Пловдивчани, един бърз въпрос...

  • 1 653
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Ето  това  е въпросното съоръжение в Тракия. На един приятел му е срещу блока, та го накарах да ги снима и да ми го прати. Снимките са малко гадни, от зума сигур. По-близо е до пощата и Кауфланд  Thinking

# 16
  • Мнения: 4 371
Това, което аз намерих като проект описваше някакъв хълм(никога не съм ходила на въпросното място), ще се стига с влакче, ще има открит басейн, преминаващ в закрит, водна пързалка, ресторант с под аквариум. Останах с впечатление от проекта, че е някакво запусната място този хълм(в момента), с боклуци и без осветление.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това сигурно е писано за дупката между хотел Лайпциг и Търговската гимназия newsm78
Ама то пък не е Младежкия хълм.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Наистина е в "Тракия" и май скоро го отварят,тия дни.Но не е до Метро.

Леле, все едно не живея там. Голям срам.

Дуци, поздравления за успеха!!!

# 19
  • Мнения: 9 092
По-близо е до пощата и Кауфланд  Thinking

Значи е по-скоро до към Мебелна къща Blush

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Дуци, честита ти петица!  Grinning

Предполагам, че е ставало въпрос за детската железница на Младежкия хълм. Щяха да я пускат в действие по проект "Красива България", но нещо се отказаха. Мъжът ми каза, че отгоре на хълма имало басейн, но не работел. Така, че сигурно за това става въпрос, ноооо пак не ни е огряло  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 805
По-близо е до пощата и Кауфланд  Thinking

Значи е по-скоро до към Мебелна къща Blush

.:.Stef.:., ако прокараш една мислена линия между Метро и пощата, ще дойде може би точно по средата. Това е мястото :

На тая карта Метро се пада горе в левия ъгъл.

# 22
  • Мнения: 9 092
Сещам се къде се намира, ама май има две пощи в Тракия Embarassed Crazy
Както и да е, май на карта е по-трудно да се ориентираш, отколкото на място Blush
Мерси за фотосите и за разясненията  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 216
Браво на Дуциии smile3501 smile3501 smile3501

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Вчера ходих да видя какво представлява новия Аква парк. Изглежда много добре. Има много интересни детски пързалки. Само не виждам как ще се отвори до 1юли. Имат много работа още. А пък ако сградата трябва да е готова е абсурдно.
Намира се между блок 42 и блок 35 и близо до Лаута. Едва ли ще ви стане ясно, но все пак.

Общи условия

Активация на акаунт