Лунна диета - старт 11.06 от 21.26

  • 4 440
  • 119
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 288
Хайде момичета да лунуваме.
Кой е следващият?

# 1
  • София
  • Мнения: 551
Записвам се.Този път съм на линия.

# 2
  • Мнения: 1 384
Вече се чудех кога ще пуснете темата, чаках я с нетърпение да се запиша Laughing
Аз ще се пробвам този път!  Rolling Eyes
Пък да видим дали ще устискам!  Mr. Green
УСПЕХ на всички лунатички!   bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 288
Моля, моля, не сме лунатички, а лунуващи.  Laughing
Въпреки, че в този късен час  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 743
Този път мисля  да съм по-сериозна Embarassed и да издържа до края Peace  Другата седмица отивам на море и трябва да отслабна или...да си купя нов бански Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 384
Знам, само се пошегувах  Wink   bouquet

# 6
  • Мнения: 434
Аз също съм с вас!За 2-ри път ще ми е!
Прекъсвам Страхотната диета и от утре съм само на течности.Миналия път бях-1,дано и сега да е  така!
Успех на всички лунни дами! Peace

# 7
  • Мнения: 115
...а за новаците в това начинание позволено ли е кръшкане? newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 39 673
Има време, до 9 вечерта мое си хапвате Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас.Има м само още месец до почивката и искам да  разкарам гадните килограми до тогава,както винаги, чакам последния момент.

# 10
  • Мнения: 237
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!

# 11
  • Мнения: 13 512
Пишете ме и мен- за пореден път да се пробвам.Този път е лесно-не трябва да си лягам гладна

# 12
  • Мнения: 3 743
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!
пълнолуние Peace

# 13
  • Мнения: 13 512
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!
пълнолуние Peace
Ура...луната ще намалява и колограмите ще се топяяяяяят от диетитееее...

# 14
  • Мнения: 353
Хайде и аз съм в групата, ще се пробвам пък да видим какво ще стане на финала  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт