Купих си една горчилка за отслабване...

  • 15 839
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ню, що не занесеш малко от билката в някоя лаборатория, та да ти кажат наистина какво е съдържанието на тази смес? Ако всичко е ок, пий си я и дано има резултат, но ако наистина се окажат разни акита... Sick

Така мисля и аз.
Провери я все пак.
А после сподели с нас какъв е резултата, ако е добър и аз ще се прежаля. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 492
Според мен, едва ли е отрова, възможно е да има английска сол. Ню, пий спокойно, ако се почустваш зле, спри веднага. Аз не съм го пила това, но съм пила хапчета на Милко Тошков, уж пише какво има вътре, но пак ми ставаше лошо от тях, така, че , явно във всички подобни неща за отслабване си има вещества, който в началото не ни действат добре.
Успех Ню и ако заслабнеш и още си жива Simple Smile/бъзикам се/ казвай,да се жертваме и ние за хубост.

# 17
  • Мнения: 184
И аз съм  пила една отвара за слабеене. Не знам дали е същата, но беше с отвратителен  вкус. Тук в Смолян я приготвя и продава един лекар.Всъщност той казва, че регулира обмяната на веществата, и помага при много болести, а страничен ефекс е отслабването. Тя е с разхлабително действие и явно от там се отслабва. Тук много познати дето виждам, че са отслабнали казват, че са я пили, и благодарение на нея са смъкнали килцата, но аз лично не вярвам това да се дължи само на отварата, понеже я пих доста време но повече от 3-4кг не съм сваляла. Тя се пие 2дни и 1ден се почива, така за около2-3месеца, после 1месец почивка.Цената и е 3лв(последно преди 5 месеца)но за 250мл.
Както казах ефект нямаше голям(поне при мен), но се чувставах някакси поободрена с нея-като след 2кафета.
Ама моите познати се скъсваха да ме бъзикат заради разхлабитеното действие. Където и да ходех -на кафе, на гости, на работа, на заведение все  тичах да търся 00 #Crazy

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не бих се прежалила за едната стройна линия newsm78
Бих пробвала подобна смес, но да е купена от аптека- там поне са проверени от ХЕИ.

# 19
  • Мнения: 3 861
Ню, герой си ти, айде дано ентусиазма ти се увенчае с успех, аз не бих се прежалила, предпочитам си  "Японското чудо" и коремните пресички Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз не бих се прежалила за едната стройна линия newsm78
Бих пробвала подобна смес, но да е купена от аптека- там поне са проверени от ХЕИ.
И аз съм на същото мнение!Щом е толкова безвредна,защо не е извадил разрешителни и лицензии за това чудо?Ако е чак толкова безвредна и ефикасна,да го беше пуснал официално на пазара-щеше да спечели повече!Според мен е поредния шарлатанин,който си играе със здравето на хората! Naughty

# 21
  • Мнения: 7 837
Такива напитки с лечебна уж цел, не трябва ли да се продават, след разрешение на МЗ  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 052
Вижте момичета, откажете се от едното от следните две неща-или яжте до пръсване или ще бъдете слаби.  Няма вариант в който да бъдете и двете едновременно! Не пийте "елексири" с неустановен произход, това са шарлатанщини! Ако ви е проблем отидете на диетолог, сега консултацията е безплатна, пробвайте китайска диагностика поракрикувана от лицензирани специалисти, но не вяввайте на чудеса. Когато си с 20 кг наднормено тегло и не изразходваш енергия няма начин да отслабнеш, още повече че храната ни е пълна с хормони и дрги боклуци. Не ме разбирайте погрешно, но няма смисъл да си разсипвате здравето и дори понякога да си рискувате живота заради глупости. Да, всички сме суетни, но има и по-важни неща от едната суета.... Hug

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ню, давай и аз да купувам - ако ще лудваме, заедно ще е  tooth
После ще си ходим слаби, и като ни питат как влязохме във форма, ще викаме "Ненам, ненам  Mr. Green"
И без това изумявам като се скивам по случайност в огледалото.  ooooh!
Аз ще се опитам да я съчетая и с разделно хренене, ама нищо не си обещавам.

# 24
  • Мнения: 2 032
А, и мойто свеки пие точно от нея. Ефект за отслабването няма (100 кила си ги заковава. Лошотията й не знам дали идва от "билката"- едва ли, при спиране не се усеща. Май има слабителен и диуретичен ефект, та затова е първоначалният спад.
Ами ако ти помага, пий. Ама нали знаеш, "тайната" е по-малко храна и повече спорт.

# 25
  • Мнения: 2 897
Мила,ще ти напиша и аз нещо по въпроса пък ти си реши дали ще пиеш,или не:

Колежка на свекърва ми е пиела от тази ''билка'' и освен,че е изгубила килограми само за сметка на вода от организма си е докарала и големи проблеми със стомаха.Ето защо е занесла проба в медицинска академия и са и обяснили какъв е състава(няма да се повтарям,писали са в другите постинги),освен това английската сол образно казано олющва най-долния слой на лигавицата на стомаха и предизвиква образуването на язви и причинява тежки хронични колити Sad

Така че помисли на каква цена ще слабееш..

# 26
  • Мнения: 1 269
Две комшиики(маика и дъщеря) се стопиха от въпросната билка.Не съм ги питала за подробности,имат ли проблеми незнам,но аз я опитах и отврат е меко казано Sick
А да не говорим 4е си седях в ВЦ-то и не мрдах от там Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
Стара работа е тая отвара - и стара, и гнусна. Пробвана преди около 6 години лично от мен и от още една приятелка - стоик. И двете не издържахме, стомасите ни - тоже. Хич не стигахме до лабораторни изследвания на състава на течността. Гадост.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 480
Ню, една от приятелките ми пи въпросното нещо миналата година, и наистина отслабна значително. Но мисля, че ефекта дойде от това, че беше с постоянно разстройство  Blush Нямаше други странични ефекти, но и това си е опасно, може да се стигне до обезводняване и до нарушаване на съдържанието на соли и електролити в организма. Спря да го пие през зимата, и сега пак си е като преди...
За съжаление няма такива чудодейни начини за отслабване, ядеш си колкото душа иска и слабееш, майката му е отрицателен калориен баланс  Peace

# 29
  • Мнения: 7 186
Ню, занеси я все пак в някоя лаборатория за изследване. Със здравето шега не бива.

Общи условия

Активация на акаунт