гел за очи

  • 1 612
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
тъй като още ми е рано да ползвам крем за очи(или поне аз така мисля на 22 съм)може ли някой да ми препоръча овлажняващ гел.досега съл ползвала този на avon но нещо не съм очарована

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами този на Thalloderma?

# 2
  • София
  • Мнения: 35 813
тъй като още ми е рано да ползвам крем за очи(или поне аз така мисля на 22 съм)може ли някой да ми препоръча овлажняващ гел.досега съл ползвала този на avon но нещо не съм очарована
Купи си нещо по-висок клас. Например Виши, дори да е по-скъп, ще го ползваш 2-3 месеца, защото се слага по малко.
 

# 3
  • Мнения: 293
Аз бих ти препоръчала Eye Contur Gel na Clarins-като количество е малка тубичката но то се нанася малко и ще имаш за по-дълго време.

# 4
  • Мнения: 880
a колко струва този на clarins?бих си купила и на vichy но точно в момента не мога да отделя много пари за това,но ще го имам предвид.а за този на арома чух че не бил лош някой ползвал ли го е?

# 5
  • Мнения: 5 140
Гелът за очи с Ройбос на Талодерма е страхотен, изполвам го и съм доволна.

# 6
  • Мнения: 293
LaPerla не мога да ти кажа колко струва защото не съм го купувала аз и не съм питала за цената.

# 7
  • Мнения: 2 039
В момента ползвам на Галеник и съм много доволна,ама много Peace!Струва 35лв.,но отива за доста време.По принцип продуктът за около очи е най-важното нещо и с него компромис не бива Heart Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Гелът за очи с Ройбос на Талодерма е страхотен, изполвам го и съм доволна.
подкрепям  Peace и струва около 3 лв
иначе съм ползвала гел за лице с Алое и маска за очи Планет спа (и двете на Ейвън) за по 3,50 и 6,90лв и не бих казала, че са по-добри Wink

# 9
  • Мнения: 4 621
Ползвам на Виши. Струва около 28- 29  лв., но се ползва поне 2 месеца Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 3 814
Гелът за очи с Ройбос на Талодерма е страхотен, изполвам го и съм доволна.
СТРАХОТЕН Е! Peace

# 11
  • Мнения: 880
ок благодаря ви вече реших да си купя този на талодерма,а по-нататък ще си взема и някой от по-скъпите,за козметиката за лице и аз съм на мнение ,че не трябва да се правят компромиси

# 12
  • Мнения: 5 103
Хмм аз съм фенка на Кларинс, и щом сте доволни от крема за около очите и аз ще си го взема.
За цените им, доста са скъпи крем за бюст/от който обаче има ефект/, и антицелулитно олио около 200лева ми излезе, предполагам, че крема за очи ще е около 70-100лева.

# 13
  • Мнения: 2 255
Аз ползвам в момента гела за очи на Арома Енерджи и съм много доволна  thumbsup
И е много удобен, тъй като е с помпичка, излиза колкото трябва, а и не се замърсява  Wink

Общи условия

Активация на акаунт