Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Някой знае ли как точно става това?
Сутринта една ватманка ме обиждаше много грозно, докато чаках на първата врата да дойде спирката и да сляза без аз нищо да направя или кажа. Мисля, че не е в час, но избеснях много здраво. Твърдо съм решила да не оставя нещата така!
п.п. Дали някъде не се записва кой ватман кой трамвай кара и т. н. Смените все някъде трябва да ги има записани?! Някой, който е запознат или работи в тази система, моля да ми пише!
Цитирай

Варна

Много съжалявам за неприятната ти случка #Cussing out
Ужасно грозно се държат понякога..
Нямам  точна информация,но смените им трябва да се знаят.Поне тук във Варна е така.
Цитирай

София

Мерси Smile, за моралната подкрепа. И аз разчитам на това да има записани някъде смените. Може би трябваше да видя номера на трамвая, но ситуацията беше такава, че изобщо не се сетих за това Sad. Грозна работа, да ни возят психически неустойчиви хора Tired, ебати случая!
Сега ще поровя и на техния сайт да видя има ли някакви телефони за връзка!
Цитирай

Варна

Мисля,че като кажеш часът в който си се возила и линията на трамвая няма да има проблем.Те нали са си по график.
Цитирай

това им е сайтът:  www.skgt-bg.com
Цитирай

Sofia

доколкото знам една мотриса има двама ватмани и те са на смени.Като кажеш номера и кога е било със сигурност се знае.Успех!
Цитирай

София

Дано, мерси!
Цитирай

някъде ... тук ...

Преди време мъжът ми ходи да подава жалба в централата им на Мария Луиза - където е Трамвайното депо.
Дано имаш успех с жалбата newsm10
Цитирай

София

Видях днес, че има телефон за оплаквания от водача. Залепен беше в автобуса.
Номерът беше 9877187.
Успех с начинанието.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Да допълня, че ти трябва не регистрационния номер на возилото (трамваите имаха, нали? като автобусите), а номера, написан отстрани и отзад на самото превозно средство, обикновено четирицифрен, без букви.
Цитирай

София

Как те е обиждала и защо? От какъв зор?
Аз също мисля, че освен по телефона, трябва да идеш и на място в Трамвайното депо на Мария Луиза.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз също мисля, че освен по телефона, трябва да идеш и на място в Трамвайното депо на Мария Луиза.
Какво, да я ступа на място ли? Laughing
Цитирай

София

Какво, да я ступа на място ли? Laughing
Що пък не newsm78? И това е начин Mr. Green.
Цитирай

София

Е, добре де, тя не ти ли каза, какъв й е проблема (не че е бил права, де) или просто ей така ти извика няколко обидни думи, щото не си й харесала?
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Обаждала съм се да се оплаквам по телефона. Познай...никаква гаранция, че ще предприемат нещо. По-добре на място с писмена жалба.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора