някой знае ли?

  • 1 991
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 639
бременните могат ли да използват епилатор? дали вреди на бебчо?

# 1
  • София
  • Мнения: 11 114
Могат ! Аз лично го употребявах !
Трябва да си прецениш дали ще понесеш болката ...
Едиствено не трябва да се епилираш подмишниците !  Naughty

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184

Едиствено не трябва да се епилираш подмишниците !  Naughty

Понеже  newsm78

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Аз се епилирах и под мишниците и на краката, а триъгълника на кола маска до последно. Мисля, че няма никакви проблеми.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 890

Едиствено не трябва да се епилираш подмишниците !  Naughty

Аз и там се епилирах. Това не го знаех, че не трябвало.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 114

Едиствено не трябва да се епилираш подмишниците !  Naughty

Понеже  newsm78

Понеже се разтягали някакви мускули или нещо подобно беше, не помня точно ...
Аз го разбрах твърде късно, една козметичка ме светна ...
Незнам поради въпросното разтягане ли, но не задържах кърма ... течах ужасно ...

# 6
  • Мнения: 1 671

Едиствено не трябва да се епилираш подмишниците !  Naughty

Понеже  newsm78

Понеже се разтягали някакви мускули или нещо подобно беше, не помня точно ...
Аз го разбрах твърде късно, една козметичка ме светна ...
Незнам поради въпросното разтягане ли, но не задържах кърма ... течах ужасно ...

Едва ли е от епилацията под мишниците Laughing Аз не съм го правила, но си течах денонощно, тук широките канали на циците си казват думата Peace

# 7
  • Мнения: 549
че какво пречи?поне на мен не ми е навредило.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Понеже се разтягали някакви мускули или нещо подобно беше, не помня точно ...
Аз го разбрах твърде късно, една козметичка ме светна ...
Незнам поради въпросното разтягане ли, но не задържах кърма ... течах ужасно ...

А-а-а, не ще да е от епилирането  Mr. Green Аз за подмишниците епилатор не ползвам никога, но все така си течаха гърдите ми  Peace

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Това за епилацията на подмишниците ми намирисва на поредната градска легенда. Shocked

# 10
  • Мнения: 3 914
само това ще кажа: бременноста не променя живота

# 11
  • Мнения: 1 063
По този повод се сещам, че някъде четох да внимавам дори какъв шампоан използвам,защото попивал в кожата и стигал до бебето Shocked!

# 12
  • Мнения: 2 237

 Ми според мен зависи от самата бременност.Аз лично в 5-и месец като се епилирах с машинката,такива жестоки контракции получих,че едва не загубих бебето Sad Ама се водих проблемна.Ако при теб всичко е наред и понасяш болката,действай Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Не мисля че е проблем бременна да се епилира,кола маска неможело дрън дрън,ми дай да ходят космати всички бременни тогава.Аз ползвах епилатора-навсякъде.

# 14
  • Мнения: 221
Не мисля, че има причина да вреди. Не съм спирала да се епилирам, защото съм бременна. Не съм имала кърма и не мисля, че епилацията има общо с кърмата. Навсякъде се епилирам и е много по-удобно, защото в болницата не се наложи да ме бръснат, въпреки, че лежах няколко дни в предродилно.

# 15
  • Мнения: 197
само това ще кажа: бременноста не променя живота
smile3521

# 16
  • Мнения: 509
Не съм чела нищо по този въпрос,но си мисля,че не вреди.Аз също не съм преставала де се епилирам през цялата бременност.До последно и навсякъде.Не съм имала абсолютно никакави проблеми.

# 17
  • Мнения: 196
бременните могат ли да използват епилатор? дали вреди на бебчо?
HugЩе ви изям с тия въпроси.А вредно ли да се движиш по улиците като минават толкова много коли и има толкова отровни газове,а вредно ли е да гледаш тв или да стоиш пред копютъра като пак не е добе особено компютъра ,а вредно ли е като седнеш в някое кафе някой да си издиша пушека от цигарата право в лицето ти .............Ако почнеш да мислиш ама това дали е ок или не е къде ще му излезе края.Епилирай си се спокойно.  bouquet

# 18
  • Мнения: 52

Едиствено не трябва да се епилираш подмишниците !  Naughty

Понеже  newsm78

Понеже се разтягали някакви мускули или нещо подобно беше, не помня точно ...
Аз го разбрах твърде късно, една козметичка ме светна ...
Незнам поради въпросното разтягане ли, но не задържах кърма ... течах ужасно ...

Едва ли е от епилацията под мишниците Laughing Аз не съм го правила, но си течах денонощно, тук широките канали на циците си казват думата Peace
Аз не съм се епилирала под мишниците,но кърмата си ми течеше Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт