Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,момичета!!!Някой купувал ли си е нещо на тази фирма на дрехи за бременни-"Mammy'S"?Продавали ги в Штъркела в Пловдив и срещу Биберона във Варна? Моля ви,ако някой знае или е виждал нещичко да ми пише!!!Благодаря ви!!!
Цитирай
Момичета, никой ли все още не е разгледал тези дрехи на "МаммY'S"?Много ценя мнението ви и бих искала да го чуя !!!
Цитирай

София, "Младост 3"

Ей щом толкова ти харесват - какво чакаш? То и без това ще ги носиш 2-3 месеца!
А и всяка бременан има спец фигура - това което на теб би ти отивало - на мен може въобще да не ми стои /като линия/...
Така, че просто ако ти харесва - взимаш и се хвалиш тук ;-0
Пусни и снимки да изплакнем окото
Цитирай

da,az otidoh onsi den v Starkela v plovdiv i si kupih tova onova ot tesi drehi i sam mnogo dovolna.zvetovete sa im sveji,kroikite sa im to4no sa bremenni.nikade ne te ubivat ili pristiagat.i koeto e mnogo vajno sa na dostapni zeni.vseh si lenen pantalon sa 40 lv.koito i sled rajdaneto moga da nosia.roklite sa po 30 lv.ima mnogo bluzki ,potnizi kasi pantaloni,rokli.
Цитирай
vav varna sa6to gi prodavat sre6tu magasin Biberon,v edna prese4ka na glavnata,v edno malko magazin4e.kupih si edin lenen pantalon i edna lenena roklia.i s tiah ste iskaram do kraja.nai-vajnoto,4e isglejdat kato sa normalni hora,a ne kato sa ba4vi.i ne te pristiagat i ubivat na korema v sa6toto vreme.skroeni sa to4no sa bremenni.ne sa i osobeno skapi.uspeh
Цитирай

Where troubles melt like lemon drops

topy и loky, много нескопосан опит за само?-реклама. Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.