Купих си една горчилка за отслабване...

  • 15 847
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
която ми препоръча мой приятел. Той беше 110 кг., пил я 3 месеца и сега е свалил 25 кг. А яде като прасе /досущ като мене Blush/.
Горчилката я продава някакъв д-р Борис Лозанов, който живее в Лозенец. Тези билки, които трябва да се пият по 2 пъти на ден по 2-3 лъжици, се продават като чай в шише от 1.5 л. Едно шише струва 9 лв. Rolling Eyes
Дава брошурка, на която пише:

Билката помага при: Синузит, ставни заболявания, шипове, колит, хемороиди, запек, бъбречни заболявания.............регулира обмяната на веществата и теглото на тялото и т.н., мързи ме да го преписвам.

Тъй... не му правя реклама /много е рано за това/, а искам да попитам - Някой чувал ли е за този човек и дали е пил от неговата горчилка Sick? Аз почнах от днес и чакам главозамайващи резултати.

Само някой да не ми пише, че е лъжец и мошеник и да ме отчайва, защото вече ще кажа на мъжа ми да ме заколи и направи на буркани за зимата. Поне да свърша тази полезна дейност - да си имат свинско с Гери цяла зима.

# 1
  • Мнения: 45
НЕ Я ПИЙ ТАЗИ ГАДОСТ!САМО ТОВА ЩЕ ТИ КАЖА!Аз я пих и имах сериозни здравословни проблеми! newsm45

# 2
  • Мнения: 5 468
Какви проблеми имаше? По колко на ден пи? Кажи нещо по-подробно де... А този, който ми я препоръча, няма никакви здравословни проблеми, след като я е пил.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Въй, Ню.... почна се с отрицателните мнения.  Rolling Eyes

Защо не идеш при някой лекар и да питаш безопасни ли са билките, които се съдържат във въпросната горчилка, та да си спокойна, че не пиеш някаква отрова?  newsm78

# 4
  • Мнения: 5 468
Въй, Ню.... почна се с отрицателните мнения.  Rolling Eyes

Защо не идеш при някой лекар и да питаш безопасни ли са билките, които се съдържат във въпросната горчилка, та да си спокойна, че не пиеш някаква отрова?  newsm78


Така е, да му се не види... Човек никога не може да си глътне спокойно билките Laughing, все някой му вика - Спри!
По доктори не ми се ходи, не мога да ги понасям. А и не знам, какви билки има вътре. Питах като го взимах това шише, той ми ги изреди и веднага ги забравих... много ясно.
Този, дето ги е пил, още е жив. Това ме успокоява.

# 5
  • Мнения: 45
Пих я по 2 пъти на ден,изпих само 1 бутилка от 1.5 л. и загазих.Отрази ми се доста зле на нервите,нервни кризи,паник атаки,виене на свят,обезводняване,главоболие.Много ми беше зле!Искам да подчертая,че това не се случи само с мен,но с други познати които също пиеха отровата.Тръгнах по лекари и от дума на дума стана ясно ,че е от гадостите които се съдържат в отровата.Провериха я в ХИ и се оказа че има какви ли не гадости вътре,като започнеш от английската сол и стигнеш до урина и някакви фекалии(не помня точно какви,но не бяха човешки).Направо ме втриса като си спомня за това което съм изпила и колко ми беше зле.А и не съм единствената.Отслабнах да с 5 кг.(бях 54 и станах 49),но тогава не бях на себе си и въобще не ми пукаше дали съм слаба или не,просто исках да се оправя по-бързо!

# 6
  • Мнения: 5 468
Е, няма що...
От същия доктор ли я купи?

# 7
  • Мнения: 45
Аха,една приятелка ми я носеше.Това беше преди 4 години тогава струваше 1лв.

# 8
  • Мнения: 1 113
Уф, Ню, да вземеш да я спреш таз горчилка, че ако си навлечеш такива нерви, не те виждам ... Rolling Eyes Що не пробваш някоя диетка, бе човек, толкова много има из форума - кеф ти плодова, кеф ти НВД, каквото ти душа иска ... Hug

# 9
  • Мнения: 5 468
Сега му звъннах на този доктор да го питам за състава на пиенето. Каза, че има интестопан, корейска билка от рода на женшена и някаква още билка, която наричали "корен на живота" - това разбрах. Питах го, дали има ли сол вътре, каза: "Няма сол, няма пипер". Имало противопоказни действия, каза, че няма и той и дъщеря му го пият и до сега не са му се оплаквали от това. Вика : "Аз едвам смогвам да я варя, постоянно го продавам - никой не е дошъл да се оплаче"
Досрамя ме, да го питам - А лайно има ли?... хихик

Виктория, не ме отчайвай. Ще го пия, каквото ще да става.

# 10
  • Мнения: 1 798
Има ли гаден вкус- освен горчивината има ли един мазен, гнусен вкус? SickПила съм и аз тая гадост..Ефект-нет.
Наскоро четох една тема пак за тоя шкемер, в дир-а ли беше, в Зачатие ли... newsm78

# 11
  • Мнения: 1 455
Ню, що не занесеш малко от билката в някоя лаборатория, та да ти кажат наистина какво е съдържанието на тази смес? Ако всичко е ок, пий си я и дано има резултат, но ако наистина се окажат разни акита... Sick

# 12
  • Мнения: 206
Само някой да не ми пише, че е лъжец и мошеник и да ме отчайва, защото вече ще кажа на мъжа ми да ме заколи и направи на буркани за зимата. Поне да свърша тази полезна дейност - да си имат свинско с Гери цяла зима.

Ще покани ли на угощение и мен - за заслуги?... Flutter Mr. Green

А сега сериозно - изхвърли я!
Наистина...
Няма да злословя и обиждам човека, не го познавам - само споделям впечатления.

Лично съм ходила там, на този адрес, по инструкции. Мъкнах като идиот 4 литра течност по влака - и за една приятелка. Опитах я - отврат!
Престоя в хладилника два дни. Когато я отворих отново, видях, че е мухлясала. И плуваха разни ужасии вътре... Sick

Дано съм ти помогнала... Heart Eyes
И... лесен начин няма, за да изглеждаме добре. Отдавна се убедих.. Hug

# 13
  • Мнения: 5 468
Има ли гаден вкус- освен горчивината има ли един мазен, гнусен вкус? SickПила съм и аз тая гадост..Ефект-нет.
Само ми горчи, за сега.
Ама ефекта върху приятеля ми беше очевиден.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Леле, Ню, завиждам на смелостта ти!

И акита имало вътре, и урина, и не знам още какво ще се напише след малко, но ти си решена да я пиеш тази горчилка, за да си хубава - евала, бе, жена!  Grinning

# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ню, що не занесеш малко от билката в някоя лаборатория, та да ти кажат наистина какво е съдържанието на тази смес? Ако всичко е ок, пий си я и дано има резултат, но ако наистина се окажат разни акита... Sick

Така мисля и аз.
Провери я все пак.
А после сподели с нас какъв е резултата, ако е добър и аз ще се прежаля. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 492
Според мен, едва ли е отрова, възможно е да има английска сол. Ню, пий спокойно, ако се почустваш зле, спри веднага. Аз не съм го пила това, но съм пила хапчета на Милко Тошков, уж пише какво има вътре, но пак ми ставаше лошо от тях, така, че , явно във всички подобни неща за отслабване си има вещества, който в началото не ни действат добре.
Успех Ню и ако заслабнеш и още си жива Simple Smile/бъзикам се/ казвай,да се жертваме и ние за хубост.

# 17
  • Мнения: 184
И аз съм  пила една отвара за слабеене. Не знам дали е същата, но беше с отвратителен  вкус. Тук в Смолян я приготвя и продава един лекар.Всъщност той казва, че регулира обмяната на веществата, и помага при много болести, а страничен ефекс е отслабването. Тя е с разхлабително действие и явно от там се отслабва. Тук много познати дето виждам, че са отслабнали казват, че са я пили, и благодарение на нея са смъкнали килцата, но аз лично не вярвам това да се дължи само на отварата, понеже я пих доста време но повече от 3-4кг не съм сваляла. Тя се пие 2дни и 1ден се почива, така за около2-3месеца, после 1месец почивка.Цената и е 3лв(последно преди 5 месеца)но за 250мл.
Както казах ефект нямаше голям(поне при мен), но се чувставах някакси поободрена с нея-като след 2кафета.
Ама моите познати се скъсваха да ме бъзикат заради разхлабитеното действие. Където и да ходех -на кафе, на гости, на работа, на заведение все  тичах да търся 00 #Crazy

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не бих се прежалила за едната стройна линия newsm78
Бих пробвала подобна смес, но да е купена от аптека- там поне са проверени от ХЕИ.

# 19
  • Мнения: 3 861
Ню, герой си ти, айде дано ентусиазма ти се увенчае с успех, аз не бих се прежалила, предпочитам си  "Японското чудо" и коремните пресички Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз не бих се прежалила за едната стройна линия newsm78
Бих пробвала подобна смес, но да е купена от аптека- там поне са проверени от ХЕИ.
И аз съм на същото мнение!Щом е толкова безвредна,защо не е извадил разрешителни и лицензии за това чудо?Ако е чак толкова безвредна и ефикасна,да го беше пуснал официално на пазара-щеше да спечели повече!Според мен е поредния шарлатанин,който си играе със здравето на хората! Naughty

# 21
  • Мнения: 7 837
Такива напитки с лечебна уж цел, не трябва ли да се продават, след разрешение на МЗ  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 052
Вижте момичета, откажете се от едното от следните две неща-или яжте до пръсване или ще бъдете слаби.  Няма вариант в който да бъдете и двете едновременно! Не пийте "елексири" с неустановен произход, това са шарлатанщини! Ако ви е проблем отидете на диетолог, сега консултацията е безплатна, пробвайте китайска диагностика поракрикувана от лицензирани специалисти, но не вяввайте на чудеса. Когато си с 20 кг наднормено тегло и не изразходваш енергия няма начин да отслабнеш, още повече че храната ни е пълна с хормони и дрги боклуци. Не ме разбирайте погрешно, но няма смисъл да си разсипвате здравето и дори понякога да си рискувате живота заради глупости. Да, всички сме суетни, но има и по-важни неща от едната суета.... Hug

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Ню, давай и аз да купувам - ако ще лудваме, заедно ще е  tooth
После ще си ходим слаби, и като ни питат как влязохме във форма, ще викаме "Ненам, ненам  Mr. Green"
И без това изумявам като се скивам по случайност в огледалото.  ooooh!
Аз ще се опитам да я съчетая и с разделно хренене, ама нищо не си обещавам.

# 24
  • Мнения: 2 032
А, и мойто свеки пие точно от нея. Ефект за отслабването няма (100 кила си ги заковава. Лошотията й не знам дали идва от "билката"- едва ли, при спиране не се усеща. Май има слабителен и диуретичен ефект, та затова е първоначалният спад.
Ами ако ти помага, пий. Ама нали знаеш, "тайната" е по-малко храна и повече спорт.

# 25
  • Мнения: 2 897
Мила,ще ти напиша и аз нещо по въпроса пък ти си реши дали ще пиеш,или не:

Колежка на свекърва ми е пиела от тази ''билка'' и освен,че е изгубила килограми само за сметка на вода от организма си е докарала и големи проблеми със стомаха.Ето защо е занесла проба в медицинска академия и са и обяснили какъв е състава(няма да се повтарям,писали са в другите постинги),освен това английската сол образно казано олющва най-долния слой на лигавицата на стомаха и предизвиква образуването на язви и причинява тежки хронични колити Sad

Така че помисли на каква цена ще слабееш..

# 26
  • Мнения: 1 269
Две комшиики(маика и дъщеря) се стопиха от въпросната билка.Не съм ги питала за подробности,имат ли проблеми незнам,но аз я опитах и отврат е меко казано Sick
А да не говорим 4е си седях в ВЦ-то и не мрдах от там Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
Стара работа е тая отвара - и стара, и гнусна. Пробвана преди около 6 години лично от мен и от още една приятелка - стоик. И двете не издържахме, стомасите ни - тоже. Хич не стигахме до лабораторни изследвания на състава на течността. Гадост.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 481
Ню, една от приятелките ми пи въпросното нещо миналата година, и наистина отслабна значително. Но мисля, че ефекта дойде от това, че беше с постоянно разстройство  Blush Нямаше други странични ефекти, но и това си е опасно, може да се стигне до обезводняване и до нарушаване на съдържанието на соли и електролити в организма. Спря да го пие през зимата, и сега пак си е като преди...
За съжаление няма такива чудодейни начини за отслабване, ядеш си колкото душа иска и слабееш, майката му е отрицателен калориен баланс  Peace

# 29
  • Мнения: 7 186
Ню, занеси я все пак в някоя лаборатория за изследване. Със здравето шега не бива.

# 30
  • София
  • Мнения: 6 956
Имаше преди време тема за този мошеник и казваха,че са го виждали да рови по кофите.Моя позната я пи и й се възпали гастрита.По-добре пробвай нещо друго Naughty
Според мен, едва ли е отрова, възможно е да има английска сол.
Точно така май имаше английска сол Sick

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 23:45 от elix

# 31
  • София
  • Мнения: 6 956


Само някой да не ми пише, че е лъжец и мошеник и да ме отчайва, защото вече ще кажа на мъжа ми да ме заколи и направи на буркани за зимата.

Извинявай,писах,че е мошеник,но сега не мога да открия старата тема за да видиш,че го определят като точно такъв Confused
п.с.моята позната отслабна малко,но заслужава ли си на нещо друго да навредиш-напр.стомаха.

# 32
  • Мнения: 5 468
Ню, давай и аз да купувам - ако ще лудваме, заедно ще е  tooth
После ще си ходим слаби, и като ни питат как влязохме във форма, ще викаме "Ненам, ненам  Mr. Green"
Ами да! И ще пускаме само теми за секс в Клюкарника и ще се надуваме Crazy.

Според мен, едва ли е отрова, възможно е да има английска сол. Ню, пий спокойно, ако се почустваш зле, спри веднага. Аз не съм го пила това, но съм пила хапчета на Милко Тошков, уж пише какво има вътре, но пак ми ставаше лошо от тях, така, че , явно във всички подобни неща за отслабване си има вещества, който в началото не ни действат добре.
Успех Ню и ако заслабнеш и още си жива Simple Smile/бъзикам се/ казвай,да се жертваме и ние за хубост.
Ето това мнение най-много ми хареса Heart Eyes. Тъй де... Ще пробвам и ще видя. Ако има лайно - ще го изпия, кво да правя, но ще остана с убежданието, че е нямало такова нещо вътре newsm78.
Няма за кога да чакам и да се надявам на диети. Две години, откакто родих и съм си пак предишното бише Blush, егати шопара, не мога да се трая вече.

Бейбита, не вярвам вътре да има лайна Thinking Blush, хич не ми се вярва... И както виждам, доста хора написаха, че наистина има ефект. Отслабвали хората. А и с очите си го видях Crazy.
Айде сега, не ми завиждайте, че съм намерила чудодейното лекарство Wink Sunglasses.

# 33
  • Мнения: 5 468
Ню, занеси я все пак в някоя лаборатория за изследване. Със здравето шега не бива.
Ама Лейди, този който ме заведе там, няма никакви оплаквания откъм здраве и ако имаше, щеше да ми каже бе.
Какво ще ми кажат от тази лаборатория - Има това и това! Ми не ме интересува, какво има, важното е да има резултат. Аз съм смела.

# 34
  • Мнения: 217
Мале ,Ню на какво си готова  Shocked,ако има англйска сол както ти пишат по-добре не я пий ,че е вредно за стомаха.Иначе за акитата се съмнявам да има Thinking.Виждам ,че си твърдо да я пиеш тая гадост
Ню, занеси я все пак в някоя лаборатория за изследване. Със здравето шега не бива.
Ама Лейди, този който ме заведе там, няма никакви оплаквания откъм здраве и ако имаше, щеше да ми каже бе.
Какво ще ми кажат от тази лаборатория - Има това и това! Ми не ме интересува, какво има, важното е да има резултат. Аз съм смела.
Пробвай един двапати и ако се почустваш зле веднага спри,че с здравето шега небива Naughty

# 35
  • Мнения: 817
Така и аз да разкажа.До нас живее един доцент -гастероентеролог от ИСУЛ.Много е готин като човек.Веднъж случайно се бяхме засекли в кварталния фризьорски салон.
Фризьорката я пиеше тая гадост.И го попита какво смята и той като доктор.Това което каза беше направо жестоко........ #CrazyТакива работи и лачи ,особенно тези с диоретичен и разхлабителен ефект би много опасни.Като започнеш от нещо леко като разтройство/ а то въобще не е хубаво/ минеш през нарушаване на микрофлората в стомаха и червата ,после през язва/защото тези неща водят да изтъняване на ципата/ и стигнеш до рак........ Embarassed
Този билкар се немира и той в Лозенец/предполагаме същия/ някаде се завилало от Черни Връх в някаква пряка и доста по- навътре бил блока newsm78 Както и да е.
Момиче откажи се просто не си заслужава за една суета да се плаща с такава висока цена........... Naughty
Докато не се променят навиците ,просто няма да се отслабне е така от чудо някакво Flutter

# 36
  • Мнения: 5 468
И го попита какво смята и той като доктор.Това което каза беше направо жестоко........ #Crazy
Има си хас да каже нещо различно Shocked. Докторите са за това - да те плашат. И да не правят нищо, за да ти помогнат. Като почнат да те лекуват от нещо, да не би да го излекуват?! Или накрая се оказва, че "късно идваш", "ами това е нелечимо, остава за цял живот" и други подобни??? Цял късметлия трябва да си, за да ти установят вярната диагноза. А докато ти я установят, тя вече е станала хронична, а може би и човека е ритнал камбаната отдавна.
От 3 билки - рак? А стига де... Много се е олял с изказванията.
Не искам да дърпам дявола за опашката, ама докторите първо да идат да си прочетат уроците от института и тогава да раздават акъли напред-назад. Хем не ги бива, хем се обаждат... не им вярвам.

# 37
  • Мнения: 5 468
Мале ,Ню на какво си готова  Shocked
На какво съм готова толкова, бе да му се не види newsm78... все едно написах, че ще пия змийска отрова-концентрат Laughing.
Направо ме отчаяхте.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Мале ,Ню на какво си готова  Shocked
На какво съм готова толкова, бе да му се не види newsm78... все едно написах, че ще пия змийска отрова-концентрат Laughing.
Направо ме отчаяхте.

Ми, Ню, наистина е безразсъдно. Сега ще вземеш да се обидиш, ама си ми много симпатична, затова ще си кажа - сериозно, как може да имаш такова голямо доверие на нещо, което някой си забърква някъде си ?! Само защото твоят познат го е пил? А момичетата, които изказаха толкова отрицателни мнения? Наумила си, че ще ти помогне и не ти се слушат други мнения - недей така, наивно е и безотговорно към здравето ти ( нищо че после може споойно да обвиниш лекарите, че те са ти докарали язвата примерно...)

ПП виж какво пише за интестопана - http://www.ill.ru/drugs/drug2006.shtml - според мен е абсурно това лекарство да се дава в билкова отвара без индикации и за толкова продължително време
 

# 39
  • Мнения: 206
Честно казано, нямам думи от теб.... Heart Eyes

Спомням си една приятелка... От чаят Сание получи отлепяне на лигавицата на дебелото черво. Какво преживя после, няма да ти обяснявам. И сега за това се сетих...

Ох, защо сме толкова мързеливи жените... Sick
Решението си е изцяло твое - тук едва ли има мама, която да не иска да изглеждаш добре... Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 6 956
Ето я темата  Там е споменат този билкар

# 41
  • Мнения: 1 455
Тази билка и аз съм я пила.Наистина се отслабва с нея,но я спрях след като ми обясниха какви неща съдържа.Баба ми го познава този ,,билкар" от години я прави тази билка и бил голям мошенник.  Иначе върти голям бизнес,постоянно праща с кашоните за провинцията.Не знам как се позволява продажбата на такива отвари newsm78.             

# 42
  • Мнения: 817
И го попита какво смята и той като доктор.Това което каза беше направо жестоко........ #Crazy
Има си хас да каже нещо различно Shocked. Докторите са за това - да те плашат. И да не правят нищо, за да ти помогнат. Като почнат да те лекуват от нещо, да не би да го излекуват?! Или накрая се оказва, че "късно идваш", "ами това е нелечимо, остава за цял живот" и други подобни??? Цял късметлия трябва да си, за да ти установят вярната диагноза. А докато ти я установят, тя вече е станала хронична, а може би и човека е ритнал камбаната отдавна.
От 3 билки - рак? А стига де... Много се е олял с изказванията.
Не искам да дърпам дявола за опашката, ама докторите първо да идат да си прочетат уроците от института и тогава да раздават акъли напред-назад. Хем не ги бива, хем се обаждат... не им вярвам.

Не ,че ще кажа или напиша нещо ново и което повечето от вас знаят и са чели но вижте ,за да си припомните
http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=71

# 43
  • Мнения: 5 468
Редовната употребата на продукти с разхлабително и диуретично действие може да доведе до сериозни здравни проблеми – обезводняване, нарушения в баланса на електролитите, сърцебиене, даже фатални (смъртоносни) сърдечни реакции.

