На новородено

  • 2 122
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От самото начало го мия с шампоана за коса и тяло на Бюбхен Peace

# 31
  • Мнения: 252
Мерси много за отговорите а всеки ден ли ползвте шампоаните и сапуните специялно за главата ме интересува

# 32
  • Мнения: 3 760
По съвет и на педката, и на приятелки с бебчета НЕ употребявах сапуни и шампоани въобще!
П.С. Пре поръката беше до 6 м да не се употребяват  Wink
П.П.С. Спазвам я!  Sunglasses

# 33
  • Петрич
  • Мнения: 321
От както се е родил го баням всяка вечер.Всяка вечер му мия косата с шампоан на Джонсън и тялото със сапун от същата марка.Може ли някой да ми обясни защо новороденото трябва да се мие само с вода?Още по-странно ми е защо на някои мами са им казали да мият косата  със сапун,а не шампоан? newsm78

# 34
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Няма проблем да го къпеш с което от двете избереш,иначе сапуните изсушават кожата,но при този прахоляк навън как без тях,особено през лятото newsm78

# 35
От самото раждане по препоръка на педито мия главичката всяка вечер с шампоан пяна за новородени на Мустела. Тя е против образуването на корички и наистина не сме имали такъв проблем- много съм доволна.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 787
От самото начало миех косата с шампона на Бюбхен,който е за коса и тяло.
И аз така.Още от 2-я ден след изписването започнахме да се къпем със шампоан Peace

# 37
  • Мнения: 356
Всеки ден я къпем, но когато беше бебе миех през ден косата с шампоан.Сега пак я къпем всеки ден, но косата я мием два пъти седмично.

# 38
  • Мнения: 1 272
От както сме се върнали от родилния дом я къпя със шампоан за коса и тяло на Мустела за новородено всеки ден! Нама никакви проблеми

# 39
# 40
  • Мнения: 83
Миехме се само с вода, по препоръка на акушерката ни, нямахме и нямаме никакви кожни проблеми.   Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 39 741
За съвсем кратък период от време миех косата на Дияна със бебешки сапун. След това минах на бебешки шампоани.

# 42
  • Мнения: 1 108
От самото начало миех косата с шампона на Бюбхен,който е за коса и тяло.
И аз така

# 43
  • Мнения: 941
до сега мия косата и тялото на бебка 2 пъти седмично със шампоан на клоран за глава и тяло, а иначе всеки ден я къпя и слагам във ваната шампоан за вана без изплакване на бюбхен за лека нощ с лавандула
сапун купих но го ползвах аз

# 44
  • Мнения: 1 170
А ще обясните ли на непросветените Embarassed защо сапуна се препоръчва пред шампоана за в началото? Rolling Eyes Аз винаги съм си мислела, че сапуна е по- агресивния продукт... Явно нещо ми убягва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт