На жена не се отказва?????

  • 6 037
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 621
Не отказва този, който не иска да откаже   ooooh!
Peace

# 31
  • Мнения: 1 001
поредната балканска простотия...

Има и още от този род, но току виж сте се обидили.
За мен по-важен е контекста на изказването! Темата секс съчетана с израза сама по себе си не е обидна (освен за изказалиат се, но  идеални хора няма).

# 32
  • София
  • Мнения: 3 390
Не се отказва, ако жената знае как да си го поиска.

# 33
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не отказва този, който не иска да откаже   ooooh!
Peace


 Peace

# 34
  • Мнения: 1 001
Не се отказва, ако жената знае как да си го поиска.

Това ми напомня за ВИЦА (повтарям ВИЦ, да не ме разпънете из форума), където Господ наказал жената "да й се иска, но да не й стиска да си поиска"

# 35
  • Мнения: 217
Аз бих ограничила контактите си с хора, с които в рамките на една седмица ми се налага да обсъждам едно и също нещо (секса) два пъти. Освен, ако не се виждам с тези хора всеки ден и темите ми за разговор с тях да са се поизтъркали, просто не си представям да поддържам връзка с приятели, с които толкова няма какво да си кажа...

# 36
  • Мнения: 742
Айде още една анонимна философка.  smile3511
Че и с принципи- контакти ще ограничава, щото "хора на които държи"  казали нещо,  дето предизвиква у нея вътрешна драма...

# 37
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Има си хора, които умеят да говорят за секс без това да ги ангажира по някакъв начин, има и такива, дето само като се спомене нещо такова са готови да нахлузят расото. Ами авторката има проблем с приемането и обработката на информацията, мен такива изказвания изобщо не ме вълнуват толкова.

# 38
  • Мнения: 819
Просто вс още има много хора, за които темата за секса е табу и всяко изказване относно него го приемат за лична обида!

Общи условия

Активация на акаунт