Д-р Димитров Шейново

  • 3 281
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83

  znaete li kolko pari iska za razdane?    Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 092
И аз раждах при д-р димитров без уговорка просто той се случи на смяна.Нищо не мога да кажа за чувството за хумор на този човек защото аз много плаках и крещях раждах без упойка и 14  часа с 2 см разкритие за още 3 часа с помоща на доктора родих не ми се е карал не ме е наричал лигла или да ми е правил каквато и забележка.Човека е внимателен и коректен.
Стискам палци на авторката на темата и мисля че няма да сбърка с избора на лекар. Peace

# 17
  • Мнения: 176
Привет и от мен, макар и със закъснение Laughing (най-искрено се надявам отговора ми да не идва прекалено късно...)
И аз бих могла да потвърдя чудесните си вечатление от Д-р Димитров. Раждах при него преди месец и половина. С уговорка, но забелязах, че това не е основното, което го интересува... Явно въпреки приказките за комерсиализма на всички лекари, все пак не всички са такива. Който си е професионалист и си харесва работата просто си я върши!
Определено мога да кажа, че съм доволна и ако живот и здраве имаме второ бебче, без никакви колебания ще раждам отново при него. Даже в момента се чудя дали да не започна да ходя на обичайните консултации при него  newsm78 Но нека не се отплесвам от темата...
Ако си направила избора си - поздравления! Нямаш повод за притеснения, в сигурни ръце си.
Ами относно чувството за хумор, ами аз не се сещам за лекар /какъвто и да било специалист/, който да има "нормално" такова. Мисля, че още като студенти в МА ги "обучават" на това  Joy Всъщност какво значи нормално в наши дни ?

# 18
  • Мнения: 83


  Благодаря на всички, които сте ми отговорили , на мен също много ми допада и смятам при него да раждам. Лично на мен чувството му за хумор ми допада и развеселява, не ме кара да се чувствам здухана и притеснена    Hug   Peace

# 19
  • Мнения: 182
Може ли да уточните дали с Шейново има само един д-р Димитров - днес бях на преглед при един доки и мисля, че се казваше така. Млад, към 35 г., телосложение леко към пълната страна,  с буйна черна коса, и наистина странно чувство за хумор.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 755
Може ли да уточните дали с Шейново има само един д-р Димитров - днес бях на преглед при един доки и мисля, че се казваше така. Млад, към 35 г., телосложение леко към пълната страна,  с буйна черна коса, и наистина странно чувство за хумор.
Май за същия иде реч. И аз се чудех дали е един Димитров в Шейново, но изглежда е така. Не знам на колко г. е, но на другите данни отговаря.

# 21
  • Мнения: 49
Аз в понеделник съм на консултация в Шейново при Тодор Димитров, не съм го виждала лично но, по телефона звучеше доста свежо Mr. Green

# 22
  • софия
  • Мнения: 636
АЗ СЪЩО СЪМ СЕ НАСОЧИЛА КЪМ Д-Р ТОДОР ДИМИТРОВ В ШЕЙНОВО ПО ПРЕПОРЪКА. В ПОНЕДЕЛНИК СЪМ НА КОНСУЛТАЦИЯ. НЕ ГО ПОЗНАВАМ ЛИЧНО, НО ЗНАМ Т МОИ ПРИЯТЕЛИ ЗА НЕГОВОТО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР. ИНАЧЕ Е МНОГО ГОЛЯМ ПРОФЕСИОНАЛИСТ. МОЖЕ БИ ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ В ШЕЙНОВО.ТАМ ОБАЧЕ ИМА ОЩЕ ЕДИН ДИМИТРОВ, КОЙТО СЪЩО Е МЛАД - НЯКЪДЕ 32-34Г.ТОДОР ДИМИТРОВ Е НА 39 И ИМА ЗНАЧИТЕЛНО ПО-ГОЛЯМ ОПИТ И КОЙТО ЩЕ РАЖДА В ШЕЙНОВО И ЩЕ ПИТА ЗА ДИМИТРОВ, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА УТОЧНИ МАЛКОТО ИМЕ НА ЛЕКАРЯ.  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 849
Може ли да уточните дали с Шейново има само един д-р Димитров - днес бях на преглед при един доки и мисля, че се казваше така. Млад, към 35 г., телосложение леко към пълната страна,  с буйна черна коса, и наистина странно чувство за хумор.
Peaceточно той е .И аз раждах при него на Тодоров ден ,той беше именник тогава и се шегуваше ,че трябва да сме родили до 14 часа да сяда да си празнува .

# 24
  • Мнения: 55
 Grinning Аз родих с уговорка с д-р Тодор Димитров в Шейново - точно в нощта на 1 юли, не мога да ви опиша колко бързо и приятно ми мина раждането с него! Изключително добър лекар, живеещ с професията си, забавен и винаги загрижен за пациентите и бебчетата им! Родих за 4 часа, и благодарение на него, раждането ми, което за мен беше първо ми се стори като един сън, примесен с малко болка! Мисля да продължа по-нататък да ходя  и на консултации при него! Няма да сгрешиш в избора си, ако се спреш на него! Wink

# 25
  • Мнения: 83



   Много благодаря на всички мами, които са ми отговорили !       bouquet    Peace :  hug:

Общи условия

Активация на акаунт