Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Мили мамчета моля кажете как да прехвърля снимки от мобилния в компа?
Цитирай

London, Sofia

С Bluetooth или Infrared Peace
Цитирай
да обаче телефона ми с infrared прехвърля само данни ще напиша какъв е Samsung ZX600 или аз не мога да прехвърля снимки или телефона е скапан
Цитирай

London, Sofia

да обаче телефона ми с infrared прехвърля само данни ще напиша какъв е Samsung ZX600 или аз не мога да прехвърля снимки или телефона е скапан
Не съм имала досега Самсунг, но като включиш ИР и отидеш след това на снимката и дадеш SEND не ти ли дава опция как да я изпратиш и да търсиш устройства?
Цитирай
Не съм имала досега Самсунг, но като включиш ИР и отидеш след това на снимката и дадеш SEND не ти ли дава опция как да я изпратиш и да търсиш устройства?
нещо не мога да изпратя снимката пише грешка мрежа но все пак много благодаря ще пробвам пак...... Thinking
Цитирай

густо майна Филибето

Ами трябва и програмата да е нагодена някак, при нас помогна девера, ама той си ровичкаше нещо, аз нищо не разбрах. Иначе за моя модел телефон нямаше софтуер качен.
Цитирай

Пловдив

Определено трябва да имаш и качен софтуер на компютъра за целта. Отиваш на сайта на модела гсм и си сваляш помощна програмка. Аз лично за пренос на данни от PC към телефон използвам USB.
Цитирай
благодаря ви много момичета
Цитирай
санеко има спецялни кабели със софтуер към тях аз съм със самсунг и имам кабел към компа
ако нямаш трябва да потърсиш в специализираните магазини на самсунг
като им кажеш модела те ще ти обяснят
а самия софтуер е много опростен и се работи лесно
другите вариянти са както горе казаха блутод или инфра ред
този инфра ред който ти е към телефона мисля че става само за лаптопи или инфраред вързан към компа
Цитирай

София-там нейде в западната част

аз съм със Самсунг но друг модел Е710 ... значи аз имам кабел за пренос на данни но си взех оригинален на Самсунг / защото тези от по 10 леве не ми свършиха работа/ към него има и съответните програми за сваляне и обработка на снимките и без проблем ги свалям ... кабела го взех от Германос - мисля че дори и да го няма за твоя модел можеш да си поръчаш ... препоръчвам ти оригиналния-въпреки че е по-скъп, защото и аз брах достя ядове с другите и нищо не се получи
Цитирай
аз съм със Самсунг но друг модел Е710 ... значи аз имам кабел за пренос на данни но си взех оригинален на Самсунг / защото тези от по 10 леве не ми свършиха работа/ към него има и съответните програми за сваляне и обработка на снимките и без проблем ги свалям ... кабела го взех от Германос - мисля че дори и да го няма за твоя модел можеш да си поръчаш ... препоръчвам ти оригиналния-въпреки че е по-скъп, защото и аз брах достя ядове с другите и нищо не се получи
не се получава защото има определени идентификационни номера на оригиналните и не всеки кабел отговаря на всеки модел  ако искаш мога да ти кажа точния номер на кабелано ще подкрепя desytka че е по добре да вземеш оригиналния кабел
Цитирай
благодаря още утре ще отида до специализиран магазин
Цитирай
исчакай сега ще ти пратя номера за който ти говорех
Цитирай

София-там нейде в западната част

dark angel какви са тези идентификационни номера на оригиналните  Thinking и от къде мога и аз да разбера щото мисля да си сменям модела телефон
Цитирай
това са номерата на самите кабели има един руски сайт от който ги гледам виж го
http://diamondelectric.ru/secart61.html
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора