Пак за кашлицата и алергиите

  • 983
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 730
Детето ми е от често боледуващите.Абе през месец два-все сме болни,кашлици,антибиотици,писна ми вече.Ходихме и на друга педиатърка ,освен на нашата и тя ми даде идея да отидем на алерголог.Има съмнения,че има алергична компонента в тези бронхити ,които прави.Аз си мисля,дали да не пробваме при пулмолог и после ако трябва на алерголог?Някой знае ли къде правят тестване за алергии,цени,в какво се състои процедурата,въобще-някаква информация?

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 21:44 от Dayli

# 1
  • Мнения: 5 140
Колко е голямо момченцето ти?

# 2
  • Мнения: 1 680
Не разбрах дали си от София. От белият списък мога да ти препоръчам пулмолозите Переновска и Куфарджиева, а алерголог - Мустаков.
Тестовете за алергии са различни за различна възраст на детето. Ходи ли детето на градина? Ако ти трябва повече информация или координати на някой от лекарите пиши ми на лични.

# 3
  • Мнения: 5 140
Да добавя и аз, доволна съм от Мустаков.

# 4
 Dayli защо не пробваш с продуктите на Аквасорс.Много са добри.
Голямото ми дете миналото лято докторите казаха, че развива
астма и ни препоръчаха помпичка и капките Зиртек.Помпичката така и не я купих,а само капките Зиртек.Започнах със  Зелена Енергия и Колактив и след три месеца започна да се усеща ефекта от тези продукти.Вече не си спомням кога за последно съм й  давала Зиртек.Сигурно има месеци.Давам й също и Есенциални Мастни Киселини,те също са за алергия и често боледуващи деца.
На малкия също давам от тях защото още на 3 месеца разви спастичен бронхит и започнахме с АБ и инхалации.След това на всяко зъбче се разболяваше,тогава се доверих на тези продукти и децата ми сега са здрави.Станах дистрибутор за да мога да си ги купувам по-евтино и да използвам,когато има промоции.Много съм доволна и сега ако някой се разболее се лекуваме само с тези природни продукти.

# 5
  • Мнения: 730
Dayli защо не пробваш с продуктите на Аквасорс.Много са добри.
Голямото ми дете миналото лято докторите казаха, че развива
астма и ни препоръчаха помпичка и капките Зиртек.Помпичката така и не я купих,а само капките Зиртек.Започнах със  Зелена Енергия и Колактив и след три месеца започна да се усеща ефекта от тези продукти.Вече не си спомням кога за последно съм й  давала Зиртек.Сигурно има месеци.Давам й също и Есенциални Мастни Киселини,те също са за алергия и често боледуващи деца.
На малкия също давам от тях защото още на 3 месеца разви спастичен бронхит и започнахме с АБ и инхалации.След това на всяко зъбче се разболяваше,тогава се доверих на тези продукти и децата ми сега са здрави.Станах дистрибутор за да мога да си ги купувам по-евтино и да използвам,когато има промоции.Много съм доволна и сега ако някой се разболее
се лекуваме само с тези природни продукти.



Много ти благодаря за идеята!Би ли ми казала повече за тези продукти,как се ползват?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 095
Аз също съм предоволна от продуктите.   newsm78 Като се замисля (за кой липът вече) те свършиха повече работа от  лекарствата.

# 7
Dayli, получи ли ми отговора на лични съобщения?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 836
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Може ли да се ползват за възрастни?

Мерси, предварително!

# 9
  • Мнения: 730
Dayli защо не пробваш с продуктите на Аквасорс.Много са добри.
Голямото ми дете миналото лято докторите казаха, че развива
астма и ни препоръчаха помпичка и капките Зиртек.Помпичката така и не я купих,а само капките Зиртек.Започнах със  Зелена Енергия и Колактив и след три месеца започна да се усеща ефекта от тези продукти.Вече не си спомням кога за последно съм й  давала Зиртек.Сигурно има месеци.Давам й също и Есенциални Мастни Киселини,те също са за алергия и често боледуващи деца.
На малкия също давам от тях защото още на 3 месеца разви спастичен бронхит и започнахме с АБ и инхалации.След това на всяко зъбче се разболяваше,тогава се доверих на тези продукти и децата ми сега са здрави.Станах дистрибутор за да мога да си ги купувам по-евтино и да използвам,когато има промоции.Много съм доволна и сега ако някой се разболее се лекуваме само с тези природни продукти.


Да,ама как да отговоря,като нямаш място в пощата-лични?

# 10
Dayli,неможеш ли като кликнеш на ЛС?

# 11
  • Мнения: 479
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Мерси, предварително!

И на мен, и на мен! Само чрез дистрибутор ли се разпространяват или може да се открият и в аптеките? Къде може да се прочете нещо повече за тези продукти?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 095
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Мерси, предварително!

И на мен, и на мен! Само чрез дистрибутор ли се разпространяват или може да се открият и в аптеките? Къде може да се прочете нещо повече за тези продукти?
Имаш право на избор - дистрибутор или директно от офиса на фирмата.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 095
Може ли и на мен малко повече инфо за тези продукти?

Може ли да се ползват за възрастни?

Мерси, предварително!

Разбира се! Както от възрастни, така и от деца.  Wink Няма ограничения нито от възраст, нито от пол.
Какво инфо очакваш? Състав, въздействие, начин на употреба и дозировки, доставка, препоръки по конкретен случай, ...  Всичко това можеш да научиш, след като се свържеш с някой от дистрибуторите (консултантите) и зададеш конкретните си въпроси. 

 Hug Може и тук да питаш. Няма проблеми!! Само малко по-конкретно. Иначе информацията е доста обемна и може да се окаже излишна.

# 14
  • Мнения: 730
Dayli,неможеш ли като кликнеш на ЛС?


А ти какво мислиш че правя?Същото,но нямаш място в ЛС.По-горе споменах.

Общи условия

Активация на акаунт