Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Не мога да намеря магазин за детски пантофи, в който да има поне няколко модела, за да напаснем някой на дебелото краче на сина ми. Моля, ако някой знае къде продават хубави детски пантофи, да ми помогне, защото ми трябват спешно за детска градина. Мерси.
Цитирай

London, Sofia

Не мога да намеря магазин за детски пантофи, в който да има поне няколко модела, за да напаснем някой на дебелото краче на сина ми. Моля, ако някой знае къде продават хубави детски пантофи, да ми помогне, защото ми трябват спешно за детска градина. Мерси.
На пътеките - новите - на Младост 1А - ако ти е близо. Имаше скоро всички номера на Ки К Peace
Цитирай

София

Абе Младост ми е доста далечко, но ако някой незнае по-близко място, ще трябва и там да отида. Принципно търся магазин в района на центъра, Красно село, Иван Вазов, Красна поляна и наоколо. Мерси и чакам помощ.
Цитирай

София

На Дондуков, от жълтите павета преди Раковска, отляво има магазин само за пантофи. Името му е Пантофино, мисля, че е написано на латиница, но в момента не ми се превключва клавиатурата  Very Happy
Цитирай
Ako imash put kum hotel Pliska, ot stranata na hotela ima bazar Pliska do bivshia Oriflame. Vutre ima shtand sus strahoten izbor ot pantovki i gumenki. Kupih na moiata dushteria ot tam i tia ne gi svalia. Nie sushto imame problem s namirane na obuvki za debeli kracheta.
Цитирай

София

Виж в магазините на Колев и Колев - има на Витошка няколко, в ЦУМ или където ти е удобно. Имат пантофи с лепенки, сина ми е с такива.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Дондуков 25 ли беше или 50  newsm78...там е царството на пантофите.
Цитирай

За пантофи вече не е ли горещо защо не пробваш с гуменките та данди или онези по евтините китайски.
Цитирай

София

За този сезон за ДГ му взех доста изрязани платненки на Денди. Носи ги с голям кеф.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.