ДГ "Чучулига" в Пловдив?

  • 928
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 263
Здравейте,
Има ли мами с преки впечатления от тази градина? Има други добри градини в района ни, но тази ни е най-близо и предполагам, че вероятността да сме там е най-голяма. Нищо не намерих с търсачката ... може би не е от предпочитаните и "елитни" градини Rolling Eyes Та затова реших направо да питам.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 709
До миналата година тя беше филиал на ДГ Мирослава, но вече се отдели от нея и се води като самостоятелна градина. Изцяло с нов персонал е. Ние ще бъдем там от ноември месец (поне такива са уверенията от страна на градината). Баткото ми беше записан в ДГ Мир, но през годините, когато беше почти срутена и й правеха ремонт се помещаваха в Чучулига - базата им беше не лоша. Така, че аз нямам претенции към градината. Щом ми е близо до нас, топло е и не им капе от покрива е достатъчно за мен. Е, самите учителки не ги познавам и тепърва ще ги опознаваме, така че едва ли някой може да ти каже много за самия персонал.
За района, в който живеем другия вариант за градина е Мирослава, но там не бих записала детето си - ежемесечен рекет за пари, който не бих могла да си позволя.

# 2
  • Мнения: 1 263
Мислех, че съм си въобразявала, че до миналата година виждах табела с надпис "Мирослава". Това обяснява нещата Simple Smile Благодаря ти за отговора! Колкото повече мисля по въпроса май идеята да сме в  "Чучулига"-та ми харесва повече от варианта "Мирослава".  Като взимам малката от ясли (до градината) отвън изглежда доста прилично. Имам още един въпрос: кога се подават молби?

П.П. Май се познаваме с теб.  Thinking Мисля, че редовно се засичаме на спирката сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт