еспумизан или бебинос

  • 2 988
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
при нас нито едните, нито другите помогнаха

# 16
  • Мнения: 6 155
Еспумизан, не че имаше особен ефект... Confused

# 17
  • Мнения: 723
Ползвах Еспумизан,доволна съм.

И аз! Peace

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 726
Еспумизан и Саб симплекс са едно и също лекарство на различни производители, разликата е в консистенцията- действат добре
Бейбинос е съвсем друго- екстракт от билки - много е добро но доста неприятно на вкус

# 19
  • Мнения: 143
На баткото давах вси4ко възможно,нищо не помогна.Сега на малката дажах 4аи и мажех корем4ето .Ефект никакъв.Спрях вси4ко,пак си пла4е толкова.И на нас гласа ни от рев е спаднал, но се надявам до третия месец да минат тея пусти колики.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 934
Давала съм и двата вида и Саб и чай от копър и анасон и т. н. и нищо не му помогна. Детето имаше страшни колики, успокои се чак като ми изпратиха едни австрийски капки Антифлат, беше на три месеца, а коликите му продължих до 6 месец, но с тези капки вече не плачеше, а само се присвиваше за малко.

# 21
  • Мнения: 35 872
Бебинос действаха по-добре, но са много горчиви!

# 22
  • Мнения: 595
Определено съм за Бебинос!
Само че ги давам 6*3 а не както пише на опаковката 3*6.
Разбрах, че действат точно като ги смених с Еспумизан, Саб симплекс или Инфакол.
Нищо друго не му помага!
А с Бейбинос пръцка, уригва се ама поне не пищи.

# 23
  • Мнения: 140
Нищо не ни помага,пробвали сме какви ли не smile3514 smile3514 smile3514.Педито каза,че ще минат,когато му дойде времето.Много се "успокоих" smile3511

# 24
  • Мнения: 1 028
Или при нас не са били силни коликите,или добре е действал"Еспумизан"-а в комбинация с чай против колики на 'Блевит",но нищо не сме разбрали от колики де.

# 25
  • Мнения: 1 237
Аз съм за Еспумизан.Саб симплекс не действаха.Давала съм и чай на Блевит,Бебезан,варих и само копър.Само ,че докато не преминат от само себе си коликите нищо не помага кой знае колко.

# 26
  • Мнения: 87
Еспумизан.Саб Симплекса не помогна.Давах и чайче на Hipp от копър.
еспумизан Peace
САБ-запича!
newsm10

# 27
  • на североизток
  • Мнения: 285
Еспумизан - помагаха ни много Hug

# 28
  • Мнения: 3 268
САБ СИМПЛЕКС И ЧАЙЧЕ ХИП.НЕ ПРАВЯТ ЧУДЕСА,НО МНОГО ПОМАГАТ

# 29
  • Мнения: 242
Е Joyспумизан-помагаха ни най-много, саб-били вредни за черния дроб-чухме-те така и не ни помагаха особено-сега, след 3 месец сме на бебинос-като най-безвредни-те са и по-леки.Ако пиеш прясно мляко веднага го спирай...и прочети темите за забранените храни и кърменето-ако кърмиш, разбира се. Joy А...поставяме го по корем и има голям ефект-тихо е!Поздрави и дано и при вас стане тихо скоро. Joy

Общи условия

Активация на акаунт