Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 юни 2006, 15:10 ч.
  • Преглеждания  258  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
Мами, на някой да му се е случвало подобно нещо - детето ми /2,5 г./ пи последователно аугуметин 5 дни и след това Зинат 10 дни. Причината беше, че имаше температура 5 дни до 40 градуса, след като пихме аугуметина 5 дни - смъкна и беше без темпераура 7 дни, после пак вдигна 40 градуса и предписаха Зината. Направиха й кръв и урина и установиха наличие на бактериална инфекция, къде точно, все още не знаем - има стафилококи в гърления секрет, но по мнение на лекарката не в обезпокоителни количества. Предстои да дадаем  стерилна урина. Междувременно от 1 седмица зъбките й станаха сиво - жълти и то не целите, а само от венците до средата. Някой имал ли е подобен проблем. Може ли да е от антибиотиците. Мамите около мен са давали тези антибиотици, но никой няма подобно оплакване.  Cry

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 998
 Честно казано, не мога да разбера - самият емайл ли е посивял или има налепи. Струва ми се възможно, при продължително боледуване, и в резултата от антибиотиците и еветуално по-рядко миене на зъбките и приемане на течности да се увеличат налепите по зъбките......... Или самите зъбки са променили цвета си....

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт