Teлефонни измамници

  • 2 964
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Мислех, че модата на такива идиоти е отминала, но вчера някакъв се обажда на мъжа ми и се представя за негов приятел, като се обръща към него с "приятелю" и малкото му име. Та този казва на мъжа ми да занесъл в Ябланица 10 000лв., 5 000лв. или "колкото имаш" за някакви части, защото той не могъл да отиде до там в момента, и после като ги продаде (вече пазарът бил подсигурен) тези части щяли да си делят печалбата.
 #Cussing out
Нямам думи просто....

# 1
  • Мнения: 2 821
 Shocked
идиоти

# 2
  • Мнения: 7 474
Още ли ги има тия?  smile3515

# 3
  • Мнения: 398
чудя се как са избрали точно този номер. Сигурно вземат жълтите страници, набелязват и звънят.  Close

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аман от "приятели". Всеки търси мекото на баницата, направо полудявам от такива кретени!  #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 5
  • Мнения: 10 758
Е такива идиоти са излъгали един братовчед на баща ми.Ама то и братовчеда си е виновен...Някакъв му се е обадил и му казал, че е братовчеда от София.И дръвника лапнал въдицата-" Станчо, ти ли си?", "Ми аз съм, не ме ли позна" и т.н. Казал му, че бил закъсал нещо с колата и ако може да вземе 2000 лв., да купи някакви части и да ги занесе в Казанлък.И че после щял да си получи двойно парите.И тоя малоумник се полакомил и естествено после изял дръвцето.Една вечер се обажда на баща ми и го пита какво става с парите.Баща ми, естествено шах- "К`ви пари бе?", "Ми тия от частите","Абе кви части, кви 5 лева"Братовчеда си помислил, че баща ми го бъзика нещо, но след половин часов разговор е разбрал, че яко се е увътрил.

# 6
  • Мнения: 951
Маги,значи зависи,кой е идиотът от двамата Crazy

# 7
  • Мнения: 10 758
Маги,значи зависи,кой е идиотът от двамата Crazy
Абе май братовчеда си е малоумник, че се връзва на такива глупости.А в началото даже е дигнал и скандал на баща ми, че го излъгал.И баща ми му е обяснил, че ако закъса някъде с колата, той ще е сигурно последния човек, на който ще се обади.При положение, че аз имам кола, брат ми, мъжа ми.И най-малкото баща ми е щял да се обади на нас.Ама ония не вдява. #Cussing out

# 8
  • Мнения: 79
Един ден и на моя мъж му се обажда някакъв идиот. Бил закъсал с парите и ако може да му даде 3 000 лв да купи някакви ремъци, а след като ги продаде щял да изкара 7 000лв и да си ги разделят. Естествено се представя за негов приятел Wink. Моя мъж веднага се съгласи и даже си уговориха среща някъде по центъра. Обаче не отиде( да не е луд )Naughty, а идиота дали го е чакал незнам newsm78

Как може да има такива измамници да лъжат хората  #2gunfire
И такива дето им вярват hahaha Joy Joy Joy

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На нас също много често ни звъняха, защото имахме обява в местен вестник.
Та веднъж  със съпруга решихме да се "вържем". Подготвихме всичко по техния план. Уведомихме икономическа полиция. Разкараха ни на 300 км от нашия град. Там всичко беше подготвено, полицаите ни чакаха и само трябваше да хванем измамниците. Тръгнахме с началника на тамошната полиция(той нарочно беше се облякъл спортно), взехме от една гара посредника, който трябваше да ни заведе да осъществим сделката, но точно на 2-3км преди селото, където щяха да ни мамят, полицаят не знам защо изведнъж реши и изкара посредника от колата и го закопча. Хванаха и другите от групата(следваше ни кола с полицаи) и ги закараха в районното да пишат обяснения. Естествено, нищо няма да им напрвят, защото сделката-измама дефакто не се осъществи. Защо така избърза полицаят - не знам, но в мен остана впечатлението , че и полицията е нещо набъркана. Обясниха ни, че май са се усетили и щели да ги изтърват.
Имах желанието да хванат поне едни измамници, защото знам и съм чувала колко хора са изгоряли, но ентусиазмът ми на съвестен гражданин беше пречупен. Друг път на дали ще се хвана да съдействам на полицаи. Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Докато има бълъци ще има и измамници.

# 11
  • Мнения: 221
Това с телефона е стар лаф. Беше хит преди години Simple Smile

# 12
  • Мнения: 386
Веднъж прекъснах на поредния тип словото по телефона още в началото:
-Стига бе, още ли има глупаци да ви се хващат?
а той:
- Да, знаеш ли колко са много!!!

# 13
  • Мнения: 5 468
Е, никога не бих се вързала на такава глупост. То е толкова тъпо това, че се чудя, как може да има лапнишарани да повярват!??!?!? ooooh!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 765
Това с телефона е стар лаф. Беше хит преди години Simple Smile
Аз пък за първи път чувам.
Е, никога не бих се вързала на такава глупост. То е толкова тъпо това, че се чудя, как може да има лапнишарани да повярват!??!?!? ooooh!
Явно има...хора всякакви...

Общи условия

Активация на акаунт