Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 91 отговора

Анкета

Ще споделите ли с мен вашите впечатления от различните марки кремове с антицелулитно действие - от кой сте наистина доволни?

(Гласуването приключено: Пон., 26 Юни 2006, 21:06)

Biotherm

12 (17%)

Vichy (Lipocure)

6 (8%)

Lierac (Body lift 10)

11 (16%)

Leocrema (Crioattiva)

34 (50%)

Estee Lauder (Slim shape)

1 (1%)

L'Oreal

2 (2%)

Clarins

2 (2%)

Общ брой гласове: 0

И аз да си кажа как се масажирам с утайката на кафе-първо се обливам с много гореща вода  за да се отворят порите на кожата,за да може да има по добър ефект от масажирането(понякога когато не ме мързи си правя масаж с една четка която не ползвам0,след което се масажирам с утайката,след което с душ гел за да не мириша на кафе Smile и накрая с антицелулитен крем Smile Peace
Цитирай

благодаря ви, момичета.
Ще проявя упоритост.
Целулита си го имам отпреди да забременея. Години наред. Качих много кг. Обаче от няколко месеца съм се стегнала много. Започнах с Аура Слим (две опаковки), продължих с Леокрема (три опаковки), сега съм си купила и Roc (ама ше го почвам, като приключа Леокрамата). Някакво помръдване има - поне със сигурност целулита е поомекнал. Кратерите понамаляха, ама има доста.
Виждам в процедурата и още нещо положително, което дай Боже да сработи - ексфолирането, като борба с подкожни косъмчета. А това какъв проблем ми е - не е за описване.
Цитирай

приветна всички момичета!някой може ли да ми каже какви са страничните последствия от употребата на антицелулитни продукти по време на бременност???
Цитирай

повечето имат кофеин - това е основното, поради което не се препоръчва.
Цитирай

bouquet/благодаря много за отговора!аз съм бременна в пети месец и от известно време ползвам "аура слим" и съм много доволна.в съдържанието му не пише, че съдържа кофеин...някой друг ползва ли този продукт? newsm78знам, че само с мазила не става..., но трябваше да прекъсна фитнеса , когато забременях, защото имах проблеми.но като родя отново се заемам с него.страхотен фен съм му, а и съпругът ми е фитнес инструктор и трябва да ви кажа момичета, че само с диети и мазила, резултатите не могат да бъдат задоволителни. ooooh!но като включим и фитнес по три пъти на ден...има резултати и то очевадни Laughingпоздрави на всички във форума от мен Love
Цитирай

ах, какви съм ги нащракала???нека се поправя-три пъти седмично!!!
Цитирай

мила, не знам какво има в Аурата, но всичко е химия, която през кожата лесничко стига до кръвоносната система. Сега си бременна и бебчето си е най-важно. Като родиш, ще му мислиш Smile Просто съвет Smile А сега намали колкото е възможно подобни неща - просто не може да си сигурна какво действие имат. Аурата май е "агресивен" продукт. Затова, порови се във форума, има идеи за ползване на масла (това за предпзаване от стрии)... ей такива, безобидни неща.
Цитирай

Laughingок,момичета! благодаря ви, ще се поровя във форума за някои неща да погледна...на всички мамчета поздрави от Б-с и много морски целувки! LoveСТРАХОТНИ СТЕ!!! Peace
Цитирай

с този постинг имам две идеи да побутна темата, че е постоянно актуална...

и да споделя лекинко неприятен мой опит от снощи: както тук вече бе упоменато, утайкаата от кафе е добро средство. И така, аз снощи, както се полага - първо с гореща вода се понакиснах по - дълго, че да се отворят порите, после натрих много енергично със сериозно количество голяма част от тялото (без сърдечната област) и търках доста продължително. Е, какво стана после? Добрата новина - не знам за целулита, но общото състояние на кожата след това беше страхотно. Лошата новина - сърцето ми се разтупка страховито и качих осезаемо кръвното. Е, след час нищо ми нямаше. Не беше страшно, а и си имам сърдечни проблеми (т.е. качвам кръвно по принцип, имам и някаква сърдечна невроза). Така че, ако някоя мама има нещо подобно - нека внимава...
Цитирай

Всяка вечер масаж с утайка от кафе.душ и след това аура слим.От опит знам че има невероятен ефект.От номер 46 вече нося 42.(май прозвуча като от рекламите.а????) bouquet #2gunfire
Цитирай

Mоля ви се мами, кажете ми колко струва Леокрема Praynig
Цитирай

В момента 17,63 Би фазния гел + стягащо мляко за тяло в Метро, Криоактивния гел е по-скъп около 22 лв.
Цитирай

Много благодаря за бързия отговор. А случайно някой да е ползвал антицелулитния на Eucerin или Перкутафеин.
Цитирай

Много благодаря за бързия отговор. А случайно някой да е ползвал антицелулитния на Eucerin или Перкутафеин.
Percutafeine  - ползвала съм  против стрии- приятен за нанасяне, нищо особено
Цитирай

Единственият крем, който ми е помагал бързо и ефикасно е на "Лиерак". Вярно, че е скъп, но наистина си струва да си го купи човек. Всякакви други - на Виши, Галеник, леокрема, от българските - не са ми помагали. Виж, за стриите, не ми помогнаха дори и ампулите, но моите са много стари - още от пубертета.
Цитирай

60-74 от 91 отговора