Всяка добра жена заслужава да има любовник......

  • 10 174
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 364
Добрата жена трябва да има добър съпруг.........а не любовник!

# 91
  • Мнения: 1 047
....неудовлетворения  от секса с половинката си търси любовник, за да го удовлетвори. Т.е ако една жена знае какво иска и как го иска ще може да научи мъжът си да прави така секса, че да я задоволи. Варианти за това има много, просто трябва желание и подход. Всичко останало си е лесно бягане от проблема  Whistling
Задоволените жени/мъже нямат любовници, защото не им трябват.
Незадоволените - и 20 да имат, пак ще си останат незадоволени... Mr. Green
Естествено има и изключения - такива, които го правят само за спорта. Жени - курви, мъже - женкари и комплексари.  Wink На мен те не ми се вместват в представите за "добра жена/мъж" така, че не ги броя в по-горните си мисли.....
PeaceМного точно и ясно.  bouquet

# 92
  • Мнения: 5 647
А какво значи "добра" жена? Не мислиш, че е по-добре "Всяка жена заслужава добър любовник"?

# 93
  • Мнения: 819
А какво значи "добра" жена? Не мислиш, че е по-добре "Всяка жена заслужава добър любовник"?


 newsm10 -АБСОЛЮТНО!

# 94
  • Мнения: 1 462
"Всяка добра жена заслужава да има любовник......"

.....и как го е заслужила?

# 95
  • Мнения: 819
"Всяка добра жена заслужава да има любовник......"

.....и как го е заслужила?

      hahaha Ами как- с мерак!  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 494
Естествено,че с мерак.Малко разнообразие в една дълга връзка никак няма да е зле.Много примерни въвфорума бе хора. Wink

# 97
  • Мнения: 6 155
Естествено,че с мерак.Малко разнообразие в една дълга връзка никак няма да е зле.Много примерни във форума бе хора. Wink

`Що, проблем ли е това? Може би всички трябва да са разюздани кучки, хванали по двама любовника за "разнообразие във връзката"? И като става въпрос за разнообразие - това ли е единствения начин? Само до толкова ли стига въображението? ooooh! И разнообразие за кого - за теб...а мъжът ти - той може ли да се разнообразява по същия начин или не?
Винаги ме е учудвало егоистичното желание за подобно "разнообразие"  Thinking

# 98
  • Мнения: 396
Всяка добра жена заслужава да има добър любовник...... в лицето на любимия си !  Peace

И аз съм на това мнение!
И аз подкрепям това твърдение!!!

# 99
  • Мнения: 494
Може разбира се ,всеки има нужда от малко лично пространство,стига да не прекалява.

# 100
  • Мнения: 819
Може разбира се ,всеки има нужда от малко лично пространство,стига да не прекалява.



 Peace  Peace  Peace  bowuu

# 101
  • Мнения: 379
Всяка добра жена заслужава да има- добър любовник в кревата, мил и добър мъж до себе си, мъж- добър приятел и другарче в лошите неща от живота- 100 в 1. А ако не го намери в един мъж, може да комбинира няколко мъже Mr. Green

# 102
  • Мнения: 569
Всяка добра жена заслужава да има добър любовник...... в лицето на любимия си !  Peace

И аз съм на това мнение!
И аз подкрепям това твърдение!!!


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт