Да ви питам за моя случай?

  • 1 156
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Момичета
етои моя случай и не знам дали вече не си измислям сама проблемите! Изписаха ни от болницата само на фризолак 1 в последствие аз стимулирх кармата идавах 5 хранения на ден кърма и 2 Фризолак сега обаче кърмата намалява и мога да осигуря само 3-4 хранения с кърма и другото трябва да е АМ четох че от Фризолака се запича и сега като го увелича да не стане проблем та въпроса е да сменямли адаптиранто мляко или да чакам да видя дали няма да се запече!

# 1
  • Мнения: 1 190
По скоро изчакай за да видиш дали ще се запече, не всички деца се запичат от него Peace

# 2
  • Мнения: 2 587
По-добре изчакай да видиш дали ще се запече,което не е абсолютно задължително. Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Ако повечето ви хранения са на кърма, сигурно няма да се запече, а и както са ти казали - не всички деца се запичат. Пробвай и ако има проблеми, вземи Аптамил или Нутрилон.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние след кърменето бяхме на Фризолак1, нямаше запичане, даже обратното. Изхождането й се нормализира чак когато въведох зеленчуковите и плодови пюрета. Както са ти казали, по-добре да изчакаш, щом бебчето го приема това мляко.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 823
А защо не си увеличиш кърмата?

# 6
  • Мнения: 3 042
По скоро изчакай за да видиш дали ще се запече, не всички деца се запичат от него Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 434
Тъкмо ще се пробвам да си увелича кърмата! Стискайте палци!

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 01:38 от Vivi

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 69
 Бебето ти е малко. Защо въобще сте на смесено? Колкото повече го кърмиш-толкова повече кърма ще ти идва. Смесеното хранене води само до спиране на кърмата. А и по това време-около 1-я мес. притокът на кърма просто се нормализира и гърдите ти започват да възпроизвеждат толкова кърма, колкото му е нужно на бебчето-така че може просто да ти се струва, че ти намалява. Може и да не съм те разбрала- при всеки е различно.

# 9
  • Мнения: 35
И на мен ми намаля кармата в 1-а месец и минахме на Frzovom. Бебето започнах да ака само с тернометър на 2-3 дни. Минахме на Aptamil AR и нещата се подобриха. Най важното за кармата е сънят и по-честото кърмене.

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 01:39 от Vivi

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Ние бяхме на Фризолак 1 около 3 месеца, не се е запичал въобще  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 742
изчакаи Peace

# 12
  • Мнения: 434
Това че е акал обилно за последно вчера в 15.00 може ли да се сметне за запичане и изобщо как да разбера че се е запекал - колко е срока без акане за да знаме че е запечен

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 01:40 от Vivi

# 13
  • Мнения: 733
До колкото ми е известно по книга го дават 2 дена да не е акал бебо и тогава се води запечено. Все пак твоето бебче ще си регулира стомахчето и може да ходи по 1 път на ден. Гого ака само сутрин, а по някога прескача и ден, но после си го наваксва  newsm53

# 14
  • Мнения: 967
Как разбираш, че можеш да усигориш само 4 хранения с кърма? Защо не кърмиш на всяко хранене, а понякога кърмиш, друг път даваш адаптирано? След кърмене бебто дав ли признаци на глад - да продължи да плаче, да си лапа ръчичките и т.н.
Стветвам те да КЪРМИШ на всяко хранене, а ако бебето продължава да е гладно въпреки кърменето давай добавка, като всеки следващ ден давай все по-малко добавка, като накрая спреш добавката съвсем. За да имаш повече кърма ТРЯБВА ДА КЪРМИШ ЧЕСТО - ПРЕЗ 2 Часа, а не да чакаш бебето да огладнее.

Общи условия

Активация на акаунт