еспумизан или бебинос

  • 2 990
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
моля кажете от кои капки сте по доволни че нас ни умориха тези колики.От рев даже гласа и спадн Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 432
Ползвах Еспумизан,доволна съм.

# 2
  • Мнения: 1 353
 Flutterнищо няма да ти помогне.не разчитаи на капките а на времето.опитаи със затоплена кърпа на коремчето или сешоар.аз лично ползвах еспумизан но полза кои знае каква нямаше.давах го само една седмица.по добре не си тъпчи бебенцето с лекарства още от сега.но ако мислиш че ще ти помогне пробваи.и двете са долу-горе еднакви.Ипо бързо да преминете през този период :flutter Peace

# 3
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Пробвай със Саб,аз бях много доволна от тях и ако имаш възможност си го гушкай бебчо по-често това най-добре ще го успокои,няма опасност да се разглези чак толкова baby

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз давах Еспумизан и Саб.И двете действаха при нас.За Бейбиноса знам,че съдържат алкохол и затова не съм купувала от тях

# 5
  • Мнения: 1 320
на големия Бейбинос, на малкия САБ

# 6
  • Мнения: 2 381
При нас коликите се появяваха към 17:00-18:00 и бяха слабо изразени.Давах Саб.Пробвай да я обръщаш с коремчето надолу(надявам се, че ме разбра).А търпение и гушкане най-много помагат Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 551
Еспумизан.Саб Симплекса не помогна.Давах и чайче на Hipp от копър.

# 8
  • Мнения: 364
давала съм и еспумизан и саб симплекс, не мога да кажа от кои съм по-доволна, давах и чайче на Хип, гушкахме се - в резултат не сме имали особени проблеми с коликите  Grinning

# 9
  • Мнения: 27 524
Голям ефект и чудеса не трябва да очакваш от капките. Ползвах и трите вида и все тая  Rolling Eyes От двете за които питаш ти препоръчвам Еспумизан (или Саб Симплекс, съвсем еднакви са), другите са ужасно силни и миризливи и по нямаха ефект. Имат и алкохол уж за успиване на бебето, ама...

# 10
До съвсем скоро давах Еспумизан. Определено помагаше, но единствено и само, ако й давам след хранене.

# 11
  • Мнения: 1 006
При нас нито Еспумизан,нито Саб,нито чайче на Хип помагат.

# 12
  • Мнения: 2 553
Аз съм за Еспумизан, въпреки че май си е до дете - на някои помага на други не  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 272
ЕСПУМИЗАН

# 14
  • Мнения: 2 936
Еспумизан.Саб Симплекса не помогна.Давах и чайче на Hipp от копър.
еспумизан Peace
САБ-запича!

Общи условия

Активация на акаунт