Аз няма да го пия редовно. Изобщо нямам такова намерение. Пия това шише и спирам. И то по 4 малки лъжици на ден. Два дена пия, един - не. За сега нищо ми няма, ама като чета тука темата и взе да ме пробожда ту бъбрек, ту глава Rolling Eyes.
Ще ме разболеете Blush.
Почне ли да ми става нещо, ще го спра. Нали така? Но ако нищо не ми стане, а само сланината иде на кино, тогава? Ще ме черпите ли с една торта на екс?
Забравих да напиша, че апетита ми изчезна.

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 16:12 от Ню

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ню, що не пусна първо тема със запитване дали да си я купуваш тази горчилка?  newsm78

Ако бе прочела сегашните негативни мнения, едва ли щеше да си поръчаш от нея, а?  Thinking

# 45
  • Мнения: 5 370
Редовната употребата на продукти с разхлабително и диуретично действие може да доведе до сериозни здравни проблеми – обезводняване, нарушения в баланса на електролитите, сърцебиене, даже фатални (смъртоносни) сърдечни реакции.

Аз няма да го пия редовно. Изобщо нямам такова намерение. Пия това шише и спирам. И то по 4 малки лъжици на ден. Два дена пия, един - не. За сега нищо ми няма, ама като чета тука темата и взе да ме пробожда ту бъбрек, ту глава Rolling Eyes.
Ще ме разболеете Blush.
Почне ли да ми става нещо, ще го спра. Нали така? Но ако нищо не ми стане, а само сланината иде на кино, тогава? Ще ме черпите ли с една торта на екс?
Забравих да напиша, че апетита ми изчезна.

Ще те набарам аз лично на срещата на 17 и ще те нашляпам!!!!
Кой те излъга, че си прасе или какво още там беше писала???? Що толкова безразсъдно подхождаш към себе си-извинявай. Знаеш ли, че ако му се устрои една скрита камера на този, одма ще се окаже, че няма никакъв лиценз или разрешително за продажба на това нещо.
АМАХАХАМАха-не на шега се ядосах!!! Да не си Зодия Телец-и моят мъж понеже трудно си признава грешките и овътрянията. ooooh!
П.С. От ходене до тоалетна и често пикане можеш само проблеми вътрешни да си докараш-какви-момичетата са ти написали най-чистисърдечно.
Отде си убедена, че вашият познат не те заблуждава лекинко? newsm78

# 46
  • Мнения: 4 651
Не знам дали е същото, но 3 колежки го пият това нещо от поне месец. Ще питам все пак дали е от същия доктор и пият ли го още. Ама това за 9 лв шишето и че се пие 2 дни и 1 почива съвпада. На тях им обяснили, че след първата седмица от приема ще почват да им се обаждат каквито имат стари болежки, ама това било нормално, защото организма се лекувал  newsm78

# 47
  • Мнения: 5 468
 Crossing ArmsСърдита съм ви на всичките! Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 5 475
И аз имам приятелка,която пи билката доста време,отслабна..след много посещения на тоалентната..след няколко месеца си върна килограмите плюс,че си докара и артрит!  #Crazy

# 49
Хайде и аз да си кажа! И във Сандански имаше мания да се пие тази гадост.Това наистина си е чиста отрова.Ние тук я купуваме от билкова аптека,забележи!!!! Освен това ни го продават във пластмасови бутилки от 2 литра за 23 лева.Аз също си купих.Пих го няколко дни и го спрях.  Освен, че не излизах от тоалетната, имах чувството че танк ме е мачкал 3 дена.Едвам си стоях на краката от болки в корема.Така и не отслабнах, но повече такава отврат не бих пила за нищо на света.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 956
Crossing ArmsСърдита съм ви на всичките! Crossing Arms
Joy hahaha Стига де,ние само ти мислим доброто. Hug

# 51
  • Мнения: 2 013
Ню, колко килограма тежиш, ако искаш я пусни една снимка да те видим, надали положението е такова, каквото го описваш.
Пила съм всевъзможни гадости за отслабване - ефект зироу.
Единственото, което наистина действа е постоянство и дълга диета - не от тези с три моркова и три листа от салати на ден, а просто разумен режим на хранене. НВД е такъв режим, а може да си направиш и собствен - махни сладките неща, газираните, хляба или го замени с пълнозърнест по малко, карай на салати и плодове сега през лятото и ще стопиш всичко излишно.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 320
Една позната за 9 месеца с билката свали 38 кг и това преди 6 години и до момента не е върнала и грам. Майка ми и баща ми, родителите на кумовете ни също я пият и всички слабеят, до сега нито един не се е оплакал от здравословни проблеми в следствие на билката!

Успех!!!  Peace

# 53
  • Мнения: 174
Според мен явно всичко си е до организъм, и аз да си го намеря т"ва нещо и аз ще го пробвам-та нали красотата изисква жертви. Ню, пий си "пиенето" пък к"вото дойде Peace

П. С.  Май не прочетох да има смърти случаи, и все пак няма да ти вадят окото я Joy hahahaУспех и от мен!!!

# 54
  • Мнения: 5 468
Една позната за 9 месеца с билката свали 38 кг и това преди 6 години и до момента не е върнала и грам. Майка ми и баща ми, родителите на кумовете ни също я пият и всички слабеят, до сега нито един не се е оплакал от здравословни проблеми в следствие на билката!

Успех!!!  Peace
Е това е приказка Peace.
Благодаря ти за куража, кльомбичке Simple Smile.

Това за артрита въобще не ми се вярва да е от това пиене.

Шаркчице, на срещата на 17 няма да идвам Crazy Whistling.
Ама като дойда на следващата, да не викате - "Брей, кво маце!!!"? Mr. Green

Divana, 72 кг съм. Преди да забременея бях 55 и всичко по магазините ми ставаше. Сега, да не ти обяснявам, какъв лелски вид придобих и въобще не съм доволна от факта. И да пусна снимка? Никога!

За диетите - пробвам какво ли не 2 години вече, но няма резултат. А тези НВД не мога да ги правя и туй то. Не ми се занимава, не става. Един ден почвам и после зарязвам. Какво да кажа още... хляб почти не ям, сладко се чудя, как да се ограничавам, но резултат няма. И това, че тръгнах 4 месеца на работа, също не помогна.

Не ме плашете повече. По-добре пишете нещо позитивно, каквото написа кльомбата. Кой пил и отслабнал, кой нещо друго.

# 55
  • Мнения: 2 013
Divana, 72 кг съм. Преди да забременея бях 55 и всичко по магазините ми ставаше. Сега, да не ти обяснявам, какъв лелски вид придобих и въобще не съм доволна от факта. И да пусна снимка? Никога!
За диетите - пробвам какво ли не 2 години вече, но няма резултат. А тези НВД не мога да ги правя и туй то. Не ми се занимава, не става. Един ден почвам и после зарязвам. Какво да кажа още... хляб почти не ям, сладко се чудя, как да се ограничавам, но резултат няма. И това, че тръгнах 4 месеца на работа, също не помогна.

Значи - постави си не максималната цел в началото - била си 55, помъчи се да станеш 60. Постави си тази цел до края на септември например. Това са 12 кг. за повече от 3 месеца, т.е по 4 кг на месец - съвсем постижимо. Но се нахъсай!!!
- Спри алкохола
- Спри захарта - е, някое и друго прегрешение веднъж на няколко дни не е драма.
- Спри хляба и тестените изделия.
Яж много салати, яйца, месо, млечни. Пий само кола лайт, другите газирани имат захар. Гаранция, че ще ги смъкнеш.

НЯМА ДА СЕ ВКЛЮЧВАМ В СПОРА ЗА ГОРЧИЛКАТА, НО НАПИСАНОТО ЗВУЧИ УЖАСНО!

Само ще добавя нещо, което е много важно. Дори и да е безвредна за здравето и да убива апетита ти и да ядеш много малко и съответно смъкваш, това не е траен резултат. Тялото ще смъква, смъква и ще започне да гори все по-малко, защото влиза в стресов режим - опитва се да си запази тлъстинките. И така после ще започнеш да качваш от малко. И всичко пак отначало...
Послушай ме, хем съм старило, хем патило....

# 56
  • Мнения: 5 616
Мои колежки я пиха 2 месеца-нямаха никакъв ефект (освен, че не излязоха от ВЦ  Toilet  Mr. Green. Ама и толкоз болежки да се лекуват от едно лекарство-съмнително ми звучи. Аз не бих рискувала - все пак не знаеш какво има вътре и как ще ти се отрази в дългосрочен план.

# 57
  • Мнения: 68
Мили дами,

аз тази билка съм я пила 10 години. Жива и здрава съм, слаба и хубава:) Дори бременна (защото бях чула че пречела на забременяването) От време на време си правих почивки от пиенето и, сама си ги определях - няколко месеца пия, после 1-2 почивах. Кой знае какви гадости не може да има, освен билки, и то предимно разхлабителни. С нея отслабнах доста, и си ходех до тоалетна нормално. А иначе това ми е огроомен проблем. Не вярвам, че лекува всичките изброени от него заболявания, но мисля, че помага на хора, които имат запек и оттам са по-пълни или дебели. Защото като изпразваш редовно червата, няма как да натрупаш тлъстинките. С нея не се привиква повече отколкото с другите слабителни средства, които продават, включително и дуфалака, към който пише че уж не се привиквало. Много хора около мен са я пили, но на всеки действа индивидуално - на едни им действа добре, на други много зле. Затова и не обичам да я рекламирам много - всеки сам трябва да си прецени по организма. И на мен винаги след дълъг период на почивка от билката ми ставаша лошо, когато започвах да я пия, но после ми минаваше.
Но че е тоз доктор е мошеник - това е ясно - щом толкова години не я е патентовал, ами я продава ей така, апокрифно, вкъщи.

# 58
  • Мнения: 4 651
Не знам дали е същото, но 3 колежки го пият това нещо от поне месец. Ще питам все пак дали е от същия доктор и пият ли го още. Ама това за 9 лв шишето и че се пие 2 дни и 1 почива съвпада. На тях им обяснили, че след първата седмица от приема ще почват да им се обаждат каквито имат стари болежки, ама това било нормално, защото организма се лекувал  newsm78

Питах, това което пият било за отслабване и прочистване на организма, носели им го от Бургас 12.50 1/2 литър. Оплаквания нямат, били свалили по някой килограм. Така че не се ангажирам с мнение, не е ясно същото нещо ли е.

# 59
  • Мнения: 295
Ню, изобщо не го пий това!!! една позната от любопитство беше дала тази билка в някаква химичека алаборатория за изследване - в нея има яко английска сол, т.е. от нея се слабее, но си докарваш жестоки здравословни проблеми!!!

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 11:33 от Аси®

# 60
  • Мнения: 1 005
edna priqtelka q pi i mnogo otslabna,osven tova ima6e i mnogo tejuk sinuzit a sega e dosta po-dobre.ne e otrovna bilkata i pomaga taka 4e piite:)

# 61
  • София
  • Мнения: 43
Преди няколко години една колежка я похвали и мъжа ми си взе от нея но му се отрази много зле непрекъснато повръщаше и го болеше корем, но може би си е до човек , на някои може и да помага

# 62
  • Варна
  • Мнения: 618
Айде и аз да се изкажа. Преди три месеца си поръчах от въпросната отвара, след като моя колежка ми похвали, че на много нейни познати помогнала и че и тя я пие за отслабване. Та донесоха ми я, голяма гадост на вкус, не забелязах никакъв резултат и така си стои в хладилника и не я близвам. А най интересното е , че колежката ми ве4е ще пие втора бутилка и не е мръднала нито грам! Мисля, че няма да има смисъл да я пиеш, по-добре наблягай на движението!

# 63
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И аз да кажа: След като родих я пих и от 71 станах 55кг.. Да гадна е ама ми помогна.....

# 64
  • Мнения: 5 468
И аз да кажа: След като родих я пих и от 71 станах 55кг.. Да гадна е ама ми помогна.....
Питай я, моля те, за колко време постигна този резултат?

# 65
  • Мнения: 46 510
Убедена съм, че човек не може да отслабне, само ако пие нещо, каквото и да било, но запази храненето и физическата активност на същото ниво. Сигурна съм, че хората, които отслабват уж от някакво лекарство, успоредно с него се ограничават ...

# 66
  • Мнения: 958
Здравей изчетах темата и реших да ти напиша моя опит, пих билката една година придружено с диета наистина свалих кила не знам от кое, но си навляках сериозни последствия

-проблеми със сърцето поради факта че диуретиците изхвърлят калия от организма и от това страда основно сърцето всеки лекар като предписва диуритик предписва и калии тоз Лозанов не се сети да ми каже отидох лично да му кажа какво ми е донесла билката тои ми каза че било от схващане и трябвало да ми се изпука гърба???
-розацеа - нямя доказателство че е от това но според лекарите наистина изтъргва лигавицата на стомаха и става по податлив на бактерии
-повръщане
-запек лекувам го вече години след като спрях билката
-падна ми ужасно кръвната захар

Майка ми за малко не умря пиеше билката и почна да повръща едвам смогнахме да стигнем до болницата беше жълта и напълно отпусната. Тотално обезводняване радвам се че я спасиха
Братовчедка ми повръщаше и тя я спря
Една съседка я провери основната и съставка е английска сол майчин лист и още нещо подобно няма лайна и подобни но с същия успех си купи английска сол и сена от магазина
Мързелив начин за отслабване който едва не ни уби
На никой не бих я препоръчала но всеки решава за себе си !

# 67
  • Мнения: 2 241
 Според мен, ако ти понася, изпий една доза - да видиш как ще ти се отрази и после ще решиш дали да я продължиш. Тъй и тъй си я купила... Simple Smile

Аз също съм я пила билката, много отдавна, Ники още не беше роден, значи преди повече от 7 години, или по-скоро я купих, но почти не я пих, защото веднага ми ставаше лошо от нея и започвах да драйфам Sick, това е единственото нещо, от което някога ми е ставало така лошо, по принцип имам железен стомах Simple Smile Накрая я хвърлих.

Затова пък една колежка, с която ходихме тогава в Лозенец да си купим билката, отслабна доста, тя после редовно си зареждаше - на нея добре й се отрази (впрочем, и сега изглежда също така добре Close).

Така че за всеки е различно и представи се, че на теб добре ти понесе - пробвай и сама ще прецениш. То иначе след всичките вопли и страхотии можеш да решиш, че си направила най-голямата грешка в живота си като си я купила Laughing

# 68
  • Мнения: 151
Да се включа и аз по темата. Миналата година на свекървата една приятелка много го похвали този чай и ние решихме да си вземем от него. Аз го пих една седмица, неиздържах на отвратителния вкус и спрях. Но свекървата продължи и за около шест месеца отслабна с 12 кг. Миналата седмица си поръча пак от него и продължава в същия дух. Не се е оплаквала да й става лошо или да повръща. Та сега се замислям дали да не опитам пак. Но като чета какви неща сте изписали направо главата ме заболява ooooh!
Успех Ню, дано да има ефект.

# 69
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моя роднина пиеше с цел отслабване само сена ( майчин лист ) и сега не може да ходи до тоалетна въобще. С часове стои и трбва да увеличава количеството на тази гадост, за да отиде до тоалетна. Може ли да се отслабва само от обезводняване. Направи се чудя на решилите да експериментират така със здравето си. Но, който каквото си направи, никой друг не може да му го направи!

# 70
  • Мнения: 2 950
Преди живеех много близо до въпросния доктор (като се омъжих се преместих - сега там са родителите ми). Та, аз я пих тая гадост, smile3511 изобщо не отслабнах, сестра ми я пи - и доста отслабна. newsm78 Само мога да потвърдя, че има доста разхлабващ ефект. От познати бях чувала, че в билката има урина, но да ви кажа честно, от къде ще вземе този чичко толкова урина за тоя оборот  smile3534 newsm62 Но на вкус наистина е отврат и аз я пиех със запушен нос. Ама много поскъпнала бре newsm78 Едно време беше 50 ст., после 1 лв., 1,50 лв., ама чак пък 9 лв. - тоя се е изтарикатил съвсем. newsm48

# 71
  • Мнения: 2 147
 Embarassed..да си призная и аз преди повече от 1г пих от нея и нищо,супер гадна и не я изпих до край...макар,че ми я препоръча моя приятелка ,която свали 15 кг и сега си е 45кг.На всеки организъм действа по различен начин и ако си решила да пиеш химия,дали пиеш ксаникал(същата работа дето и много скъп,стиош си се в WC и ефект нулев,биокорект плюс получих такъв алергичен отток,излъгах мъжа ми,че е от храна ....)Така,че избора си е твой...,аз за себе си реших,НВД(с мойте прегрешения) и повече движение...
..А като отслабнем какво ще правим тогава....??? Ха-ха...Simple Smile

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Майка ми я пие. Казва, че действа.
Една роднина и тя - от бая време я лочи - видимо се втали.

# 73
  • Мнения: 7 474
Чудя се как може да го пиете това  #Crazy  За да свалиш някое и друго кило можеш да си навлечеш един друг куп болести и проблеми , които ще лекувате с години Shocked
Най-интересно ми е ,че на хапчета от аптеката не вярвате , а на някакъв билкар юруш  ooooh!
А някой от вас знае ли какво точно съдържа въпросната помия?

# 74
  • Мнения: 217
Айде да помислим логично!
Пиеш тая отвара колкото я пиеш. Нямаш никакви здравословни проблеми, отслабваш. Спираш сиропчето и се връщаш към стария си начин на живот. Какъв мислиш че ще е ефекта?

А, и още нещо. Няма логика, ако този продукт наистина действа, някой да го продава в някакъв си апартамент и да пропусне милионите, които направи онзи шмекер със Златно чудо 14.

# 75
  • Мнения: 7
Аз не мога да се подложа на такова нещо!Много ми е крайно това...Много по-разумен е варианта, при който се спира хляба и всякакави други питки,милинки.....,сладкото и се правят всекидневни разходки по 10-20 минути.

# 76
  • Мнения: 5 468
Вярвате- не вярвате, но свалих за 2 месеца 7 кг. Бях 73, сега съм 66. И убива апетита, доста...
Наистина, принос имаше и майка ми, която почина тия дни и това съвсем ми намали апетита.
Тези болести, които сте изредили, направо се чудя, с какъв акъл ги пишете.

Айде да помислим логично!
Пиеш тая отвара колкото я пиеш. Нямаш никакви здравословни проблеми, отслабваш. Спираш сиропчето и се връщаш към стария си начин на живот. Какъв мислиш че ще е ефекта?

Ефа, как мислиш. че толкова време ще се мъча да отслабна и изведнъж ще видя някакви резултати... и какво? - веднага ще хукна към някоя пицария ли? Стар начин на живот, не значи здраво плюскане, а явно някакъв хормонален дисбаланс. Ако се стърпиш да не ядеш известно време, после апетита ти рязко намалява и не ти се яде.

# 77
  • Мнения: 5 370
Изказвам съболезнования за майка ти, лека и пръст! Praynig
Иначе аз заслабнах с 6 кг. просто от много ходене..........понеже съм на работа и сега Опълченска е  ззатворена, та драпам всяка сутрин пеш и вечер също.

# 78
  • Мнения: 2 013
Искрените ми съболезнования за майка ти! Бог да я прости, вярвам, че е на хубаво място в момента.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 162
Ние в къщи и викаме лайнявка, заради вкуса и цвета. Сестра ми и чичо ми отслабнаха страшно много и не са напълнявали пак. Майка ми също отслабна малко, но тя не я пие редовно.
На мен не ми се е налагало да я пробвам, но като спра да кърмя и не отслабна и аз ще се включа.

Убедена съм, че човек не може да отслабне, само ако пие нещо, каквото и да било, но запази храненето и физическата активност на същото ниво. Сигурна съм, че хората, които отслабват уж от някакво лекарство, успоредно с него се ограничават ...

И аз така си мислех, но номерът с тази билка е, че не трябва да се ограничаваш. За да има ефект трябва да ядеш иначе може да ти стане лошо. Сестра ми не се ограничава дори и след като спре да я пие, но от веднъж в годината пак прави по един курс, макар че според мен без да има нужда.



# 80
  • Мнения: 81
Вътре има основно магнезиев сулфат (английска сол) и натриев сулфат (глауберова сол). Горчивия вкус се дължи на магнезиевите йони вътре. Същия успех , ще имаш ако отидеш до аптеката и си купиш магнезиев сулфат. Струва стотинки. Не ми е ясно, как може да сте толкова лековерни. Наистина. Освен лениви черва и разбит стомах, друго не виждам да си докараш.


# 81
И аз сьм я пила ,но преди неколко години Мьжьт ми полу4и на пьрвата бутилка от литьр и половина бьбре4на криза и хи4 не бе6е добре Аз не полу4их ни6то ,дайе не отслабнах Освен дето я пиех през ден и имах страхотно разстроиство Някои отслабват от обезводниаване и от това ,4е са носили кьм 12 кила фекалии и са имали хрони4ен запек,или не6то подобно в 4ервата .За мен е тьпотя да се пие тая гадост ,но и аз се хванах на вьдицата преди.Ирда  сьм

# 82
  • Мнения: 5 468
Някои отслабват от обезводниаване и от това ,4е са носили кьм 12 кила фекалии и са имали хрони4ен запек,или не6то подобно в 4ервата .
Много мразя да чета подобни малоумнщини Cry. И то в собствената ми тема. По-добре да си беше мълчала. Или не моja да се усетиш, какви глупости пишеш? Щото май на теб ти се намират 12 кила фекалии в главата. Така ми се струва...

Достатъчни бяха коментарите. За жалост - напълно излишни.
Аз отслабнах, като пих горчилката, който иска да седи дебел - нека стои, които не иска, да вземе мерки, според вкуса си.

Общи условия

Активация на акаунт