Колко жени беснеят докато мъжете им гледат футбол?

  • 4 178
  • 60
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Въпросът ми е предимно към тези, които не гледат - като мен. Аз съм бясна от днес, а световното едва започва ooooh! Втренчил се е в телевизора и не ми обръща никакво внимание. Подозирам, че положението ще е подобно почти през целия месец на първенството. Close

# 1
  • Мнения: 1 272
о, късметлийка си, твоят все пак е в къщи, а моят мъж си взе билети за Арена, там да ги гледа

# 2
  • Мнения: 1 063
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!

# 3
  • Мнения: 1 873
Не беснея

# 4
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!
Joy Joy Joy
И аз така си викам

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Тъй, тъй, кажи каква философска мисъл ти помага да запазиш спокойствие и добро настроение? Помогни на ядосаните.

# 6
  • Мнения: 1 035
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!
newsm10 smile3508

# 7
  • Враца
  • Мнения: 158
Не беснея, защото мъжът ми е абсолютно безразличен към футбола.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 793
и аз гледам newsm10

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не беснея-обожавам да гледам с него и да ръсим всички футболни клишета, които сме чували на висок и емоционален глас-съседите сигурно мислят, че са се събрали най-големите запалянковци  Mr. Green

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не беснея, та светът е футбол е един месец Wink
Все едно да беснея, че има олимпиада

# 11
  • Мнения: 5 790
Гледам с него, и аз съм почитателка на футбола, ама не съм толкова запалена!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 541
4-та опция или по-скоро той гледа с мен и се кефи, децата тоже (вече знаят нова дума - мач), но втория ще го проспят  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 821
не беснея....пазя си нервите Mr. Green
препоръчвам и на теб, гледайки лентичката ти имаш нужда от спокойствие Hug

# 14
  • Мнения: 164
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!
Joy Joy Joy
И аз така си викам
Момичета,на същото мнение съм,защото като се пробере от работа и жъобще не мога се вредя.А беше твърдо ПРОТИВ компютър. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт