еспумизан или бебинос

  • 2 989
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 701
И с двете деца Бебинос ни беше спасението!Нямат никакъв алкохол,анасонови капки са!Вярно,че са нериятни на вкус,но помагат Peace

# 31
  • Мнения: 56
Искрено ти съчувствам. И при нас беше нещо страшно и общо взето нищо не помагаше - нито капки, нито чай. Подготви се за още рев. Сина ми имаше колики до към пет месеца и половина, към шестия започнаха зъбите и до ден днешен  го мъчат. Е, с малки почивки.

# 32
  • Мнения: 1 666
И ние давахме и Еспумизан, и Саб, и Бебинос (разбира се не по едно и също време). Бебинос-а изобщо не го искаше - ама и той е много гаден на вкус и мирис. От Саб се запичаше. И най-много ползвахме Еспумизан. Но като че ли си минаха просто с времето. Така че стискай зъби и се моли да ви минат по-скоро!

# 33
  • Мнения: 1 975
Имам приятелка фармацевт, която ми каза, че Саб и Бейбинос са най-добрите, но друга моя приятелка с детенце на 1.3г. е доволна само от Еспумизан и извара от копър и анасон. Явно на всяко дете различно действат  newsm78

# 34
  • Мнения: 426
Аз и давах първо чай Бебезан- помагаше отначала, като спря да помага почнах Sab. Но наистина като я сложех да лежи по коремче се успокояваше.

# 35
  • Мнения: 321
Az poolzvah SAB  no znam 4e nqkoi davat 4ai ot kopyr ili anasonovi kapki razredeni s voda. Za anasona sam 4uvala 4e e staro i izpitano lekarstvo, no ti si preceni. Flutter

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Както са написали по-горе Еспумизан и Саб са едно и също нещо на различни фирми и с различна концентрация. Еспумизан нас ни запекоха. Бейбинос сакяш повече помогнаха, но като цяло колики си имаше детето. Давах ги разредени с чайче в лъжичка, защото са гадни на вкус. Повечето време спеше по коремче отгоре ми и така изкарахме до края на третия месец. Давах и чайче на Hipp, но той моя по принцип повече от 20 мл. не изпива. Та майката му е търпение и здрави нерви. Дано скоро минат. Hug

# 37
  • Мнения: 287
В началото давах Еспумизан и ни помагаше, но в един момент усетих че вече не помага и минахме на Бебинос и така изкарахме до края, докато не започнаха зъбите.

# 38
  • Мнения: 4 362
Давах еспумизан и съм доволна  Peace

# 39
  • Мнения: 1 284
от Еспумизан съм доволна  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 181
при нас Еспумизан не действаха, давах Саб Симплекс

# 41
  • Мнения: 2 631
В началото давах Еспумизан и ни помагаше, но в един момент усетих че вече не помага и минахме на Бебинос и така изкарахме до края, докато не започнаха зъбите.

 Peace

# 42
  • Мнения: 2 126
Нищо не помага ако са много силни коликите както бяха при нас Naughty,обаче определено се забелязваше ефект с Бейбинос капките - нямат алкохол в тях малко са неприятни на вкус ама действат Peace
Дано скоро твоето слънчице се отърве от тия животини  Peace HugPraynig

# 43
  • Мнения: 346
и нас ни мъчат пустите им колики.започнахме с еспумизан-ефект 0 саб-същата работа сега от бебйбинос сме малко по добре.но пак е голям рев дано минат по бързо.педито изписа здрави нерви

# 44
  • Мнения: 962
бейбинос  Peace
саб симплекс ни запече  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт