Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 10 юни 2006, 14:16 ч.
  • Преглеждания  1 053  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 128
Пие от 2 дни Сумамед/антибиотик/ .Днес по дупето и ингвиналната област/и по пишлето/ видях ярко червени петна, нямат пъпчици.Едно-две са доста големи, другите малки.Сина ми никога досега не се е имал кожни проблеми, но и не е пил антибиотици до сега.
Възможно ли е да е от антибиотика?

Извинявам се ако темата не е за тук, но тук има много майки с опит и се надявам на бърз отговор.А джипито на малкия не си вдига телефона #2gunfire

Реклама
# 1
  • Мнения: 1 671
Най-вероятно е реакция от антибиотика. ИЗписаха ли ти и нещо  противоалергично заедно с него? Може би калергин или нещо от рода?

Пак търси лекар задължително. Може да звъниш и на бърза помощ, за деца до 1 годинка са длъжни да дойдат.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 737
Вероятно е реакция към антибиотика. Ако не можеш да се свържеш с педиатъра, потърси друг лекар!

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 683
Най-вероятно да е от антибиотика. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО търси лекар да го види преди следвото вземане на лекарството.
Дано се оправите.

# 4
  • Мнения: 4 395
Да не му никнат зъби? newsm78
Моят педиатър ми беше казал,че ако е реакция от АБ,няма да е само по дупето,защото и ние имахме такъв проблем.
Оказаха се 2 зъбчета Peace

# 5
И такива неща ли стават от никненето на зъби? newsm78

# 6
  • Мнения: 4 395
При нас беше много зле.Дупето стана на огромни мокрещи рани,а дотогава никога не се беше подсичала.не можеше да седне,без ръце останах да я нося няколко дни.. ooooh! Т 39 градуса,очите червени,сополи,направо като вирус..Пихме АБ.
Някои деца трудно се справят със зъбоникненето!

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт