Kakvo beshe vasheto svatbeno predlojenie?

  • 3 792
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416
Нямаше такова...  Rolling Eyes
Просто решихме да се оженим...  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 35 941
Говори, говори, говори...каза какво ли не, само: "Искаш ли да се омъжиш за мен?" - не каза.
Слушаш, слушах и накрая го попитах: "Ти ми предлагаш да се омъжа за теб....това ли е?"
Когато си спомня,  винаги  ми става смешно... Party
Тогава не получих годежен пръстен, но на всяка 5-та година ми се подарява  "годежен" пръстен.

# 17
  • Мнения: 1 546
Бяхме в Париж, на Айфеловата кула..незнам защо но аз имах някакво пред4уствие 4е ще ми предложи и ми беше малко притиснено,защото там има адски много народ! #CrazyТой оба4е ме спря,извади прьстена и ми ме попита ще се омьжа ли за него...аз онемях,а 3ма италианци седяха отсрани и като казах-да и го прегьрнах хората запо4наха да ръкопляскат!!!Голям срам брах!Сега като си помисля-кво толкова,трябвало да се дьржа по-естестевено...после, не видях нищо от таз пуста кула,само си гледах прьстена.. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 769
Около 2рата година гаджалък ме беше питал искам ли да се оженим... разбира се, исках но тогава бахме много млади и зелени... На 8мата година аз му казах: ..'айде стига с този гаджалък, давай да се женим' .. и така - свършихме я тази работа преди две седмици Grinning

# 19
  • Мнения: 5 475
newsm78 Нищо конкретно, просто зи знаехме, че ще се оженим, усеща се ..

 Peace и ние така!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Живеехме заедно в центъра на София. По време на една традиционна вечерна разходка, той влезе в един строеж, помислих си, че ще се облекчи ooooh!, а той се появи с една тухла и каза: Това е първият камък, основата на нашият дом, оттук насетне ще го строим. Тухлата стоеше под кревата, даваше ми сигурност. Когато след няколко месеца се разведохме, на дали някой се сети за нея. От време на време се питам, какво ли стана с тази тухла?

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 505
На годишнината от връзката ни , а и живеехме вече заедно около половин година падна на колене с пръстен и ми предложи.Бяхме току що се прибрали от ресторант, в който отпразнувахме 1 год.и аз си чистех грима пред тоалетното шкафче.Наистина не очаквах.

# 22
  • Мнения: 4 473
Хахаха, ей сега ви разбих от романтика:

Аз: " Бременна съм!"
Той: "Викай вашите, аз викам нашите да говорим за сватба!"
 Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 625
Незабравимо беше да.......................
След голям скандал, след който аз вече бях решила да скъсам с него и да си тръгна, той каза на майка си/която беше там и тя всъщност ме сппря да не си ходя/, че ще се женим #Crazy Shocked
Та аз така разбрах Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 914
Ние ей така решихме да се ожени... романтика не е имало Embarassed и сега като се върна назад съжалявам малко Rolling Eyes , но за сметка на това беше много романтично като ме искаше да живея в неговата(вече нашата) къща... Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 394
Нашето е голям смях.Имахме връзка 6 год.Живеехме заедно от 5г.Все си говорехме,че няма да се жениме-добре ни е така.Един подпис нищо не прави.Забременях.Казах му,той много се зарадва.И пак въобще не говориме за брак.Знаеме си,че брака е нищо-важно е да сме си заедно и да се обичаме.Събрахме ги родителите му да им съобщим новината,че ще стават баба и дядо.Бяхме направили маса-да се почерпиме.Казахме им-те хипер щастливи.Всички се изпонапиха от щастие-вдигна се една веселба.Танци и песни на народите-те са си едно такова музикално семейстео. Mr. Green
По едно време във вихъра на танца майка му-вече порядъчно подпийнала гаси музиката и вика:"А аз сега да питам едно нещо-вие няма ли вече да се жените?Толкова време все едно сте си семейство-кво чакате?"И ние гледаме тъпо и почваме да се обясняваме,че не мислиме за това,ние сме ди добре и така.Приоритетите са ни други-брака не влиза в тях.Тя ни гледа тъжно и толкова беше за тая вечер.Ясно дадохме да се разбере за ужас на роднините,че сватба няма да има.Минаха 5 мес.,въобще не се мисли за това.И една вечер от нищото-мъжа ми ме гледа някак особено,аз седнала на дивана вече с малко коремче,ям семки Mr. Green и ми казва:"Много си красива в тази поза.Искам винаги да си до мене и да се наслаждавам на красивата гледка,която си ти.И знаеш ли искам да ми станеш съпруга по всички правила там.Знам,че сме говорили друго,ама го искам.Много силно го искам-незнам защо досега не съм разбрал,че толкова много го искам.Едно такова ми трепти отвътре и определено желая да ми станеш жена."Аз се разревах яко,едни хълцания,хлипания и нищо немога да кажа.
Съгласих се естествено,и за един месец спретнахме сватба.Женихме се в 6 мес. на моята бременност.Излишно е да споменавам колко щастлива беше майка му,и как при всеки удобен случай не забравя да спомене,как ако не била тя да ни накара-още нямало да сме женени. Mr. Green

# 26
Вече имаме дже деца и никога не съм предполагала , че ще ми прдложи. До екскурзията в Египет през март. Там върху един от каменните блокове на хеопсовата пирамида ми предложи.
Имам чудесна снимка, защото в същия момент неговия племенник ни е снимал.
Само, че не знам как да прикача снимка:(





# 27
  • София
  • Мнения: 596
Никакво предложение нямаше, а взаимно решение да поживеем заедно и женитбата беше логичното продължение, на което! 

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
На Първи април ми предложи Mr. Green

Вече бяхме гаджета на 6 години почти  и той беше у нас повече, отколкото у тях си, почти заедно си живеехме...

На рождения ден на една приятелка - великата дата Wink, по едно време той, ей тъй изведнъж, каза "Какво ще кажеш догодина да се оженим?", и аз казвам - "Ми, добре!". Той помисли малко и рече "Ама що пък не се оженим още тази година?"  - и на 31.07.1999 се оженихме - много весела сватба беше Hug

# 29
  • Мнения: 8 917
Мога да кажа къде ми даде годежен пръстен - пред компютъра Mr. Green Иначе конкретно предложение нямаше като че ли - по-скоро беше увереност и спокойствие, че ще си живеем дватама Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт