Колко често се карте?

  • 5 160
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • MUC
  • Мнения: 297

Мислех да пусна тема по въпроса но ти ме изпревари, и аз се питам защо винаги са "прави те", ето с моя преди минути се скарахме и той естествено е прав  #Cussing out #2gunfire.Не мога да разбера тая мъжка психика, защо когато им кажеш истината в очите, те правят черен като дявол и с еизмъкват с една нацупена физиономия и те карат да се чустваш виновен ooooh!
Е няма пък да я бъде тая   Crossing Arms

Хъх, да си дойдем на думата... Да му се не види, знам си, че поне за половината скандали аз съм виновна, ама той ме изкарва виновна за всичките  Tired И не отцепва да разбере, че в конкретния момент той ме е обидил...  ooooh!

Конкретно на основния въпрос - караме се, вдигаме си скандали, гледаме да е веднъж на една-две седмици... Ако не успеем за две седмици да се скараме, значи предстои голяма буря  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 1 370
Много често и все за глупости, но хубавото е,ч е много бързо ни минава и на двамата

# 62
  • Мнения: 1 925
Оооо ние се караме поне 1 път в седмицата за глупости и веднъж на месец по-сериозен скандал. Почти винаги мъжо почва скандалите от нищо... за глупости. Като цяло той е доста безкомпромисен  Crossing Arms , но напоследък виждам прогрес и не се ядосва толкова лесно и не се кара за глупости - ще стане човек  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 089
мноого рядко се караме. и не се сърдим много. за 5-6 г. вероятно 10-тина пъти само.

# 64
  • София
  • Мнения: 376
ми, не се караме... от време на време си просъскваме леко и това е  Joy

# 65
  • Мнения: 72
нон стоп се караме за глупости и както се караме така се сдобряваме абе точно да мине 5-минутката....иначе сме си ок и много се обичаме   luvbed smile3521

# 66
  • София
  • Мнения: 39 758
Много често се караме за глупости, т.е. на мен ми нервно - изкарвам си го на мъж ми. Той пък мълчи и ме слуша. Само от време на време възразява "недей ве Тани" или "не викай Тани" Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 761
Не се караме.
Ако имаме някакъв спор, надделява този, който успее да извади по-разумни аргументи по конкретния спор.Лесно постигаме съгласие и до скандали не се е стигало до сега.Но не позволяваме никакви чужди хора-нито роднини, нито приятели, да ни се бъркат и може би затова нямаме такъв тип "излишни емоции"

# 68
  • Мнения: 494
Много,много често.Ние ако не скараме по два пъти на ден все едно не сме се виждали #2gunfire

# 69
  • sofia
  • Мнения: 97
Дразним се ,спорим,караме се  но обикновено не на сериозно. Досега само веднъж, докато бяхме гаджета, сме се карали наистина сериозно че и на бой му скочихfight , но страното беше че на сутринта си бяхме много мили и много се обичахме все едно нищо не е стнало. Бях решила да му се сърдя но отвътре не ми идваше. Мисля че няма лошо да се скараш с някой стега караницата да не прераства в скандал или нещо друго. bowuu

# 70
  • София
  • Мнения: 1 067
Преди да се оженим се карахме доста често и все за глупости, но след сватбата нещата се промениха... Сега съм много по-търпелива с всичко, и много искам да го правя щастлив, дори и да е за моя сметка.

Пък той си е добричък, и почти не прави нищо за да се караме, дори и несериозно.

А откакто съм бременна, май не помня един случай да сме се карали... ехе... та това си е наистина доста време. 

# 71
  • Мнения: 35
Ние май не се караме. Аз се карам  Laughing Или спорим...
И при нас е така Flutter

# 72
  • Мнения: 569

Не се караме,само си правим забележки,но иначе един път в месеца се случва да се сдърпаме за нещо по така. Simple Smile

# 73
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ежедневно, това е част от дневния режим....ставаме, правим си кафе, сбиваме се за нещо и после всеки по задълженията си  Mr. Green
Майтапя се........често се джавкаме за нещо....като по навик....кофти, мисля да го изкореня от своя страна

# 74
  • Мнения: 8 505
Не се караме.Понякога спорим,като винаги се стига до единно решение.Колко често-понякога всяка седмица,друг път пропускаме цял месец.

Общи условия

Активация на акаунт