Предаване по НТВ с водеща Виолетка Здравкова!!!

  • 4 258
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
По НТВ в момента започва предаване " Нощта на аматьорите" с водещи Рачков  Laughing и Виолета  Whistling . Някой гледа ли?    Twisted Evil Вилито е с нова прическа  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 20:20 от Leo

# 1
  • Мнения: 2 495
Ммм..дам Simple SmileНе го гледам в момента, ама я бяха давали по Веселина ТВ и тя каза че ще е асистентка в ново шоу по Нова.По начина, по който го беше описала, ми се стори че ще е доста интересно това предване Rolling EyesМай всеки който влезе в Биг Брадър, после става водещ на нещо си, не мислите ли така BlushДа взема да участвам и аз ли newsm78 Joy

# 2
# 3
  • Мнения: 6 873
Ама защо така грачат Shocked

# 4
  • Мнения: 46 437
Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked Joy

# 5
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked Joy
Хихих hahaha, ми значи поне една полза има от предаването.

# 6
  • Мнения: 235


   
Страхотия!!!!!!

# 7
  • Мнения: 5 140
Аз до сега простирах, на няколко пъти притичвах да контролирам София и се чудя защо е толкова кротка, ни гък, ни мък, а тя си пуснала тая глупост и се хипнотизирала  Shocked Joy

 Joy Joy Joy Е това ме разби. Голяма душичка е София. Grinning

# 8
  • Мнения: 46 437
Хихих hahaha, ми значи поне една полза има от предаването.

Мда, преди умираше за Къци, но го спряха, много ме беше яд, защото вече трудно нещо привлича вниманието й, трябва да е велика глупост, нещо като това   smile3521

# 9
  • Мнения: 4 053
голЕма тъпотия туй предаване бе хора Sick

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 1 616
Аз гледам и не мога да разгадая замисъла на това предаване - дали целта е да се открият неподозирани таланти или нарочно са избирали карикатуроподобни персонажи, та да спретнат грандиозна гавра с тях и публиката уж да се забавлява?!? newsm78 А Виолетка, която припка като козичка и не знае къде й е мястото на сцената, няма да я коментирам. Жал ми е обаче за Рачков, че е част от такава кофти скроена халтурка - иначе ми е симпатичен! Но ще си съставя окончателно мнение за предаването едва след като си изясня като какво е замислено... newsm78

# 13
  • Мнения: 4 053
ама и Пеьо е там,кога ще го коментираме?

# 14
  • Мнения: 7 474
 Shocked Оркестърантите ще си изпуснат инструментите от смях!  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт