Момичета, има седмична тема

  • 3 457
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Чета аз, чета и все едно и също виждам - един започнал опити за бебе и хоп нова тема, друг почнал фолиевата и пак нова тема, трети забременял и решил да ни уведоми като се регистрира специално за случая.
Има седмична тема, скъпи момичета, пишете в нея, така ще се опознаем, ще станем близки и всичко - съветите, пожеланията, емоциите ще бъдат от сърце.

Аз гледам на такива нови теми от смешната им страна, но на 100 процента съм сигурна, че много от момичетата се дразнят от подобна безвкусица, а модераторите са толерантни към всички, така че от потребителите зависи да имат чувство за мярка и усет къде да споделят важните за тях моменти по пътя за бебче.
 

# 1
  • Мнения: 9 092
Абсолютно подкрепям, просто се чудех как да го напиша по-човешки, за да не излезне като заяждане Blush
Другото, което адски ме дразни: току що регистрирани (непознати за нас тоест) момичета, пускат тема че видяли положителен тест Tired Нито е са тука темата, нито има смисъл...
Даре, благодаря че отвори такава тема.

# 2
  • Мнения: 3 154
Дано не започнат караници... Rolling Eyes
Даре, специално за темите на момичетата видели двете чертички - старая(ем) се да отделяме такива постинги от седмичната тема, защото лично за мен е тъпо да прелиствам 1-2-3 страници и само да чета "Честито". За тва нова тема и да се знае какво има вътре. Е имало е и случаи когато лично аз съм изтървала удобния момент за отделяне (удобен за мен е когато има постинги насочени само в тази посока - честитене, а не и с други мисли в тях) и съм ги оставяла в седмичната.
Относно това - ново момиче, което не познаваме влиза да се похвали - ми щастлива е, сигурно й се иска да го изкрещи на целия свят, разбираемо е. Не може да се забрани на никой да пише където си иска...

Надявам се да не ме разбере някой на криво Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 9 092
А, няма такива работи, без сърденки я Crazy
Все пак е ясно в коя тема какво има, ще гледам да подминавам "непознати" такива, че да не се изумявам Sunglasses
С най-добри чувства към всички  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 120
О.К. Сънчи, аз искам само новите момичета да влязът в седмичната, когато споделят, че са започнали опити за бебе или са започнали да меря Т, или пък да пият Фолиева, защото няма конкретен въпрос, а е просто споделяне, но в отделна тема. Мисля, че сърдити няма да има.   Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
О.К. Сънчи, аз искам само новите момичета да влязът в седмичната, когато споделят, че са започнали опити за бебе или са започнали да меря Т, или пък да пият Фолиева, защото няма конкретен въпрос, а е просто споделяне, но в отделна тема. Мисля, че сърдити няма да има.   Wink
Според мен това става защото не се четат закованите теми преди да се отвори нова тема. Ако се четеше щеше да се види, че в седмичната се обсъждат тези неща. Но здраве да е....важното е бебчета да има Flutter


П.П каквато съм заспала вместо бебечта бях написала бабчета Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Подкрепям ви напълно, но от друга страна ... разбирам и тези момичета  Rolling Eyes Спомням си много добре как за първи път попаднах тук. Бях доста притеснена и спешно ми трябваше гинеколог, та исках да ми препоръчат някого. Поогледах се и като не намерих "подходящо" място, хоп пуснах нова тема. И естествено бях веднага пратена в Здравен справочник. С което искам да кажа, че на новодошлите не им става веднага ясно къде какво да питат. С времето всички се научаваме, дано само това време да е кратко  Peace

Хера е напълно права за закованите теми. И аз смятам, че никой новодошъл не ги чете. Едва когато зададе за пореден път въпрос от рода на "как се мери температура" се намира някой "досаден" потребител (като нас де  Wink ) да му напомни за тези теми.

P.S. Херич, простено ти е заспалото състояние  Flutter

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Абсолютно подкрепям, просто се чудех как да го напиша по-човешки, за да не излезне като заяждане Blush
Другото, което адски ме дразни: току що регистрирани (непознати за нас тоест) момичета, пускат тема че видяли положителен тест Tired Нито е са тука темата, нито има смисъл...
Даре, благодаря че отвори такава тема.
smile3501 smile3501 smile3501 Поздравления и за ДАРЕТО!   bouquet

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте от мен,
Аз съм типичен представител на групата "неориентирани" и "напълно непознати за вас момичета",които са публикували тема на неподходящо място.  ConfusedТъй като с това очевидно съм подразнила доста хора във форума,искам да се извиня,ще се постарая да не се повтаря.

# 9
  • Мнения: 4 428
Момичета, аз преди о/о година се подвизавах в този форум за няколко месеца и аз съм минала през този период на ориентиране къде каво се пише и как. Подчертавам, че още в началото, когато започнах въобще да чета форумите тук, прочетох и правилата.
Та писълта ми беше, че ми трябваше о/о седимица, за да разбера целта на седмичната тема. Първият път, когато я отворих бяха изписани само 1-2 страници и съответно започваше с честитки за новата седмица и пожелания за скорошно постигане на двете черти...Ами тогава ми стана много чудно защо трябва да се пуска нова тема за такова нещо, защото беше ясно, че всички тук искахме двете черти и ми се стори странно да си ги пожелаваме взаимно всяка седмица Blush Чак след няколко дни, когато се понатрупаха повече страници, отново отворих седмичната тема и видях дефакто за какво иде реч Grinning Та мисълта ми е, че винаги ще има такива неориентирани "новаци", както бях и аз тогава.
Сега, когато пиша в отчетните теми също има такива нови мами. Примерно идва ново мамче и пита има ли бебета родени април, а точно съседната тема пише - Априлски бебчета 2006. Ми какво да се прави, явно трябва време да се свикне с начита на писане и порядките във форумите Grinning

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 08:44 от veselina_s_p

# 10
  • Мнения: 225
Е сладури, много съм съгласна с Вас. Така е наистина, но все пак всеки нов не знае установените  правила, а пък по някога в стремежа си да получи малко успокоение и надежда по наболял за него въпрос не мисли кое и как трябва да направи.
Така че нека е простено на тези до тук, но след тази тема - БРАВО ДАРЧЕ Peace, нещата се оправят.
Да не говорим, че на мен пък лично ми се е и случвало (ама си мълча де) защото все пак трябва тук да се подкрепяме, а не да си крещим (не в буквалния смисъл разбира се) и обиждаме или пък показваме, коя колко повече е умна от другите, на пусната от мен тема, засягаща ЛИЧНО МЕН И МОЙ ПРОБЛЕМ ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ПРИМЕРНО СЪМ ЗАДАЛА ВЪПРОС, което значи, че очаквам някакъв отговор, постепенно се включват момичета, които започват да питат другите момичета за техни проблеми и искат мнения, съврзани с моята тема.
Но Naughtyне трябва да се сърдим, тук все пак сме само за едно - ДА СИ ПОМАГАМЕ И ОКУРАЖАВАМЕ ВЗАИМНО. На всички по един голяяяяяяяяяям  bouquetи само хубави емоции.

# 11
  • Мнения: 3 154
Диди-2, а защо ако въпросът на някое друго момиче се доближава до твоя да не го зададе в твоята тема? Трябва да пусне нова ли? Rolling Eyes В такъв случай аз ще ги слея, защото са на една тематика...

Що се сърдите и нервите за глупости, момичета? Я го карайте по-леко и по-весело Peace Grinning

# 12
  • Мнения: 225
Ооо, не, не СЪНЧИ-ПЪНЧИ не съм се изказала правилно сигурно.
В смисъл такъв, че отговорите от тук нататък след моя въпрос, определени за мен, се свеждат най-много до първия-втория след моя въпрос.
И оттук нататък като се включи някое такова момиче, на моя въпрос вече рядко има някакъв отговор, разбираш ли - губи се връзката - може малко егоистично да звучи Blush, но така го чувствам аз, защото да му се не види, ако всичко ни беше наред, нямаше да сме тук, нали, или поне не всеки ден  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 154
В такъв случай нищо не пречи да напомниш въпроса си Wink

# 14
  • Мнения: 225
В такъв случай нищо не пречи да напомниш въпроса си Wink
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт