Въпроси относно детските центрове?

  • 1 230
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Поля, да споделя и аз: Grinning
Няма да карам по твоите точки, а както ми дойде на ум Mr. Green
Много важно за мен е чистотата /в ДЦ в Халите вече е мръсничко по мое виждане/. Също така да е светло и просторно /в ДЦ в Екселсиора точно това им липсва - много е тъмно и тясно/.
Много е важно отношението на "каките" - в повечето случаи са безотговорни и стоят настрана. Като видят, че родителя е наблизо и се оттеглят, че е по-лесно. Не, че няма случай, в които детенце не иска при каките, но поне да опитат.
Играчките също са важни. Прави ми впечатление, че тези уж хубавите на Чико наелектризирват много особено пързалките. Общо взето ДЦ са хубави първите 1-2 год от откриването, после някак си ги занемаряват, а и не ги освежават. Това е мое наблюдение. В МДоналдс пък е много тясно... В Смехорани ми харесва, но е още новичко.
Цена 1.5- 2 на час за Пловдив смятам за добра.
И друго - не ми харесва, че като има РД - центровете ги затварят. А се е случвало специално да отидем и да трябва да се чудим къде да ходим... Може би трябва да има и резервна зала в такива случаи... Ако се сетя още нещо ще пиша. "Бягане в джунглата" все още не ни се е отдало да опитаме- все попадаме на РД.
И лятото ходим само ако е лошо времето.

# 16
  • Мнения: 1 645
[quote author=Джони link=topic=106733.msg1923721#msg1923721 date=1150380015
И друго - не ми харесва, че като има РД - центровете ги затварят. А се е случвало специално да отидем и да трябва да се чудим къде да ходим... Може би трябва да има и резервна зала в такива случаи... Ако се сетя още нещо ще пиша. "Бягане в джунглата" все още не ни се е отдало да опитаме- все попадаме на РД.

[/quote]

Ей това и аз не го харесвам,а много често ни се случва.
А лошото е ,че малкият усеша, и започат виковете.

Общи условия

Активация на акаунт