Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
http://www.superroditeli.com/forum/viewtopic.php?t=63&sid=56 … 443e265a17c344370
Цитирай

smile3507
Цитирай

Плевен

Доста дългичко........
Предлагам някое мадицинско лице да изкаже мнение.
Цитирай

София

Обяснено е подробно и логично. Дали е вярно - не знам, но изглежда смислено...
Цитирай

Изглежда смислено на теория, но дядото на мъжа ми почина от рак на дебелото черво, а цял живот е живял на село и е ползвал селска тоалетна - следователно на практика не действа.
Цитирай

Пловдив

Това за тоалетните изплува през известно време във форума, аз го виждам за трети път. Честно - вижда ми се глупост, особено откакто ми порасна бременния корем. Че аз като клекна не мога да се изправя без чужда помощ, голямо унижение би било да викам за помощ от клекнала тоалетна. Сега си сядам на "трона", ставам си сама - удобство при употреба Laughing Mr. Green
Цитирай

DE

Скоро в Здравния имаше същата тема - сега ще я изровя Thinking
Цитирай

DE

Ето я !
Цитирай
Ааа, една от любимите статии на Людмил (Натуралист в Дир-а) Mr. Green Ха сега някой да изкопае и статията за вредата от памперсите, както и раждането в домашна обстановка без медицински лица... Whistling Е, това последното, жена му вече го направи Wink Не мога да забравя плацентата в тавата за готвене Sick
Цитирай

Пловдив

Ааа, една от любимите статии на Людмил (Натуралист в Дир-а) Mr. Green Ха сега някой да изкопае и статията за вредата от памперсите, както и раждането в домашна обстановка без медицински лица... Whistling Е, това последното, жена му вече го направи Wink Не мога да забравя плацентата в тавата за готвене Sick
Ти пък с тази тава! Не си ли имала дядо и баба на село, където колят животни хихихихихи Laughing, далакът иглежда почти по същия начин според мен  Mr. Green
Цитирай

http://squatter.hit.bg/
нищо ново  Mr. Green
Цитирай
Ти пък с тази тава! Не си ли имала дядо и баба на село, където колят животни хихихихихи Laughing, далакът иглежда почти по същия начин според мен  Mr. Green
Ааа, аз пропусках кървавата част Wink
Цитирай

Burgas

Пълни глупости. Sick
Цитирай

smile3507
Цитирай

morning kaffeetrmker_2  food010 Coffee
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора