Лунна диета - старт 11.06 от 21.26

  • 4 434
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 103
Издържах издържах, след малко ще се премеря  ще докладвам.

# 76
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ме и мен - докладвам -1,5 кг newsm74 и още не съм яла-пих само кафе,но този път сладичко.Изобщо не съм гладна,салатката ме чака за обед!
Я ме светнете,моля,че ми е за първи път - колко от свалените грамчета се запазват,при условие,че аз и без това съм си на диета newsm78?
За пръв път ми е лунната и съм много доволна,чувствам се страхотно,още повече че сутринта кантара показа старите ми килограми. newsm44Но аз съм решила още да се вталявам,така че продължавам...Още отсега ме пишете за 18 юни smile3521!

# 77
  • Мнения: 1 183
И аз издържах, само че  badscale нищо не съм свалила  #Cussing out
Въпреки това другия път пак съм с вас!

# 78
  • Мнения: 125
И аз издържах и сега съм -2 кг, но може би е от загуба на вода, въпреки че се наливах, колкото можах. И сега има ли някакво захранване, че ми е за първи път newsm78 Дали ще се задържат тези килограми newsm78 А дали да не продължа и днес Rolling Eyes Някой знае ли колко дни може човек без храна без да предаде Богу дух Laughing

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 10:07 от mama08

# 79
  • Мнения: 13 512
Аз за 3 или 4ти път я правя, но досег и  грам не бях сваляла.Сефт ми е и не мога да се начудя. Най-вероятно няма да  ги задържа, но....поне да опитам  мога

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 788
И аз да се похваля-минус един кг. По принцип аз задържам сваленото, но това е само когато внимавам. Два-три пъти се натъпках веднага след гладуването и не успях да задържа постигнатото.

# 81
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз също издържах, приятелката ми се съобрази с мене  Hug и почна по-късно с вкусотиите, а и аз не се нахвърлих като вълк после, та съм много горда от себе си  bowuu
Кантарът показва -0.5 кг, дано да задържа, а от днес съм и на "страхотната диета".  Flutter Стискайте ми палци да издържа, щото отсега предвиждам, че при мен кантарът няма да показва толкова отчетлив напредък - имам само към 4-5 килца да свалям  Blush

# 82
  • Мнения: 5 103
Еее писна ми, едва -0,200 съм, а до сега от Неделя следобед не съм яла.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 389
При мен кантарът днес е -0.900кг.Този път ми беше много лесно....въобще не огладнях

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Дари а някъква друга диета прилагаш ли?

# 85
  • Мнения: 434
И при мен кантара е -1 кг.Но аз съм и на Страхотната диета и се комбинират нещата! Wink

# 86
  • Мнения: 1 765
Да се похваля, че издържах глада стоически  Blush

Очаквам следващото лунуване-гладуване, пък току виж до почивката на море съм заизглеждала по-прилично. Embarassed

# 87
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

# 88
  • Мнения: 614
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

И аз за това моля Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 2 896
моля кажете ми кога е следващата дата за диетата

И аз за това моля Wink

Неделя от 17ч.

Общи условия

Активация на акаунт