Лунна диета - старт 11.06 от 21.26

  • 4 436
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Понеже питате- държа се (с две ръце за радиатора Mr. Green) и все още съм жива! Mr. Green
Дръжте се и вие! Grinning
 Аз довечера съм на детски рожден ден и това ме крепи- ще ям тортичка, сигурно ще е много вкусна. Само се притеснявам какво ли ще си помисят домакините като се нахвърлим на яденето със сестра ми (и тя диетува с мен)? newsm78 Обаче като се замисля тогава ще съм толкова гладна, че хич няма да ми пука Mr. Green

# 106
  • Мнения: 2 177
Ох, държа се и аз, но ми е гладноооооо. А и сега в почивката като минах покрай едни закуски /плевенските закуски във Варна-всички ги знаят!/ без малко да оплескам пейзажа. Laughing
Малко останааааааааа
П.П. За проклетия днес двама колеги черпят и си избирам все опаковани бонбончета- за после!

# 107
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ох, държа се и аз, но ми е гладноооооо. А и сега в почивката като минах покрай едни закуски /плевенските закуски във Варна-всички ги знаят!/ без малко да оплескам пейзажа. Laughing
Малко останааааааааа
П.П. За проклетия днес двама колеги черпят и си избирам все опаковани бонбончета- за после!
Аз опакованите бонбони най-ги обичам защото обикновнно са пияни вишни, а те са ми любими.

Айдееее остана само час, ще издържим! Grinning

# 108
  • Мнения: 2 177
Ох, държа се и аз, но ми е гладноооооо. А и сега в почивката като минах покрай едни закуски /плевенските закуски във Варна-всички ги знаят!/ без малко да оплескам пейзажа. Laughing
Малко останааааааааа
П.П. За проклетия днес двама колеги черпят и си избирам все опаковани бонбончета- за после!
Аз опакованите бонбони най-ги обичам защото обикновнно са пияни вишни, а те са ми любими.

Айдееее остана само час, ще издържим! Grinning
Цък- не са пияна вишна - чуждоземски са  Laughing

# 109
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Още по-добре, значи са качествени. Grinning
Дами аз вече психически се подготвям за тортичка!  party023 smile3521
И понеже до 5 остават само 20 мин. от сега Издържах! newsm44

# 110
  • Мнения: 434
муцка, абе всичко е под контрол, само мАни тоя аватар,че разваля дисциплината  Laughing
Лелеее как се размечтах за бонбони "Амфора" -класика!
Джини,ама съм и аз недосетлива! Twisted EvilКакво да правя като обожааааавам шоколад!
Как издържам вече 19 дни без него- не знам? ooooh!
Ти си добре с опакованите бонбончета.Блазе ти! Laughing
А за диетата и тази мина добре!Сега ще похапна к.млекце с прасковка!Разкош! Joy

# 111
  • Мнения: 2 177
Кантара мръдна с някакви грамчета след лунуването, но съм доволна все пак.Хапнах бонбонките /въпреки че не трябваше,но се ядосах/, а сега ще си направя салатка от домати,краставици, извара и натрошен сухар.Чудя се дали да си изпека и пилешко филенце... Thinking

# 112
  • Мнения: 5 299
ЕЕЕ, много сте гадни, що не пуснахте нова тема.  Blush Пак пропуснах тази лунна.

# 113
  • Мнения: 524
Кантара мръдна с някакви грамчета след лунуването, ...
и при мен така #Cussing out #2gunfire Twisted Evil, да беше поне малко повече имам да свалям толкова мноого.
Ох амаси права и това е нещо.

# 114
  • Мнения: 1 765
И аз успях, но все още не смея да се претегля....страшничко си е.... #Crazy
Определено се чувствам по-лека, а и обиколките са мръднали....

# 115
  • Мнения: 1 183
При мен въобще не мръдна, даже ми се струва че е мръднал малко нагоре, хем снощи съм хапнала една круша и малко череши  #Cussing out

# 116
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!Аз съм -1 кг,дано да ги задържа до края на седмицата Wink.В неделя пак,нали?Ей сега ще влезна да видя точния час...

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 788
Издържах до тази сутрин. Но ефекта е нюню. Що така? Толкоз глад  #Cussing out

# 118
Момичета здравейте-кога е следващата дата за лунната диета!!!благодаря ви   bouquetпредварително и аз ще се включа Grinning

# 119
  • Мнения: 2 177
Следващата дата е в неделя от 19:05 часа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт