Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София

Завещаха ми 6 кг. прах за цветно пране Ариел и аз имам още 3 кг., а белия ми е на привършване и се чудя ако изпера прането с цветния прах какво ще стане?  newsm78
Някой опитвал ли е?
« Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 10:04 от Gercho »
Цитирай

София

Нали не мислиш, че ще се оцветят от "цветния" прах  Mr. Green
Нищо кой знае какво няма да стане... просто няма да има толкова избелващ ефект върху белите дрехи, но това има значение само ако са силно замърсени Peace
Цитирай

Варна

Нищо няма да стане, пери си спокойно, по-скоро белия ариел трябва да те притеснява, ако го използваш за цветни дрехи.
Цитирай

София

Нали не мислиш, че ще се оцветят от "цветния" прах  Mr. Green
Хехе, не, не мисля.  Laughing
Цитирай

У нас перем всичките дрехи само с прах за цветни дрехи и нямаме проблеми.
Цитирай

ГО

Нищо няма да стане, пери си спокойно, по-скоро белия ариел трябва да те притеснява, ако го използваш за цветни дрехи.
Peace
Цитирай

И какво е притеснителното в този случай  newsm78
Цитирай

Sofia

Тъй като ние нямаме много бели дрехи пера всичко с прах за цветни - нямам проблеми . Така , че смело  bouquet
Цитирай

варненка от София

Нали е прах за пране, ползвай го с чиста съвест. А и като се замисли човек, цветното пране е по-голямата част от прането, колко неща са чисто бели в едно домакинство?!?! Та вкъщи дори и чаршафите не са бели. Така, че не се кахъри толкова, а пери, пери и пери  Laughing
Цитирай

на село

Че аз никога не пера само бели дрехи/ то и нямам за 1 пералня/, винаги ми е смесено и си пера само с прах за цветно пране.
Цитирай

София

Благодаря много момичета. Всъщност като се замисля и нашите дрехи са преобладаващо цветни. Отивам да пера с чиста съвест.  Hug
Цитирай

Пловдив

И какво е притеснителното в този случай  newsm78

ще си имаш дрехи в нови цветове  Mr. Green
Цитирай

London, Sofia

Завещаха ми 6 кг. прах за цветно пране Ариел и аз имам още 3 кг., а белия ми е на привършване и се чудя ако изпера прането с цветния прах какво ще стане?  newsm78
Някой опитвал ли е?
Ами ще са изпрани с прах за цветно пране Mr. Green Нищо особено или страшно Peace
Цитирай

Zeist, NL

Ако се тревожиш за дрехите ела до горе да ти сипя малко ариел за бяло пране, имам в излишък hahaha
Цитирай

някьде

Естествено че нищо няма да им стане  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора