Отговори
# 30
  • Мнения: 462
Честита книжка, gele73, Simple Smile леко и безаварийно шофиране Wink

# 31
  • Мнения: 816
Gele, честита книжка. Безаварийна да ти е и едно такова:

# 32
  • София
  • Мнения: 1 677
Хей,за подреждането направо не мога да се похваля с нищо,независимо,че големите са наистина такива-големи.Веднъж им казах,че трябва да пооправим малко в хола,който е преходен за детската стая,а те ме попитаха"Защо?Гости ли ще имаме?"
Така,че момичета и у нас е сякаш бомба е паднала,но взе да не ми пука много.Прибирам малко от пода,след като Анди си легне,защото няма къде да се стъпи.Но иначе,не .

Страхотна хубавица е Лорката!Да ви е жива и здрава!

На новата ни шофьорка-честита книжка!И без никакви проблеми!

Лека седмица! Hug

# 33
  • Мнения: 997
 У нас за първи път от доста месеци е подредено.....нали баткото си е на село, таткото също......и няма кой да превръща къщата в бойно поле. Но така ми липсва хаоса.........

# 34
  • Мнения: 462
Ели, аз на това му казвам изказване на място Simple Smile
Днес нашия татко нали е в командировка и ние с Гоги се гледаме самички, та и аз подредих...ама много ми е странна така къщата...когато всичко си е по местата  Thinking и нашата мили момичета не е лесна Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 4 883
Слънчево здравейте и от мен за тая седмица!

КераЦудка, аз живея в района на Красно село и мога, стига да искаш, да ти помогна с информация за детските кухни, ясли, градини, че и градинки в района.
Сети, много е хубава Лорка..Толкова е вълнуващо да я гледаме как ходи с малките крачета..Да ти е жива и здрава!
Ели, хубаво е, че си пратила двама от тримата ти мъже при свеки за един месец. Почини си и се наслаждавай на тишината и чистотата, която временно имаш около себе си.

Ние и свекитата имахме пореден битов скандал, след който ни предупредиха, че ако не се махнем доброволно, ще ни изгонят с прокурор от техния апартамент. Та по тоя повод най-искрено завиждам на всички вас, които живеете сами сред купища мръсни чинии, които ще измиете, когато на самите вас ви дойде кефа. Образно казано де..Сега някой да не се засегне, че му се бъркам в миенето на чиниите. Абе откъдето и да го погледнеш, много е тъпо да живееш с някого, за свеки да не говорим. А мъжа ми с неговоте пасивни позиции по време на всички скандали и противоречия, винаги ме слага на топа на устата, и както се очаква все аз съм лошата..
Ама няма да ви развалям слънчевата седмичка с разни там неориентирани мъже и неприятни свекита..Дано вашите не са такива.

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
....и нашата мили момичета не е лесна Wink
Да- угодия нЕма  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 462
Леле габи, като чета написаното от теб...абе страшно познато чак до болка Sad
Като се роди малкия ми син живяхме цели 8 месеца при свекърва ми и направо накрая не можехме да се траем...а сега поне привидно пазим тон на благоприлбичие...пък и помагат, нали през седмицата те гледат малкия...а каот се сетя че докато бяп в къщата им...пръста си не помръдваха да помогнат, а уж за помощта им живеехме при тях...стискам палци бързо да се изнесете...сега живеем 4ма човекса на по-малко от 40 квадрата...много ни е тясно, но пък ми е спокойно...майната му на комфорта, когато няма спокойствие Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 9 846
Аз пък покрай моите шофьорски вълнения забравих да ви пожелая весела седмицаи да сте много усмихнати!
Що се отнася до чистотата вкъщи,аз много обичам да ми е разхвърляно в детската стая.Като беше на3,6г Буби изкара много гаден вирус с повръщане,беше се обезводнила и даже бяхме в болница.Тогава мъжа ми викаше,че му е мъчно като гледа колко е подредено и тихо вкъщи.И сега аз като кажа,че много са си разхвърляли стаятя все си спомням оная подредена стая и Буби как лежи в леглото си.Така че колкото по-разхвърляно,толкова по-добре! Laughing
Габи,направо ти съчуствам за проблемите със свекитата.Ние никога не сме живяли с родителите,ама като си ида лятото за две седмици във Враца ми стига.На нас ни е добре на не по-малко на 100км от свекитата,иначе става лошо. WinkДано скоро се оправите!

# 39
  • Мнения: 997
Момичета, с Denat си говорехме колко е важна ранната профилактика за децата с моторни проблеми пък и не само, и в дадения случай имахме идея, че навременният преглед при физиотерапевт може да пресече пускането на постинги като: " Дете на година и....още не седи", например. И масовото успокояване, че всяко дете е различно. Пуснахме тема в майчинския форум, но доста се притеснявахме - хората не обичат да четат лоши работи. И накрая толкова я смекчихме, че почти си загуби смисъла. Както и да е, ще се радваме да ни подкрепите, ако сте съгласни с нашето виждане, разбира се.....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106734.0

# 40
  • Мнения: 2 327
Сети, Лорката е много хубава. Как ходи малкото човече... Да я нацелуваш от мен!
Толкова ми липсва моето човече... Cry

# 41
  • Мнения: 2 116
Явно имам проблем с компютъра....  Tired Не мога да отворя http://loraangelova.hit.bg/klip_320_240.avi  Cry Как да стане?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз имах перипетия тази нощ, и то по-скоро пристъп на паника, на някой случвало ли му се е такова нещо и как се овладя? Явно повечко ми идва вече, защото започна с това, че малкия ми се задави и подскочи в леглото и аз нали съм все под напрежение дали няма да получи пак ларингоспазми по някаква причина, след като го успокоих, усетих че не мога да се контролирам, беше ме обхванало много силно чувство на тревожност и паника и имах чуството че всичко ме затиска около мен и не мога да дишам, чак излязох пред къщата в 2 посред нощ! Опитвах се да дишам дълбоко и да си повтарям, че всичко е наред, но чувствам някакво подобрение чак сега, доста след случката!
Има ли ли сте такова преживяване?
Иначе започнах покупките за бебето, купих нещо, от което да си призная нямах нужда, защото си имам готово легълце от една мама от тук! Купих люлка-кошче, която се ползва най-много до годинка, а и то е много! На всичките ни неплатени сметки това е ужас, ама вече не ми пука, с мишо толкова се ограничих и резултата е налице, кръста ми е увреден безвъзвратно! Наистина я купихме на страхотна цена, заедно с разни екстри! Сега съм решила да си потърся плот за повиване, по-хубава помпа за кърма, евентуално стерилизатор, и разни други такива, е естествено ще пробвам първо да намеря някои ползвани и запазени, така че ако имате нещо подобно за продаване обадете се!
На мен ми  изгоря вчера в гръмотевичната буря втора видеокарта, мъжа ми вече се чуди какво да прави, май трябва да си купим едно кило и да седят тук в запас! Ако видите такъв магазин с надписи ОТ 1 ДО 50 лв, сносни видеокарти свиркайте, хехехехе  Joy
На всички добра седмица и много положителни емоции!
Забравих да напиша, имам нужда и от друга помощ, живеем в много малко жилище, в момента заедно с брат ми, но когато се роди бебето няма да можем повече така и търсим нещо за него, иска ни се да е самостоятелно, но при тези наеми направо сме онемели, помагайте ако знаете нещо изгодно и сносно, става дума за малко жилище и ако може да е около гарата, но понеже не сме много на позиция да избираме, ще се съгласи и на друг квартал, тук е Банишора!

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 05:48 от Mama Igi

# 43
  • Мнения: 313
Явно имам проблем с компютъра....  Tired Не мога да отворя http://loraangelova.hit.bg/klip_320_240.avi  Cry Как да стане?

Не можеш да го отвориш, защото в линка има един интервал след URL-то. За целта:
1. Десен клик в/у линка и "Copy Link location"
2. В нов прозорец Paste на в адрес-бара
и виждаш линка по този начин:
http://loraangelova.hit.bg/klip_320_240.avi%A0
(или се вижда просто интервал след avi)
3. Изтриваш излишното (след ...avi) и гледаш

//Сега виждам, че може да се отвори от моя пост  Mr. Green

Другата възможност е да нямаш инсталиран необходимия кодек:
DivX 5.0
http://www.divx.com/divx/windows/
Free Download

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 07:42 от Zhivko

# 44
  • Мнения: 462
Иги, аз често получавам задух от притеснение...когато бях бременна с Ал даже викахме на два пъти бърза помощ...не че посмяха да ми правят нещо тогва де...като разбираха, че съм бременна ми казваха само "Успокой се момиче и всичко ще бъде наред" и после почваха да обесняват на съпруга ми как ако не съм била бременна щели да ми бият диазепам, но сега не смеели...Е, представи си как съм се държала...чувството е ужасно...обикалям из къщата, по тераса и се моля за още малко доза въздух, но тя не влиза в гърдите ми Sad и направо това чувство те побърква още пвече. Но едно ще ти кажа...опитай се наистина в такива моменти да се абстахираш от събитията около теб...не забравяй, че по този начин помагаш не само на себе си, а и на хората около теб Simple Smile
Целувки

Общи условия

Активация на акаунт