Живот в мансарда - да или не?

  • 6 218
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Човек никога не знае, докато не му се случи. Мисля, че бих била щастлива да живея в мансарда, под звездите  Grinning, с разчупена форма на стените, в леко арт стил и много любов между тях. Sunglasses

# 16
  • Мнения: 8 917
Човек никога не знае, докато не му се случи. Мисля, че бих била щастлива да живея в мансарда, под звездите  Grinning, с разчупена форма на стените, в леко арт стил и много любов между тях. Sunglasses
newsm10 Това си представям и аз smile3521

# 17
  • Мнения: 1 172
Живеем в мезонет, разположен на 2та мансардните етажа на блока. Имаме много добри изолации и не усещам нещо по-различно в температурите. А асансьорът спира на долния ни етаж (първото ниво на мезонета), така че и проблем с количката нямаме. Имаме много просторни тераси. Най-големия плюс е, че никой не живее над нас. (В едната квартира над нас живееше семейство с 2 малки деца и беше абсолютен кошмар да ни тропат над главите по цял ден.)

Би ме притеснявала липсата на асансьор, не последния етаж, когато става въпрос за нов и качествено направен блок.

Иначе всичко си зависи и от конкретното жилище, все пак. Когато купувахме нашето жилище, видях и друг мансарден апартамент (ателие), в който никога не бих живяла - тъмен, схлупен, с много чупки и прекалено малък като площ.

# 18
  • Мнения: 5 475
Живяла съм и ми харесваше!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт