Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 9 юни 2006, 20:11 ч.
  • Преглеждания  1 466  Мнения  27  Онлайн  1
Отговори
Реклама
# 1
 smile3507

# 2
  • Плевен
Доста дългичко........
Предлагам някое мадицинско лице да изкаже мнение.

# 3
  • София
Обяснено е подробно и логично. Дали е вярно - не знам, но изглежда смислено...

# 4
Изглежда смислено на теория, но дядото на мъжа ми почина от рак на дебелото черво, а цял живот е живял на село и е ползвал селска тоалетна - следователно на практика не действа.

# 5
  • Пловдив
Това за тоалетните изплува през известно време във форума, аз го виждам за трети път. Честно - вижда ми се глупост, особено откакто ми порасна бременния корем. Че аз като клекна не мога да се изправя без чужда помощ, голямо унижение би било да викам за помощ от клекнала тоалетна. Сега си сядам на "трона", ставам си сама - удобство при употреба Laughing Mr. Green

# 6
  • DE
Скоро в Здравния имаше същата тема - сега ще я изровя Thinking

# 7
# 8
Ааа, една от любимите статии на Людмил (Натуралист в Дир-а) Mr. Green Ха сега някой да изкопае и статията за вредата от памперсите, както и раждането в домашна обстановка без медицински лица... Whistling Е, това последното, жена му вече го направи Wink Не мога да забравя плацентата в тавата за готвене Sick

# 9
  • Пловдив
Ааа, една от любимите статии на Людмил (Натуралист в Дир-а) Mr. Green Ха сега някой да изкопае и статията за вредата от памперсите, както и раждането в домашна обстановка без медицински лица... Whistling Е, това последното, жена му вече го направи Wink Не мога да забравя плацентата в тавата за готвене Sick
Ти пък с тази тава! Не си ли имала дядо и баба на село, където колят животни хихихихихи Laughing, далакът иглежда почти по същия начин според мен  Mr. Green

# 10
http://squatter.hit.bg/
нищо ново  Mr. Green

# 11
Ти пък с тази тава! Не си ли имала дядо и баба на село, където колят животни хихихихихи Laughing, далакът иглежда почти по същия начин според мен  Mr. Green
Ааа, аз пропусках кървавата част Wink

# 12
  • Burgas
Пълни глупости. Sick

# 13
 smile3507

# 14
Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт