Колко яде мъжът ви?

  • 6 244
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • ново
  • Мнения: 5 951
Яде си нормално, има при него една закономерност - изяжда, колкото му сипя, никога не иска допълнително Naughty. И сладко не обича, за това много рядко правя сладки неща, иначе трябва да си ги ям сама Simple Smile. Привърженик е на месото Crazy

# 31
  • Мнения: 2 220
Яде колкото мен. Даже понякога аз повече  Embarassed Но общо-взето сме съразмерни като тегло.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ям повече от него!!!  Mr. Green
Яде колкото му дам, рядко иска допълнително. Не е с претенции, к'вото има това яде, а и той си пада по сухоежите, а пък за яйца на очи да не говориме, може да ги яде докато не почне да ги снася  Crazy

# 33
  • Мнения: 6 167
да, много яде.
голям разход.  Wink
но, е висок и едър, не е дебел.  
и като почне да маже една филия може да й натрупа 2 кила сирене.
а и като гледам колко яде ми е приятно да му готвя и да го обгрижвам.
милото ми то. че и за допълнително пита  Joy Joy

# 34
  • Мнения: 3 760
Яде два-три пъти на ден нормално количество (като за голям мъж  Wink ). За сметка на това аз ям като за трима...  Sad

# 35
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Яде, колкото иска Mr. Green. Всеки път е различно. Хубавото е, че яде много сладко, а не му личи...

# 36
  • Мнения: 8 505
Храни се нормално.

# 37
  • Мнения: 899
Яде колкото му се яде. Може и цял ден да не хапне нищо, може и по 4 пъти на ден. Обича много хляб и може малко да е яденето, но хляба е много. На сладко не държи. Но аз се радвам като яде повече и му е вкусно, защото преди да заживеем заедно и той като беден студент караше на филии с маргарин 2 години и ми беше голяма мъка за него, та все гледах да му приготвя или занеса нещо, по възможно най-тактичния начин, за да не го обидя. Брояха му се ребрата. Сега се оплаква, че е дебел и трябвало да минава на диета  Laughing Но си е много добре, нормален мъж.

# 38
  • София
  • Мнения: 39 745
И моя си похапваше доста, но откакто почнах да мрънкам да вземе да заслабне... мина на диети, салати и т.н. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 498
колкото си иска hahaha

# 40
  • Мнения: 1 866
Моят яде много по-малко от мен и много ме дразни- създава ми чувството, че плюскам като прасе и се комплексирам (а искам да сваля някое кило)Embarassed Само го моля да хапне (да не ме гризе съвестта, че само аз ям), ама той не, та не! Обикновено само вечеря, и то едва ли не детска порция ooooh! Аз ям и за него Hug

И при нас е така и мен много ме е яд.

# 41
  • Мнения: 1 761
Не е капризен и яде всичко.Висок е 2 метра,не е лаком и ако изяде повече от една чиния със сигурност му е много вкусно.Никога не закусва,пие много плодови сокове и покрай мен се опитва да се храни здравословно.Вечеряме рано-18-18.30 и ако евентуално огладнее по-късно яде сухари или бисквити,но не е дебел.Не е чревоугодник и не яде като ламя.От парите за храна дори успявам да спестя.Не пие алкохол,мисля,че от това не му се отваря голям апетит.

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
нормално си похапва... само че доста напълня напоследък, ама то не може само пред компютъра и в колата... трябва и ходене, ама нъц... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 1 393
Моят пък яде малко,но хич не е слаб  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 2 530
Повече от мен.

Общи условия

Активация на акаунт