлян ва Сахлян" в Кайро мадам Ракия Хасан. Техните движения много правилно показани и подбрани за начинаещи. 
Това е сайта на красавиците http://www.bellytwins.com/
Цитирай

Пловдив

Преди да ги дръпна някой ще ми отговори ли: за ориенталски танци ли иде реч?
Цитирай

on the beach

Преди да ги дръпна някой ще ми отговори ли: за ориенталски танци ли иде реч?
axa.обаче при мен има някакъв проблем.тръгвам да го тегля,изтегля се 40 % някъде спира и си сменя името на някакви буквички и цифри?друг да е имал такъв проблем
Цитирай

софия

заинтригувана съм  Party довечера ще си го дръпна вкъщи  bouquet
Цитирай

Пловдив

Veena & Neena : http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Bellydance%20Fitn … 0For%20Beginners/
Цитирай

Здравейте на всички!
Наистина белиденс помага да отслабнеш, да стегнеш кожата,и найважното, да придобиеш самочувствие, че ти си найкрасивата и найжеланата жена!
Аз се занимавам с това изкуство вече 7 години. Две седмици след ражданието почнах да тренирам помалко. А през 2 месеца вече бях на сцената.  Blush
Сега преподавам в София и от септември набирам групи и в Пловдив. Ако има желаещи, пишете ми! Smile

А къде в София преподаваш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора