Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

София

Вчера си отиде детенцето ми... Ясенчо
Родих близначета момченца - Явор и Ясен на 16.05., писала съм подробно в близнашкия форум...
Но няма да се предам, на пук на всичко лошо няма да се дам и ще се боря...
Винаги ще бъде част от мен, от сърцето ми...
Това е нещо, за което не можеш да бъдеш подготвен, времето ще ни излекува физически, но част от мен си отиде с него - завинаги...
Това, което не те убива, те прави по-силен...сигурно е така - не знам...
Живейте за мига!!!
Цитирай

София

Миличка,толкова съжалявам.
Ужасно е ,но бъди силна заради дургото си детенце.
Прегръщам те Hug
Цитирай

Някъде там...........

Много съжалявам, за случилото се!  Tired Бъди много силна, за да помогнеш на другото си дете!  Love Моя приятелка преживя същото преди 4год. и много добре те разбирам! Желая ти успех!   bouquet
Цитирай

София

Hug не знам какво да кажа!  Crying or Very sad
Цитирай

София, "Младост 3"

съжалявам за загубата, но нагушкай Явор и съм сигурна, че той ще ти даде нужната сила да продължиш напред, а малкото ангелче ще бди над вас
Цитирай

София

Миличка,трябва да си силна,бъди благодарна,че имаш Явор.Може би така е било писано да живее едното благодарение на братчето му .Аз ще се помоля за душичката му.Ати целуни бебчо от нас,и бди над него.Прегръщам те силно  Hug
Цитирай

София

Hug Прегърни силно Явор и му се радвай.
Друго просто не мога да кажа.
Цитирай

Шопия

punita, дано Ясен да бъде ангелчето на мъничкото си братче. Дано Явор има шанса да бъде с мама и тати. Дано.   Hug
Цитирай

по света

Искрено ти съчуствам,преживяла съм го и знам как боли!Моля се,дано има място където да са по щастливи.Нито ще забравиш,нито ще спреш да мислиш за него но с времето болката е  по малка.
Бъди силна,нищо друго не помага!
Цитирай

между два живота

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив

Crying or Very sadискрено съжалявам! бъди много силна! Hug
Цитирай

Нямам думи... Толкова е страшно! Господ да бди над малката душичка! Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Боже, какви хубави имена си им избрала ... за близнаци ... и каква трагедия. Дано почива в мир малката душичка.  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Миличката.
Мир на душата на детенце. Много съчувствам. Моят татко е Явор и е много борбена и упорита личност-пожелавам ти твоят Явор да те радва и такива неща.
Цитирай

Atlanta ,USA

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sadсигурна съм колко много те боли и как няма да го забравиш .Обичай двойно повече другото бебе ,то ще си има ангел-пазител .Дано намериш сили да продължиш напред ,но ще успееш зааради Явор . Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора