Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

По НТВ в момента започва предаване " Нощта на аматьорите" с водещи Рачков  Laughing и Виолета  Whistling . Някой гледа ли?    Twisted Evil Вилито е с нова прическа  Twisted Evil
« Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 20:20 от Leo »
Цитирай

Ммм..дам SmileНе го гледам в момента, ама я бяха давали по Веселина ТВ и тя каза че ще е асистентка в ново шоу по Нова.По начина, по който го беше описала, ми се стори че ще е доста интересно това предване Rolling EyesМай всеки който влезе в Биг Брадър, после става водещ на нещо си, не мислите ли така BlushДа взема да участвам и аз ли newsm78 35
Цитирай

Испания

Sick
Цитирай

Ама защо така грачат Shocked
Цитирай

Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked 35
Цитирай

България-Швейцария

Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked 35
Хихих hahaha, ми значи поне една полза има от предаването.
Цитирай

Страхотия!!!!!!
Цитирай

sofia

35 35 35 Е това ме разби. Голяма душичка е София. Very Happy
Цитирай

Хихих hahaha, ми значи поне една полза има от предаването.

Мда, преди умираше за Къци, но го спряха, много ме беше яд, защото вече трудно нещо привлича вниманието й, трябва да е велика глупост, нещо като това   smile3521
Цитирай

близо до Витоша

голЕма тъпотия туй предаване бе хора Sick
Цитирай

Atlanta ,USA

Sick
Цитирай

doh doh

newsm65 newsm65
Цитирай

Свищов

Аз гледам и не мога да разгадая замисъла на това предаване - дали целта е да се открият неподозирани таланти или нарочно са избирали карикатуроподобни персонажи, та да спретнат грандиозна гавра с тях и публиката уж да се забавлява?!? newsm78 А Виолетка, която припка като козичка и не знае къде й е мястото на сцената, няма да я коментирам. Жал ми е обаче за Рачков, че е част от такава кофти скроена халтурка - иначе ми е симпатичен! Но ще си съставя окончателно мнение за предаването едва след като си изясня като какво е замислено... newsm78
Цитирай

близо до Витоша

ама и Пеьо е там,кога ще го коментираме?
Цитирай

Shocked Оркестърантите ще си изпуснат инструментите от смях!  35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора