как почиствате тефлонови тигани?

  • 10 549
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
В миялната! Но от външната страна не ми се измиват newsm78

# 16
  • Мнения: 8 505
Нямам проблем с почистването-нито с Термоспот,нито с Резистал,нито с Дюдабеис...а това са доста пололения Тефал,които още са живи в моята кухня и са като нови.Мия ги с гъба,веро и нищо повече.

# 17
  • Мнения: 318
И аз само с веро и гъба, понякога ползвам твърдото на гъбата

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Сега в миялната, а преди да я купим с топла вода и препарат- за съдове ползвам само Фрош или Пур.Никога не съм сваляла покритието.Тези тигани не загарят, трябва им само препарат и топла вода да отмие блажнотията!
А не загарят, загарят си най-добре, зависи колко е разсеян готвача. Grinning Моя милост един индженио вече хвърли, загорих го, мислих с какво да го мия, търках, търках, то не падна загорялото и полетя към коша.

# 19
  • Мнения: 6 713
Имам един такъв тиган, но нещо не ми вдъхва доверие  newsm78

Първо се олющи на едно място и там ми загаря всичко.

Освен това се е олющил отвън  #Crazy, а и червената точка е почти изчезнала.

Преди време пуснах тема за тигани тука и ми препоръчаха някаква скъпа марка, но много качествена.

Никога вече тефлонов тиган  Naughty Naughty

# 20
  • Мнения: 5 475
С препарат за обезмазняване и мека гъба!  Peace

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
С веро и гъба. Никога не ми е загарял тигана /Тефал/ и се питам дали няма ментета, които да заминават бързо?!

# 23
  • Мнения: 4 546
с веро и гъба. но от време на време от външната страна се събира лепкаво от мазнината. него с препаратът, с който чистя печката.

# 24
  • Мнения: 4 621
С меката част на гъбата, веро и топла вода. Става много лесно, защото просто не ми е загарял досега тефлоновия тиган.

# 25
  • Мнения: 8 917
Как почиствате тефлонови тигани? Аз тук един на Тефал от старание да махна нагара по стените му успях да му смъкна тефлона. Докато беше нов се почистваше много лесно, но после  Sick. А да не говорим, че и червената точка изчезна още почти в началото.
Нямам такива загорели тигани Naughty С гъба или четкас мек косъм и препарат Peace

# 26
  • Мнения: 7 914
С мекичкото на  гъбата,веро и топла вода....И на тефлоновите тиганинищо не успявам да загоря! bowuu

# 27
  • Мнения: 1 558
Май сме загаряли, защото сме с газов вграден котлон и може би е по-силен. Даже гледам дъното е леко изкривено.

# 28
  • Мнения: 899
С Роли, веро и гъбичка.

# 29
  • Мнения: 2 274
С Роли, веро и гъбичка.
    Shocked  #Crazy  Shocked
                   Ама това не е ли с песъчинки  newsm78?
         А как всъщност загарят тефлоновите тигани  newsm78???       

Общи условия

Активация на акаунт