Много трудно заспива....

  • 5 084
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 182
Значи детенце заспива около 9-9,30 след баня и храна и се събужда около 2 - наспана. Crossing Arms Снощи беше капака - ние с татко й покрай това Световно не си лягаме с нея, а пък и как да си легнеш с кокошките?!?  Crazy И така - легнали сме си около 12 и в 12.30 тя се събуди   #Cussing out Просто побесняхме. Това е всяка вечер. И така до 3.30. То не бяха смехове, то не бяха ревове... вече не издържаме.

А-а-а имахме и такъв период на тази възраст (бях забравила). Ставаше да си играе посред нощ. Но тогава беше с решетка и спеше сама в стая и аз хич не и обръщах внимание. Оставях и 2-3 плюшени играчки в леглото, за да не може да се нарани и и налепих ваденки по леглото (тя си ги гледа в тъмното). Естествено се будех: тя подвиква, смее се, крещи... и съседите я чуваха, но обикновено след час - час и половина пак си заспива. Тогава прочетох в някаква книга, че е нормално това, а и с наборчетата от отчетната тема си го споделяхме.

# 31
Айде и аз да се присьединя.Това при нас е проблем №1.Само магии дето не сьм правила.Люшкам по 1 час ,за да спи 30мин.За тази цел педиатьрката ни изписа наскоро Вибуркол/свещички/Не сьм сигурна,че действат,ама ги слагам защото са хомеопатични.Ако не подействат то няма и да навредят.Давах сьщо успокоителен чай   и т.н,но в крайна сметка спи само когато тя реши или се умори от кривотия.Апьк що се отнася до моите нерви-Деанксит добре ми действа по препорька на една друга нервна майка.Да не си помислите,че сьм пристрастена кьм лекарствата #Crazy Joyтова е моментно.Така се справяме с ежедневието за момента.Поне докато започне да спи,та и аз да си поспивам с нея.

# 32
мойто бебче е на 3м.и 13дена и имаме същия проблем!при нас номера е да "гледа"(докато мама го носи на ръце)докато очите му почнат да се затварят след това му давам да сучи и така заспива ама много тежко взе да ми става моля ви даите някакъв съвет и за мен!

Общи условия

Активация на акаунт