Лунна диета - старт 11.06 от 21.26

  • 4 439
  • 119
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 288
Хайде момичета да лунуваме.
Кой е следващият?

# 1
  • София
  • Мнения: 551
Записвам се.Този път съм на линия.

# 2
  • Мнения: 1 384
Вече се чудех кога ще пуснете темата, чаках я с нетърпение да се запиша Laughing
Аз ще се пробвам този път!  Rolling Eyes
Пък да видим дали ще устискам!  Mr. Green
УСПЕХ на всички лунатички!   bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 288
Моля, моля, не сме лунатички, а лунуващи.  Laughing
Въпреки, че в този късен час  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 743
Този път мисля  да съм по-сериозна Embarassed и да издържа до края Peace  Другата седмица отивам на море и трябва да отслабна или...да си купя нов бански Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 384
Знам, само се пошегувах  Wink   bouquet

# 6
  • Мнения: 434
Аз също съм с вас!За 2-ри път ще ми е!
Прекъсвам Страхотната диета и от утре съм само на течности.Миналия път бях-1,дано и сега да е  така!
Успех на всички лунни дами! Peace

# 7
  • Мнения: 115
...а за новаците в това начинание позволено ли е кръшкане? newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 39 673
Има време, до 9 вечерта мое си хапвате Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас.Има м само още месец до почивката и искам да  разкарам гадните килограми до тогава,както винаги, чакам последния момент.

# 10
  • Мнения: 237
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!

# 11
  • Мнения: 13 512
Пишете ме и мен- за пореден път да се пробвам.Този път е лесно-не трябва да си лягам гладна

# 12
  • Мнения: 3 743
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!
пълнолуние Peace

# 13
  • Мнения: 13 512
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!
пълнолуние Peace
Ура...луната ще намалява и колограмите ще се топяяяяяят от диетитееее...

# 14
  • Мнения: 353
Хайде и аз съм в групата, ще се пробвам пък да видим какво ще стане на финала  Laughing

# 15
  • Мнения: 237
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!
пълнолуние Peace
Благодаря ти s_vasseva!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз съмс вас момичета
Надявам се на по-добър успех и от миналия път-1кг

# 17
  • Мнения: 1 269
Присъединявам се! Peace

# 18
  • Мнения: 1 765
Включвам се и аз, за пореден път, но дано този път ВЕЧЕ  е успешен, защото много ще си се ядосам... #Cussing out
Не знам как е с вас, но аз винаги си намирам причина да го отложа за следващия път, като изключим, разбира се случаите, когато просто забравям... Blush
Този път ще е по-лесно, делничен ден, залисана в работа, току виж съм издържала...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Пишете ме и маен.За пръв път ми е и съм страшно нахъсана Mr. Green

# 20
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Хайде и аз в кюпа. На зелева супа съм 4 ден Sick, но смятам да полунувам малка, ееехххх дано да е от полза и най важното, дано устискам Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 814
И аз ще лунувам Flutter

 Flutter.
Хайде и аз в кюпа. На зелева супа съм 4 ден Sick, но смятам да полунувам малка, ееехххх дано да е от полза и най важното, дано устискам Rolling Eyes

И аз смятам да си направя този бъркоч Crazy. За 4 дена какво си свалила?

# 22
  • Мнения: 1 183
и аз съм с вас! Peace

# 23
  • Мнения: 1 704
 Grinning включ и от мен. 3ти ден съм на зелевата, утре лунна и ако не видя ефект във вторник сутрин ще отида да изпия една голяяяяяяяма студена бира с пържени картофки и майната им на диетите  #2gunfire

# 24
  • MUC
  • Мнения: 297
Хайде и аз. Първия път не издържах докрай, но пак имаше ефект, и то към кило. Не го задържах обаче  Banghead После два уикенда поред бях при приятеля ми, а с него се отприщваме на готвене и ядене, като сме заедно  ooooh! Та сега с нови сили...

Стискайте палци, че последните дни наистина се оядох  Joy

# 25
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
И аз се присъединявам . Чакам да ми донесат книгата  на   Майкъл Търмънд и да видим какво ще стане

# 26
  • Мнения: 174
Скачам и аз с вас на луната Hug

# 27
  • Мнения: 83
аз пък я имам записана от 11.06   20:04   ??????????? ooooh!

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

[/quote]

И аз смятам да си направя този бъркоч Crazy. За 4 дена какво си свалила?
[/quote]


 Да ти кажа чесно нямам кантар вкъщи, но на 15-ти малката е на консултация и ще видим за кво иде реч, но определено има полза, по дрехите съдя Grinning

# 29
  • Мнения: 339
Здравейте  Hug
Който има GSM Series 60 (Нокиа 3230, N70, 6600, 6680...) може да си инсталира безплатна програмка за фазите на луната и да си проверява лесно кое кога е!
http://mobifunsoft.com/MyMoonCalendar.html
Готина е  Peace

# 30
  • Мнения: 54
обиаснете ми моля не съм эапоэната

# 31
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте  bouquet!Искам и аз да се включа,но ми пояснете-значи само на вода от тази вечер,но докога newsm78?

# 32
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Е хайде започнахме Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мариетка прави се 24 часа.Айде успех!

# 34
  • Мнения: 1 384
Е хаиде, мами, УСПЕХ на всички    bouquet и дано утре по това време да се отчетем с издържани 24 часа!  Peace

# 35
  • MUC
  • Мнения: 297
Един може би глупав въпрос - аз съм с един час назад от вас и правя диетата според местното време, т.е. сега още официално не съм започнала. Как е правилното, знае ли някой?

# 36
  • Мнения: 524
Аз. ПОне щеопитам Sick. За първи път ми е от мнооого време насам Laughing

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 288
И така. Да поясня.

Лунуващите от други меридиани прибавят или вадят часове, за да получат българско време за старт на гладуването. Или търсят по сайтове местното им луностоене.
Гладува се 24 часа.
Аз понеже съм лоша през това време позволявам само вода, чай и кафе без захар.
Никакви фрешчета - витаминът С в плодовете ще ви разяде стомахчетата и ще ви повиши апетитчето.
Обаче има и по-либерални индивиди, които си хапват плодове. Щом така им е добре, не се бъркам в теорията им.
Дали не се започва от 20.06 часа - не знам. Често съм виждала разлики в часовете. Важното е да се издържи 24 часа в този интервал.
Някои правят захранване след гладуването, което затвърждава ефекта - ако има такива, моля да споделят.
Успех. И утре вечер дано отчетем спад в килограмите

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хайде, и аз съм тук; върнахме се днес от сватба и тр. да се свалят килцата Wink

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз тоя път няма да съм съвсем на лунната, че нямах интернет до преди час  и не знаех кога почва, та си хапнах към 10. Embarassed Това не пречи да си гладувам до утре в 10, не съм се провалила съвсем, все пак.   Rolling Eyes

# 40
  • MUC
  • Мнения: 297
Хех, значи е трябвало да си спестя последното хапване с тая часова разлика... Нищо де, продължавам, все ще има някакъв ефект. За другия път ще знам вече. Благодаря много за разяснението, terry!   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 3 597
Хъм, точно схрусках една вафла Боровец, но защото не знаех Embarassed.

Сега ще се пробвам да издържа до утре ... за наказание  Wink.

# 42
  • Мнения: 115
Хъм, точно схрусках една вафла Боровец, но защото не знаех Embarassed.

Сега ще се пробвам да издържа до утре ... за наказание  Wink.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green ,а аз се налапах яко към 9,00 с надежда да съм се запасила до утре вечер hahaha Joy Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 177
А аз вчера от мързел стоях полу-гладна цял ден и като се прибра милото след 23 часа ме нахрани с фъстъци. Embarassed
Чак тази сутрин зацепих,че съм съгрешила /с храната/ Wink
Ще се опитам да издържа-вече отказах един бонбон. #Cussing out

# 44
  • Мнения: 505
аз съм с вас момичета... мисля да съм само на кафе и малко черешки ако ми изпуши мозъка от ГЛАД.... Joy

# 45
  • MUC
  • Мнения: 297
Мааахни ги тия черешки, моля те! Ще се изкуша да отида да си купя с мисълта, че не са голямо прегрешение, ама вляза ли в магазина, няма да си остана с черешките  Crazy
Аз се държа засега, но все пак станах преди малко повече от час  Blush

# 46
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Меги, Hug!
Ей,как сте?Аз съм много добре-изпих едно горчиво кафенце Coffee и мноооого минерална вода.Засега изобщо не чувствам глад...Трябва да устискаме-айде,мъничко остана,само още 7 часа!
Ще се опитам да не ям дори и след 9 часа-чак утре.Сутринта ще докладвам за ефекта goodscale.
Стискайте зъбки,че да сме хубави  nnnuu!

# 47
  • Мнения: 13 512
Засега остисквам на 2 кафета с подсладител и вода. Ама като дойде  17h. и  направооо-умирам от глад.Чудо ще е ,ако издържа.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз да се отчета пих сутринта едно 3 в 1.И сега изпих една малка кола но ми беше раздадена и нямаше как да откажа.Иначе за сега лад не чувствам.малко остана дръжте се.

# 49
  • София
  • Мнения: 551
И аз от сутринта съм на кафе и няколко чая (без захар),но вече започват да ми минават еретични мисли за всякакви вкусотии.Дано да издържа.

# 50
  • Мнения: 1 183
Ох и мен днес ми е много трудно, много ми е замаяно и прималяло, преди малко даже хапнах малко череши
Но това ще е, друго няма да ям  #Cussing out

# 51
  • Мнения: 1 384
Zdrasti i ot men, mili mami!  Hug
Purvo se izvinqvam za latinicata, no nqkude si potur4ih kirilicata i ne moga da q izrovq!  #Cussing out
No se nadqvam po-kusno kato imam vr. da q otkriq!  Peace
A po temata... uf napravo me e sram  Embarassed Tolkova bqh ambicirana v4era i daje po4nah ot 17h, no dnes taka me svi korema, 4e i az qdoh 4ere6ki  Blush
Na nepregre6ilite o6te USPEH!!!  Hug

# 52
  • Мнения: 2 177
Аз съм на голяма чаша кафе и вода. Сега лапнах една дъвка без захар (!),че ме залъгва противно на всички, които огладняват от дъвчене. Wink
Довечера след 21 часа мисля да си сваря тичквички -настъргвам ги и с малко вода ги мятам в микровелето за 6-7 минутки. После ги намачквам с малко сирене и става убостя!

# 53
  • Мнения: 3 166
И аз съм с вас - а може ли след 21 часа салатка или тараторче да си хапна, щото коремът ми ще вдигне революция. Знам, че не е хубаво толкова късно да се хапва, ама пуста лакомия... Embarassed

# 54
  • Мнения: 434
И аз издържам до сега. GrinningКоремчето къркори,но го залъгвам с вода и фрешове от моркови и портокали. #2gunfire
Дръжте се,малко остана!
Да ви питам,кой какво ще яде след края? newsm78

# 55
  • Мнения: 5 103
Ето ме и мене, издържах до сега без да сложа и хапка в устата днеска Hug

# 56
  • MUC
  • Мнения: 297
Ох, аз прегреших с малко кисело мляко, ама то е 0.1% масленост, надявам се да не е фатално. Не издържах, щото трябваше да ходя да пазарувам и като влязох в магазина и видях всичките неща за ядене, направо озверях!  newsm48
Сега обаче ще ходя при една приятелка, където ще се яде, тя винаги прави вкусотии, та май ще приключа по-рано с диетата  ooooh! Поне ще гледам да не се освинвам  Rolling Eyes Пък и имам още един час дотогава... Ех, оправдания...  ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 551
И аз издържам до сега. GrinningКоремчето къркори,но го залъгвам с вода и фрешове от моркови и портокали. #2gunfire
Дръжте се,малко остана!
Да ви питам,кой какво ще яде след края? newsm78
Аз мисля само малко ягоди да хапна.

# 58
  • Мнения: 13 512
И аз издържах досега, смятам да си хапна салатка и някакви зеленчуци на скара.

# 59
  • Мнения: 5 103
Нищо несмятам да ям до утре в стачка на килограмите съм, няма пък да ям.

# 60
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз още удържам фронта-на 2 кафета без захар съм и вода Laughing!И чудно - коремчето ми изобщо не протестира...Няма да ям довечера,сутрин по принцип не закусвам,така че за утре на обед съм си наумила една голяяяяяма зелева салата и прясно сиренце с варено яйчице.А за награда-малко сладолед!
Сега като като почне мача,да не се отпуснете пред телевизора-само вадичка Naughty!

# 61
  • Мнения: 524
Аз още удържам фронта-на 2 кафета без захар съм и вода Laughing!И чудно - коремчето ми изобщо не протестира...Няма да ям довечера,сутрин по принцип не закусвам,така че за утре на обед съм си наумила една голяяяяяма зелева салата и прясно сиренце с варено яйчице.
и аз по принцип съм така .., но понеже сутринта имам тичане при педито с детето , после ще дойде детегледачката ( а пред нея ме е срам да си хапна как аз си знам) Та ще хапна след 9 една салатка с малко месце...все още глад не усещам , но до утре към 2 просто ще ми призлее знам си аз....та по-добре сега да сложа нещо в корема..
Хайде успех , последни метри (Упс, минути!!)

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 288
Вече ми падна кръвното и започнах да се ветрея след детето, което сега прохожда.
Остава още един час и ще устискам.
Мечтата ми е да си легна гладна, ама дали ще успея...

# 63
  • Мнения: 524
Може ли вече да хапвам????


Аз вчера си легнах гладна, днес смятам да хапна Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 177
Аз съм герооооой!
Оле-оле-оле!
Издържах. Сега вече хапнах малко салам,сиренце и шепа фъстъци.

# 65
  • Мнения: 524
Браво момичета!!!

Аз вече хапнах салатка ...отивам да си дремна сега на пълен корем Laughing

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз издържах.Гордея се със себе си.Сега хапнах само 2 солетки душ и си лягам.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 950
И аз издържах. Сега хапнах 300 грама зелева салата и отивам да си лягам, пък утре ще се меря Embarassed
Следващата дата е:  18.06   16:09 часа, пак изглежда лесно за спазване!

# 68
  • Мнения: 434
Браво,момичета!Супер сте! Grinning
Само така,война до край на килограмите!
И аз похапнах: к.млечице с ябълка,а за награда 2 ореха.
Само дето при мен има още бая до лягане,ама ще карам само на водичка! Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 2 032
И аз издържах този път, и тамъх щях да се изфукам за което, ама най-учудващо гледам, че нито грам не съм свалила. Тамън си мислех, че този път ми беше лесно, защото по различни причини нито имах време, нито ми се ядеше, а то резултатът бил нулев. Озадачена съм.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз издържах до часа, но после се набубах още докато даваха 'Барнаби', а мислех да легна гладна  Twisted Evil
Алиса, и на мен ми се е случвало да не смъквам нито грам, но после се отразява.

# 71
  • Мнения: 237
Ами аз издържах до 18 часа , прегреших с една салата  Embarassed, но пък кантара показва -1кг. Браво на всички , които издържаха . Следващия път пак съм на линия , пък дано изкарам до края.

# 72
  • София
  • Мнения: 551
Браво на всички.И аз издържах newsm44

# 73
  • Мнения: 353
И аз издържах с изключение на няколко парчета диня, които хапнах. Кантара показва -1 кг., но да видим дали ще се запазят, защото това ми се струва най-трудната част. Как е при вас после връща ли се сваленото ?

# 74
  • Мнения: 13 512
И при мен кантара показва -1,5!Урааа

# 75
  • Мнения: 5 103
Издържах издържах, след малко ще се премеря  ще докладвам.

# 76
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ме и мен - докладвам -1,5 кг newsm74 и още не съм яла-пих само кафе,но този път сладичко.Изобщо не съм гладна,салатката ме чака за обед!
Я ме светнете,моля,че ми е за първи път - колко от свалените грамчета се запазват,при условие,че аз и без това съм си на диета newsm78?
За пръв път ми е лунната и съм много доволна,чувствам се страхотно,още повече че сутринта кантара показа старите ми килограми. newsm44Но аз съм решила още да се вталявам,така че продължавам...Още отсега ме пишете за 18 юни smile3521!

# 77
  • Мнения: 1 183
И аз издържах, само че  badscale нищо не съм свалила  #Cussing out
Въпреки това другия път пак съм с вас!

# 78
  • Мнения: 125
И аз издържах и сега съм -2 кг, но може би е от загуба на вода, въпреки че се наливах, колкото можах. И сега има ли някакво захранване, че ми е за първи път newsm78 Дали ще се задържат тези килограми newsm78 А дали да не продължа и днес Rolling Eyes Някой знае ли колко дни може човек без храна без да предаде Богу дух Laughing

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 10:07 от mama08

# 79
  • Мнения: 13 512
Аз за 3 или 4ти път я правя, но досег и  грам не бях сваляла.Сефт ми е и не мога да се начудя. Най-вероятно няма да  ги задържа, но....поне да опитам  мога

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 788
И аз да се похваля-минус един кг. По принцип аз задържам сваленото, но това е само когато внимавам. Два-три пъти се натъпках веднага след гладуването и не успях да задържа постигнатото.

# 81
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз също издържах, приятелката ми се съобрази с мене  Hug и почна по-късно с вкусотиите, а и аз не се нахвърлих като вълк после, та съм много горда от себе си  bowuu
Кантарът показва -0.5 кг, дано да задържа, а от днес съм и на "страхотната диета".  Flutter Стискайте ми палци да издържа, щото отсега предвиждам, че при мен кантарът няма да показва толкова отчетлив напредък - имам само към 4-5 килца да свалям  Blush

# 82
  • Мнения: 5 103
Еее писна ми, едва -0,200 съм, а до сега от Неделя следобед не съм яла.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 389
При мен кантарът днес е -0.900кг.Този път ми беше много лесно....въобще не огладнях

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Дари а някъква друга диета прилагаш ли?

# 85
  • Мнения: 434
И при мен кантара е -1 кг.Но аз съм и на Страхотната диета и се комбинират нещата! Wink

# 86
  • Мнения: 1 765
Да се похваля, че издържах глада стоически  Blush

Очаквам следващото лунуване-гладуване, пък току виж до почивката на море съм заизглеждала по-прилично. Embarassed

# 87
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

# 88
  • Мнения: 614
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

И аз за това моля Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 2 896
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

И аз за това моля Wink

Неделя от 17ч.

# 90
  • Мнения: 321
Този път  и аз се включвам пък да видим.Искам само да попитам 24 часа ли трае лунуването и само вода и сок ли се приема?
 Peace

# 91
  • Мнения: 614
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

И аз за това моля Wink

Неделя от 17ч.

 Мерсаж Гуш Wink

# 92
  • Мнения: 125
И аз издържах и сега съм -2 кг, но може би е от загуба на вода, въпреки че се наливах, колкото можах. И сега има ли някакво захранване, че ми е за първи път newsm78 Дали ще се задържат тези килограми newsm78 А дали да не продължа и днес Rolling Eyes Някой знае ли колко дни може човек без храна без да предаде Богу дух Laughing
Уф, върнах си 2те кила Crazy Тъкмо се чудех защо ми е да я правя тази диета, след като си връщташ килата, но видях в сп. Пудриера, че за да задържиш сваленото трябва да се прави тази диета при началото на всяка фаза на луната. Ето ги датите, за тези които се интересуват: http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

# 93
  • Мнения: 1 765
Ей, супер, благодаря мама08, тъкмо се чудех, дали не съм изтървала следващата дата от лунната диета.  Laughing

# 94
  • Мнения: 2 177
Ще се мятаме ли да лунуваме сега от 17 часа?
Аз си изпекох 300 г. пилешко филе като половината изядох в 13 часа, а другата половина ще си я хапна преди 17 часа.
Запазих килото от понеделник и от тогава съм намалила храната, спрях хляба и сладкото /почти/, и съм надъхана да успея да мръдна кантара и този път.
Успех на всички!

# 95
  • Мнения: 524
Аз също съм готова за нова порция глад. През седмицата правя Японското чудо и го комбинирам с лунна за 2 седмици съм -2,5кг . Надявам се да съм ги задържала вече. Сега се надявам тази седмица още малко и такаа..

# 96
  • Мнения: 434
Джини,и аз съм с теб!Още малко и започваме лунната! Grinning
С мойте много килца за сваляне,аз комбинирам със Страхотната диета,та днес съм само на к.мляко и портокал.Заредих се с моркови за фрешове и мин.вода.
Успех на всички и до утре да кажем резултата! #2gunfire

# 97
  • Мнения: 2 177
муцка, абе всичко е под контрол, само мАни тоя аватар,че разваля дисциплината  Laughing
Лелеее как се размечтах за бонбони "Амфора" -класика!

# 98
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хайде дами, почна се! Peace Успех на всички лунуващи (които този път не са много май)  bouquet

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Успех и от мен!И утр всички да се похвалим.

# 100
их значи за 2 часа изтървах началото Sad(
а дори и не бях гладна просто видях царевица в магазина, прияде ми се и си купих
но нищо
почвам от сега
+-2 часа все тая
важното е да не се седи безучастно!
утре ще ви кажа резултата какъвто и да е той

а мами, искам да ви питам, кога да се подстрижа според луната?
някой спазва ли го това?

# 101
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ме и мен!Пак съм тук и смятам и този път да удържа и да постигна резултатът от понеделник/задържани -1,2 кг!/
Успех на всички  bouquet!

# 102
  • Мнения: 2 177

Kak e? Държите ли се? Аз снощи едва устоях като гледах мъжа как вечеря сладко-сладко, та чак на всяка втора хапка ме пита дали не искам. Накрая се разкрещях за кой ли път, че съм на лунна и да не ме закача,че съм озверяла от глад. #Cussing out
Мъже!
Той пък се кахъри, че е отслабнал, понеже тренира и трябва да качва сега. Всеки с дерта си. Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 1 183
До сега не бях видяла, че имам съмишленици, но и аз съм на лунна от вчера!
Дано тоя път кантара да мръдне малко  #Cussing out
Момичета все се чудя, според вас каква е логиката да може да се пият фрешове а да не може да се яде самия плод, нали фреша се прави от плода  newsm78 че като съм на работа няма как да си правя фрешчета

# 104
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Eййййй,как сте?Аз съм супер бодра и енергична Laughing!Наливам се с вода и както миналия път не усещам никакъв глад,така че ще ям чак утре на обяд Peace!Дръжте се - до 17 часа малко остана,а утре ще отчитаме постигнатото Heart Eyes!

# 105
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Понеже питате- държа се (с две ръце за радиатора Mr. Green) и все още съм жива! Mr. Green
Дръжте се и вие! Grinning
 Аз довечера съм на детски рожден ден и това ме крепи- ще ям тортичка, сигурно ще е много вкусна. Само се притеснявам какво ли ще си помисят домакините като се нахвърлим на яденето със сестра ми (и тя диетува с мен)? newsm78 Обаче като се замисля тогава ще съм толкова гладна, че хич няма да ми пука Mr. Green

# 106
  • Мнения: 2 177
Ох, държа се и аз, но ми е гладноооооо. А и сега в почивката като минах покрай едни закуски /плевенските закуски във Варна-всички ги знаят!/ без малко да оплескам пейзажа. Laughing
Малко останааааааааа
П.П. За проклетия днес двама колеги черпят и си избирам все опаковани бонбончета- за после!

# 107
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ох, държа се и аз, но ми е гладноооооо. А и сега в почивката като минах покрай едни закуски /плевенските закуски във Варна-всички ги знаят!/ без малко да оплескам пейзажа. Laughing
Малко останааааааааа
П.П. За проклетия днес двама колеги черпят и си избирам все опаковани бонбончета- за после!
Аз опакованите бонбони най-ги обичам защото обикновнно са пияни вишни, а те са ми любими.

Айдееее остана само час, ще издържим! Grinning

# 108
  • Мнения: 2 177
Ох, държа се и аз, но ми е гладноооооо. А и сега в почивката като минах покрай едни закуски /плевенските закуски във Варна-всички ги знаят!/ без малко да оплескам пейзажа. Laughing
Малко останааааааааа
П.П. За проклетия днес двама колеги черпят и си избирам все опаковани бонбончета- за после!
Аз опакованите бонбони най-ги обичам защото обикновнно са пияни вишни, а те са ми любими.

Айдееее остана само час, ще издържим! Grinning
Цък- не са пияна вишна - чуждоземски са  Laughing

# 109
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Още по-добре, значи са качествени. Grinning
Дами аз вече психически се подготвям за тортичка!  party023 smile3521
И понеже до 5 остават само 20 мин. от сега Издържах! newsm44

# 110
  • Мнения: 434
муцка, абе всичко е под контрол, само мАни тоя аватар,че разваля дисциплината  Laughing
Лелеее как се размечтах за бонбони "Амфора" -класика!
Джини,ама съм и аз недосетлива! Twisted EvilКакво да правя като обожааааавам шоколад!
Как издържам вече 19 дни без него- не знам? ooooh!
Ти си добре с опакованите бонбончета.Блазе ти! Laughing
А за диетата и тази мина добре!Сега ще похапна к.млекце с прасковка!Разкош! Joy

# 111
  • Мнения: 2 177
Кантара мръдна с някакви грамчета след лунуването, но съм доволна все пак.Хапнах бонбонките /въпреки че не трябваше,но се ядосах/, а сега ще си направя салатка от домати,краставици, извара и натрошен сухар.Чудя се дали да си изпека и пилешко филенце... Thinking

# 112
  • Мнения: 5 299
ЕЕЕ, много сте гадни, що не пуснахте нова тема.  Blush Пак пропуснах тази лунна.

# 113
  • Мнения: 524
Кантара мръдна с някакви грамчета след лунуването, ...
и при мен така #Cussing out #2gunfire Twisted Evil, да беше поне малко повече имам да свалям толкова мноого.
Ох амаси права и това е нещо.

# 114
  • Мнения: 1 765
И аз успях, но все още не смея да се претегля....страшничко си е.... #Crazy
Определено се чувствам по-лека, а и обиколките са мръднали....

# 115
  • Мнения: 1 183
При мен въобще не мръдна, даже ми се струва че е мръднал малко нагоре, хем снощи съм хапнала една круша и малко череши  #Cussing out

# 116
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!Аз съм -1 кг,дано да ги задържа до края на седмицата Wink.В неделя пак,нали?Ей сега ще влезна да видя точния час...

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 788
Издържах до тази сутрин. Но ефекта е нюню. Що така? Толкоз глад  #Cussing out

# 118
Момичета здравейте-кога е следващата дата за лунната диета!!!благодаря ви   bouquetпредварително и аз ще се включа Grinning

# 119
  • Мнения: 2 177
Следващата дата е в неделя от 19:05 часа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт